0 oy
957 göst.
Diğer kategorisinde (156 puan) tarafından
Kizlar tuvaletin sifonunu çeksek oğlum küçük uyumuyor diyerek arıyorlar gündüz elektrikli süpürgesi açıyorum kadın söylüyor elektrikli süpürge açarken gündüz ( öğlen açıyorum genelde saat 1 civarı falan) rahatsız oluyorum birbirimizden izin alalım diyor evde eşimle tartışmam oldu geçen gün saat 8 oğlumuz uyuyor diyerek arıyorlar oğlu 1 yaşını geçkin bugün yalı çapkını izledim ses yüzde 10 bile açık değildi saat 9 TV kapatın diye arıyorlar bakın şuan cocuklari ağlıyor kadın sesli bir şekilde konuşuyor ses olduğu gibi bizim evde çocuklarım uyuyor çocuğun sesi bir yana susturmak için çok sesli konuşuyor benim çocuklarımın büyük olduğunu öne sürerek sürekli olarak saatfark etmeksizin baskın yapıyor artık tuvalette girmeye film izlemeye çekiniyoruz en sonunda kocam kocasini öldürecek kocam sineye çekip duruyor kadınla konuşmayı denedim dedim çocuklarım 3 ve 4 yaşında haliyle oynuyorlar ses yapıyorlar bizi şikayet etmişsiniz yöneticiye bana ağzını yüzünü yamultuyor ben tuvalet sifonunun sesinden bile rahatsızım diyor kadın benim apartmanda gece tuvalete gidiyorlar sifon çekiyorlar ayıp gece gece kimsenin kimseyi rahatsız etme hakkı yok diyor. Kendileri maç izliyor tezahürat yapıyorlar 11 kadar bağıra bağıra alkış sesleri gece ye kadar konuşuyorlar bazen biz hiç kapılarını çalmadık dava açmayı düşünüyorum sizce kazanır mıyım söylediğim ne bir gram eksik ne Bir gram fazla 

40 Cevaplar

0 oy
(13,800 puan) tarafından
Sende arasana çocuk uyandı ses geliyor diye 
(156 puan) tarafından
Bizimki küçük diyorlar
-Reklam-
0 oy
(10,825 puan) tarafından
Sen niye onları aramiyorsun kapılarına gitmiyorsun kız sende yöneticiye şikayet et
(156 puan) tarafından
Bizimki küçük laftan anlamıyor seninkilerin anlamasi lazım diyorlar
0 oy
(1,274 puan) tarafından
İmkanın varsa kaç kurtul vallahi yada bı dahaki sefer ,şöyle söyle bu evde bir yaşam var böyle yapmaya devam ederseniz ki saat farki olmadan telefonla taciz ediyorsunuz bizi tuvaletimden sanane ,mahkemeye vereceğini bir dhaa arasalar dahi acmayacaginizi şöyle sen sesini cikarmasan daha çok şey gelir 
(156 puan) tarafından
Ben diyorum gece 2.5 TV açıyorsunuz siz gece gece ölür mu hiç diyorum bizim çocuğumuz küçük uyumuyor susturmaya çalışıyoruz o yüzden açıyoruz diyorlar neden kaçayım ben daha kredimi bitirmedim evimin onun dışında kimse kapımi çalmıyor
(1,274 puan) tarafından
Ha ev kendinin ,ben kira sandim vallahi karşındaki edepsiz makheme en iyisi
(156 puan) tarafından
Gidişat oraya gidiyor her saniye arıyorlar kadın resmen herkesten şikayetçiyim diyor sesi seviyorum diyor git müstakil evde otur o zaman dedim burası bir sürü ailenin oturduğu bir bina herkesin sesi gidip geliyor birbirine her saniye kapı mı çalınır ben gündüz elektrikli süpürge açarken neden izin alayım
(1,274 puan) tarafından
O kadar haklısın ki bencede şöyle git mustakil eve benim oğlum tam uyuyor örneğin ev sahibim makine açıyor bende rahatsız oluyorum ama ne hakkim var yukarı çıkmaya , oğlum a ninni açıyorum uyuyor seside almiyor yani herkesin evi kendine ay kendi evinde rahat yok
(156 puan) tarafından
Bir gün elimde kalacak teciz ediyorlar beni diyerek cingan çıkaracam
0 oy
(9,731 puan) tarafından

Ahh gurbett meger ne cok dert biriktirmissin icinde :)

(156 puan) tarafından
Sürekli taciz ediliyoruz gece 11 12 kocasını kapıma gönderiyor nasıl dert etmiyim ben nerden bileyim sapik mı katil mı yada o potansiyel var mı
0 oy
(310 puan) tarafından
Yeni mi taşındığını benim elimle oyle 
(156 puan) tarafından
Hayır bir yıldır taciz ediyorlar
(310 puan) tarafından
Ederler polisi Arıcan de
0 oy
(2,403 puan) tarafından
Sifona varıncaya kadar karışmaya ne hakları varmış . napalım gece wc yemi girmeyelim desene . Oda olmadı dola saçını eline kapıya geldiğinde. Seninkiler nasıl büyükmüş 3 yaş diosun aradaki 1 yaşımı başına kalkıyor. Bence yumuşak huylu bulmuşlar sizi . Tartışırken bile aranmaz insan yani ayıp yaaa
(156 puan) tarafından
Mahalesef kendileri sabah gece fark etmeksizin TV aciyorlar 2 de 3 te sabah 6 da kendisi yalı çapkını izliyor mesela öğlen falan benim de çocuklarımın uyuduğu zamana denk geldiği oluyor gece sabaha kadar gorumceleriyle kahkaha atıyorlar konuşuyorlar bizde çıt çıksın gündüz akşam kapidalar
(2,403 puan) tarafından
Bencillik başka bişey değil.onun yaptığını sende yap sürekli msj la aramayla taciz et.
(156 puan) tarafından
Öyle yapcam şimdi bir daha ararsa aricam direk her saniye taciz edicem yada en sonunda saçını eline vericem
0 oy
(2,472 puan) tarafından
Birdaha ararsa seni benden ses geldiği kadar sendende geliyo çocuğun kücük olması beni değil seni alakadar eder ya sende evdeki sese dikkat et yada beni birdaha arama yaşanan evde illaki ses olur binanın kapısında kücük çocuklu evde her türlü ses olur  ama 4 yaştan sonrası için geçerli değilmi yazıyo de birdaha beni rahatsı etmeyin sesin geldiği saatler gece yarısı değil siz rahat edin diye çocukların elini agzınımı baglayalım sessiz bir ortam ıstıyosan sadece yaslıların olduğu bir apartman bul ona tasın de ve daha muhattab olma
(156 puan) tarafından
Dedim zaten arsızca aramaya devam ediyor en sonunda kocamda gözün varsa gel altına yat dicem bunuda çıkaracak ağzımdan bir insan her gün aranmaz burda da çocuk yaşıyor kadının derdi ses değil olsa üstünde oturan 3 çocuklu kiracı var küçük çocukları sesleri bana kadar bile geliyor ona gitmemesi anormal ona şikayete gitmiyor bana geliyor tuvalette sifon çekildi diye şikayetçi mı olunur
(2,472 puan) tarafından
Sende arsız ol bacım say agzına geleni öyle bir kötü olki yolda görse yüzünü çevirsin arayamasın seni sen rahatsıs olma diye sıcmayalımmı de kocamı görmeye kapıyamı gelıyon ikide bir de biraz cazgır ol düssün yalandan yoksa kurtulamazssın bundan sen
(156 puan) tarafından
Bizim evde olmadığımiz bir gün yine bizi aradılar evde misafir mı var çocuk uyuyor dediler saat 9 civarıydı dedik biz evde yokuz alt komsundan geliyordur belkide ses ama onları aramamislar
(2,472 puan) tarafından
Canım onun sesten rahatsız olduğu yok belliki sana gıcık kapmış kacırmaya calışıyo zilli sizi ordan ah bana denk gelse varsa onu nasıl rezil ederim mahalleye bırak kapuyı kapıyı calmayı önünden beslemesiz geçemez seni sindirmesine izin verme cazgır ol biraz kavgaya kavga rezillikte rezillik o kapıya gelince can güvenliğimiz  yok de polis cagır saldırıyolar tehtıt ediyolar de binayı yok ses olsun olmasın günde 3 kere ara ne bu kardeşim polisi arıyacam susun artık de sen onları taciz et yıldır böyle ondan sonra evde davul zurna çalsan seni aramaya korkar edepsizin hakkından böyle gelinir
(156 puan) tarafından
Bana gıcık zaten diyorum sen bana gıcık olmuşsun evet diyor
0 oy
(7,137 puan) tarafından
Bu kadar rahatsizsa müstakil evde yaşasın. Çocuğu yapan o kurallara uyan siz mi olacaksınız çocuğunu siz mi düşüneceksiniz

O zaman apartmanda oturuyoruz çocuk yapmayalım deseymis kocasina. Sen bunları hep kayita al elinde bulunsun lafla dava açılmaz. Önce polise şikayet edersin delilinle. Taciz ediyor tabi ki sizi. 
(156 puan) tarafından
Öyle yapcam delil toplicam artık ama nasıl toplicam kocasını gönderiyor kapıma ses kaydı alsam olmaz suç ses kaydı almak
(7,137 puan) tarafından
Mesaj atmasını sagla. Bir sorun varsa kapıma gelmeyin yazın de bende sesten rahatsız oluyorum telefon sesi bile duymak istemiyorum de
(156 puan) tarafından
Aslında çok güzel bir taktik
0 oy
(261 puan) tarafından
Madem bu kadar herseyden rahatsiz oluyor bi sonraki konusmada soyleyin mustakil eve gecsin oldu canim sen sifon sesine bile rahatsiz ol ben senin mac keyfinden kavgandan gurultunden rahatsiz olmayayimmi 
(156 puan) tarafından
Sürekli bizim çocuk küçük bunun arkasına sığınıyor ona rağmen bir kez kapısını çalmadım
(261 puan) tarafından
Cocuk cocuktur kucugu buyugu yoktur seninkide uyuyacak dinlenecek ayrica cocuk kucukse kendi evinde mac izlenmesinede izin vermesin
0 oy
(9,311 puan) tarafından
canı çivi çiviyi söker. o arsızsa sen de arsız olacaksın. ağzının payını verirsen bir daha aramaya cesaret edemez
(156 puan) tarafından
Öyle yapcam artık ses geldiği an direk ziline bascam yada kocasını aricam en sonuda saçını eline vericem
(9,311 puan) tarafından
kapısına dayanma, onun aramasını bekle madem bu kadar çok arıyor tekrar arar, s.carken de senden izin mi alacam, hadsiz desen yeter.
(156 puan) tarafından
Çocuğu bu saaat oldu hala ağlıyor ben bazen vicdanlı olduğum için kendime saygısızlık yaptığımi düşünüyorum o olsaydı şimdi telefonu zili susturmazdi
(9,311 puan) tarafından
onun yaptığı terbiyesizlik işte. Allah sabır versin ama ola ki sradı, ağzına geleni say, bin pişman olsun
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Gece sı.mayalaimmi desene napacakmisin gece bez mi bağlayacakmisin manyak mi ne engelle numarasını bida kapıya gelirsen yolarim seni de 
(156 puan) tarafından
Yok bir daha gelirse dövüp taciz ediyor diye dava açıcam
0 oy
(2,980 puan) tarafından
Böyle komşu adamı katil eder. Arasın msj atsın engeli baş kaldığın yerden devam et o nasıl laf ya senin çocuk büyük ? 3 4 yaş çocuk demek koca adam değil vallahi bunlara ezilirsen ezerler. Bırak ses olsun bırak arasın ne yapabilir dayanirsa kapına polis çağır bidaha cesaret ediyo mu bakalım 
(156 puan) tarafından
Birde en son kavga ettiğimizde eşimle gorumcesini aramış sen ara uyar demiş yoksa biz kavga çıkarcaz
(2,980 puan) tarafından
Aman kimi ararsa arasın seni böyle korkutuyo işte gelsin görümcen onuda anlatalım de arsız kadın ya kız sende az dişli ol bak :)
(156 puan) tarafından
Bir daha gelirse eşime göz mü koydun dicem biz evde Yokken bile arıyorlar o misafir sizin evde mi diye akşam 9 da benim misafirimi bile kovuyorlar geçen gün kaynanama gelmesin yüksek sesle konuşuyor demiş kaynanamda ağzına siçarim onun dedi görünce sıçacam dedi dbexbbdbdhd
(2,980 puan) tarafından
Kaynanan sende kalsın bı gün haddini bildirir :)
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Bir daha kapıma gelirsen kocamı artık tutmıcam ne olursa olsun yeter artık de . Telefonunu da engelle . 
(156 puan) tarafından
Yok gelsin tacizden dava açıcam
0 oy
(1,931 puan) tarafından
Ama bu kadar müdahale de edilmez ki canım. Dava açsan kazanır mısın bilmem de hakikaten çok bunaltmış. Napcaksın gece çok sıkıştığında tuvalete mi gitmiyceksin sifon cekmeyeyim diye Allah Allah. Benim de komşumun sifon sesi çok geliyor bazen eh diyorum yetti tuvaletiniz :) ama ona bişey demiyorum ne diyeyim. 9 da kimse kimseye tv kapat diyemez. Bidaha öyle bişey söylerse sende de ki bana saat kaçlards ne yapıp yapmayacağımı liste yap one uyayım istersen de imalı şekilde. Apartmandaysan bunları göze alacaksın. Ha saat 1-2 olur o zaman uyar tamam
(156 puan) tarafından
Saat 1 w de TV açan onlar biz 10 en geç 12 deyince uyuyoruz bugün sabah 6 buçukta araba gelir düt sesiyle uyandım mesela ben
0 oy
(294 puan) tarafından
Valla sende iyi sabır var  ben olsam yolmustum
(5,078 puan) tarafından
Bende valla
0 oy
(15,085 puan) tarafından
Müsaitseniz s.çmaya gideceğim malum o işten sonra sifona basmam gerekecek sizin için uygun mudur yoksa kabız olana kadar bekleyeyim mı diye arardım çok samimi söylüyorum engellerim hiç bir şekilde de muhatap olmam kimse kimseyi sifon çekme diye arayamaz bu tacize girer 
(15,085 puan) tarafından
Bence sen kötü bir şey deme ama mesaj falan varsa sifon muhabbetinde her dakika arıyor taciz ediyor diye şikayet et kazanmasan bile sindirirsin gözü korkar
0 oy
(5,301 puan) tarafından
Sert yap canim arama beni engelliycem derdin varsa yoneticiye soylersin de bir saha esin de gelirse polise sikayet edecegim istedigin saatte de supurgeyi ac ararsa da cevap verme 
(156 puan) tarafından
Kuzum akşam acmam herkesin dinlenmeye hakkı var gündüz öğlenden sonra açıyorum genelde makinalarimin hepsi gündüz çalışıyor
0 oy
tarafından
Ablamın alt komşusu böyleydi ya en ufak şeyde kocasını kapıya gönderiyordu ablamın taşındığı gün saat 8 bile olmamış adam geldi kapıya ses etmeyin diye o gün siktirr etseydikler bir daha kolay kolay gelmezdi ama sürekli arayıp mesaj atıyordu çok şükür taşındılar alt komşusu 

Onlar kadar rezil kimse görmedim
(156 puan) tarafından
Bunlar ev sahibi mahalesef
0 oy
(19 puan) tarafından
Sen çok sakin karşılıyorsun burda ben okurken sinirlerim tavan yaptı. Bu kadar yumuşak olma o arama cesaretini senden buluyorlar çirkefleş bak bakalım değil aramayı kapının önünden geçmeye bile cesaret edemez çokta rahatsız oluyorsa müstakil eve tasinsin 
(156 puan) tarafından
Tuvalet sesi bizden gitmiyor onun yatak odasıyla benimki bağımsız onun yatak odası diğer komşusu ile bitişik benim bitişigim boş o tam ortada başkaları sifona basıyor diyor gece
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Aaaaa seninki çocuk da benim ne ****** yaaa asabımı bozdu edepsiz terbiyesiz karı 
(156 puan) tarafından
Bende aynısını dicem bizimde aklımıza o geldi dbebdbdbd

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 199 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Melezprenses (440 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 45 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Melezprenses (440 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 428 göst.
23 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Senajhkl (931 puan) tarafından soruldu