0 oy
58 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (355 puan) tarafından
Hanımlar biliyorum burası sohbet bölümü ama hamilelik soru cevapta yeterli yanıt bulamadım tecrübeli anneler bilgi verir misiniz bugün kontrolde nst de sancım çıkmadı ama gün içinde sürekli kramp giriyor bıçak saplanır gibi saniyelik geçiyor ama asıl sorum idrarda protein kaçağı var +1 dedi tansiyonum normal çıktı sabah akşam ölç bir hafta sonra kontrole gel dedi sizce neden protein kaçağı olur ve nasıl düzelir korkmalı miyim endişe ediyorum :( 

2 Cevaplar

0 oy
(8,937 puan) tarafından
Bende oldu canım protein kaçağı düzelmez sadece ilaçlarla kontrol altına alınır günde 3 defa sabah öğle akşam tansiyonunu ölç 15i gördüğün an sakin bekleme kimseyi direkt acile git
(355 puan) tarafından
Ayy gerçekten mi ben de uykuyu severim çok ama ne hikmetse sabahlaro erken uyanmaya başladım istemsiz şekilde ya :) iki gündür boğaz ağrısı burun akıntısı var bebiş etkilemez inşallah . Bayram dönüşü hasta oldum yani anlayacagjnjz :(
(8,937 puan) tarafından
Onlara bisey olmaz merak etme aksi olsa doktor söylerdi zaten... bolca uyu son günlerinin tadını çıkar
(355 puan) tarafından
Tamm canım dinleyeceğim onerini :) çok teşekkür ederim ilgin için Allah razı olsun :)
(8,937 puan) tarafından
Ne demek cnm sağlıkla kucağına al
(355 puan) tarafından
Aminnn canım ❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(216 puan) tarafından
Son haftalar oluyor herhalde protein kaçağı benimde 37. Haftalarda başlamıştı tansiyonumu hergün takip ettim 3 4 güne de doktora gidip idrar tahlili yaptırdım şükür bir sıkıntı çıkmamıştı
(355 puan) tarafından
Çok şükür sevindim sizin adiniza ne zaman doğum.yaptiniz peki. Bende tansiyon takip edicem her gün evde olcucem var tansiyon aletim sağlıkla gelsin inşallah
(216 puan) tarafından
40. Haftada kendi sancım gelmişti canm umarım sende hayırla sağlıkla vaktinde doğum yaparsın
(355 puan) tarafından
Amin canım benim sagolasinn

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 79 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ...Merve... (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.
7 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Abdurrahmanbebe (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 99 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu