0 oy
1,115 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından
Biz boğusmadan uyumuyorz varya dun aksam bi giristik birbirimize super :D

33 Cevaplar

0 oy
(5,938 puan) tarafından
Yok kiz ne boğuşması yoğururum öpe ope 
-Reklam-
0 oy
(2,840 puan) tarafından

bizde bogusuruk ama benim canim acirsa kat be kat canini yakariiimm ulenn:ninja:

0 oy
tarafından
Bizde her gün bir güreş tutarız Yusuf uyuduktan sonra yoksa agliyo bişi olmuş gibi :) 
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Ikimizde beden egitimi ogretmeniyiz benim kareteden mililigim esimde uzun zaman gures ve boks yapti suan sadece masa tenisi ile ilgileniyor:)  hic birbirimizle karsi karsiya gelmedik ama gelirsek isi ciddiyete bindiririz ya o beni dover ya ben onu
0 oy
(99 puan) tarafından

Eşim beni terlikle döver :) ama tabi ilk ben başlatırım dün yanıma uzanmişti o tv izlerken alninı ısırdım oda başladi terlikle vurmaya ben ağlayinca birakti

(2,840 puan) tarafından
ahahaha alninimi isirdin kizz :) haketmissin terlik silah sayiliyo biliyon degmii sikayet ederim seni de :)
0 oy
(782 puan) tarafından
Kesinlikle hele su savaslari sabah o evi toplarken kahkaha atarak toplamam cok guzel bisey ya. Yaramaz cocuk gibiyiz bebegimizi oluncada boyle olur insallah
0 oy
(3,163 puan) tarafından

Mutlaka cat cut olacak :D

0 oy
(600 puan) tarafından

Bizde sürekli dalaşıyoruz birbirimize ama şimdi hamilelik var ona diyorum ki  hamilelik kurtardı bizi :D:P şimdi sataşamıyo bana 8-)

0 oy
(301 puan) tarafından
Ayy hamile olmadan önce evet
0 oy
(857 puan) tarafından
Üstüne atlıyorum ama şimdi hamilelikten dolayı olmuyor 
0 oy
(2,172 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Arada yapariz tekmeyle girisiriz biz :D kocacim sert vurur yani ben abartirim mizikcilik yaparim oda tamam sende vurda bitsin der bende ustune atlarim oda alir beni yere calar:D

0 oy
tarafından
ay nedense bunu nevin acti sandim :)) 
tarafından
bakayim.hemen :)))
(2,840 puan) tarafından
(bunu izleyin) postun adi
tarafından
gormustum bu postu.bana linkleri acmak zor geliyor diye acmamistim sanirim :)
(2,840 puan) tarafından
ahahahaha yapisstiriyo pat patt vallaa :))) alem kiz ya
tarafından
duny aksami resmide bizim icimiz fesatlandi diye degistirdi:)

İlgili sorular

+3 oy
29 cevap 754 göst.
29 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 80dlk_bassari (2,487 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 297 göst.
20 Ocak 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nagiş❤️ (10,459 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 508 göst.
0 oy
14 cevap 835 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu

381,490 soru

11,421,553 cevap

34,977 kullanıcı

...