+1 oy
803 göst.
Diğer kategorisinde (629 puan) tarafından
Çocuk,calismak,ev isleri derken her hafta yatak odanızdaki çarşaflari değiştirmeye yetişebiliyormusunuz

41 Cevaplar

+1 oy
(1,180 puan) tarafından
Yorumlarda şoka girdim bunda yetisecek ne var sabah gözümü açar açmaz carsafi kaldirir temizini sererim daha yatagi toplamadan yastik kiliflarina kadar degisir oyle toplarim yatagi her gün şaşmaz uyku hali belki salyamız akıyordur vs asla icim rahat etmez 
-Reklam-
+1 oy
(1,058 puan) tarafından
Benm takıntım var ben 2 günde bir değiştiriyorm çok kötü bir takıntı allah sonumu hayır etsin
+1 oy
(453 puan) tarafından
Haftada bir değişirim eşim cok yerler bazen de haftada 2 olur 
(629 puan) tarafından
Eşim yerler derken anlamadim cnm..Birde hafta sonu mu hafta ici mi degistirirsin yoksa nezamana denk gelirse mi
(453 puan) tarafından
Terler yazdım ama klavye azizliği :) biri hafta içi diğeri hafta sonu
+1 oy
(12,747 puan) tarafından
Haftayı bulmaz. 

Sen ekstra çalişan annesin canım 
+1 oy
(2,785 puan) tarafından
Her hafta sonu pazar günü genel temizlik yaparım değiştiririm zaten değiştirmediğin zaman özellikle yastık kılıflarından dolayı yüzümde çok fazla sivilce çıkıyor saçım çok çabuk yağlanıyor kendim rahatsız oluyorum yani bu sayfanın çoğu ev hanımı biz çalışan kadınlar buna yetişebiliyorsak ev hanımları nasıl yetişemeyip iki üç haftada bir ayda bir çarşaf değiştiriyorlar onu da anlamıyorum pislik ya insan kendi için yapar yani
0 oy
(15,336 puan) tarafından
Değiştiriyorum ben . Ama çalışmıyorum. 
0 oy
(695 puan) tarafından
2 haftada bir değiştiririm bazende haftada bir 
(629 puan) tarafından
Hafta sonu mu hafta ici mi farketmez mi
0 oy
(88 puan) tarafından
Canım benim oğlumun alerjisi var ya kendi yatağında yatıyor ama sabah uyanıp bizim yatağımizq da geliyor yazın 2 3 günde bir kışın max haftada bir değiştirmek zorundayım çünkü çok kaşınıyor atopik egzamasi var çok şeye alerjisi var bunlardan biri de iki çeşit ev akarı en çok carsaflarda bulunuyor onun yorganını yastığını da sabahtan akşama camda havalandiriyorum çok zor oluyor ne yalan söyleyeyim çok yoruluyorum bir de ikinciye hamileyim hamileyken daha da yorucu ama o kasinmasin diye ne gerekiyorsa yaparım. Evi de mesela hergun silip süpürmek zorundayım hergun o okuldayken tozları alıyorum 
0 oy
tarafından
Yani benim bu takım var ayda 2 kere veya 3 yazın sık yıkarım zaten yazın bı yastık kılıfı bide  yatak çarşafı yıkıyorum yazın hiç saymadım daha sıcaklar gelmedi gelsin haftada bir yıkarım 
(629 puan) tarafından
Hafta sonu mu hafta ici mi degistirirsin nezamana denk gelirse mi
tarafından
Valla ne zaman denk gelirse hiç hangi gün diye bakmadım
0 oy
(6,404 puan) tarafından

Nevresimleri değiştirip yatağa giren ben :D

Ben eşim.burdsyken hergun değiştiriyordum eşim şuan yok bazen hrrgun bazen 2 günde bir 

0 oy
(13,150 puan) tarafından

Bazı insanlar da gecelik giyme alışkanlığı yok 

Gündüz evde de olsam günlük giydiğimde ne çocuklarım ne kendim geceliksin ç yatırmam bu yüzden pislenecek bir durumu olmuyor 
2 hafta da bir değiştiriyorum 

Eşimle kullandığımız çarşafı sürekli yıkarım :)
0 oy
(2,948 puan) tarafından
Değiştirdikten 1 hafta sonra yastik kılıfları değiştiriyorum 1 hafta sonra da komple hepsini. Yani 2 haftada tamamı 1 haftada yastik kılıfları. Benim jcin yeterli 
0 oy
(3,059 puan) tarafından

En pasaklı benim galiba canım ne zaman isterse :D:D

0 oy
(798 puan) tarafından
Haftada 1 mutlaka değiştiririm 1 haftayı geçmez 
(629 puan) tarafından
Hafta sonu mu hafta icimi degistiriyorsun yoksa nezmana denk gelirse mi
0 oy
(357 puan) tarafından
5 günde bı değiştiriyorum ya haftayı bulmaz...
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Çalışmıyorum evdeyim. Her haftasonu değiştiriyorum canim. Haftada bı sefer degisirm yani. 
0 oy
(702 puan) tarafından
Lastikli çarşaf al yastık kılıfın da bol olursa hemen iki dklik iş yani
0 oy
(7,256 puan) tarafından
Kız çarşaf değiştirmek kaç dklik iş ben her hafta değiştiriyorum o bile bana geç geliyo 
0 oy
(6,460 puan) tarafından
Haftada 1 nevresim, haftada iki kez de yastık yüzlerini değiştiriyorum. Yukadikca yıpranıyorlar zaten temiz insanlarız yeterli oluyor. 
0 oy
(590 puan) tarafından
Haftada 3 gün nevresimmi degisirmis Allah aşkına haftada 1 değiştiririm ben gayette temiz temiz yatarız yani 1 kere değiştiriyoruz diye bataklikta yatmiyoruz

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 148 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Periiii89 (857 puan) tarafından soruldu
+4 oy
16 cevap 528 göst.
18 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kurgucubiri (9,651 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 236 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 45 göst.