0 oy
944 göst.
Diğer kategorisinde (19,682 puan) tarafından
İşin içinden çıkamıyorum bu adam ve kadın çocuk düşmanı belliki utanmasalar balkondaki çocuğuma kadar karışacaklar kendileri gbi bide kızları var 30 yaşında filan balkonda alparslanla oyun oynadık girdi çıktı bize baktı üfledi pfledi ne bakıyosun dedim perdeyi çekti girdi içeri acilen tedavi olmaları gerekiyor ailecek adam yine bağırdı çocuklara defolun gidin şerefsizn çocukları pezevnk çocukları diye kadında aynı şekilde çocuklara kulağınızı keserm diyor dedm sen onların saçının teline dokunamazsın seni naparım biliyomusun dedm çağır çocuklarını evine dedi sanamı sorcam çağırmıyorum dedim göstercem ben sanaa diyo elinden geleni ardına koyma dedim içeri girdi ya bıktım hergün balkonda oturuyorum çocuklara bişey atmasıın diye laf söylemesin diye ama eşim evdeyken denk gelirse kavga çıkar valla mahalledeki tüm çocukları kovalıyo çıt bile çıkarmayacaksınız diyo ruh hastaları poliste karakola gelmeniz lazım diyo ama gidemem olay büyür eşimin başı belaya girer asla durduramam onu bi çözüm bulamadım çocuklarımın oyun oynamasına engel olamam ses yapmıyolar evin öninden bile geçseler patates soğan fırlatıyo aşağı inip taşlıyo napsam bilemedm ya ben ama çok öfkeliyim cidden

22 Cevaplar

0 oy
(275 puan) tarafından
Eşine çocuklara bişe yapıncamı söylemek istiyosun  çocuğuma biri kulağını keserim dese %100 eşime direkt söylerim ve polise giderim ben gözümü bir saniye ayırsam belki bişe yapacak ne emekle büyütüyoruz çocuklarımızı birisi tehdit etsin diyemi bide çocuğun babannesi oğlum kızım diye sevince eşiyle kıyamet koparanlara şahit oldum burda elin adamı laf söylüyor susuyorsunuz valla çok garip
(19,682 puan) tarafından
Söyledim eşime akşam gidecek konuşacak kavga eder ama en azından gözleri korkar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dün bizim binadaki teyze kadın da kapıştı kadının oğlu oynuyor binanın bahçe içinde teyze baya kızdı aslında Zarar vermiyorsalar oynasınlar ama bu kadının oğlu evin içinde bile güm güm topla oynuyor .izin verme gitmesinler bişey getirirler çocuklarının başına okul yokmu evde TV falan izlesinler .bu devirde herşey olur 
(19,682 puan) tarafından
Hiç bişey yapmasalarda azarlıyolar küfür ediyolar canım eşimle konuştum bi gidecek uyaracak keşke izleseler izlemiyolar

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 3,686 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 204 göst.
24 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 407 göst.
0 oy
5 cevap 158 göst.
19 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Nehirrr (837 puan) tarafından soruldu