0 oy
649 göst.
Diğer kategorisinde (1,509 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Kizlar kizimla oglumu firina ekemk almaya gonderdim yarim saat gecti gelmediler bekliyorum yok gelmiyolar ustmu giydim kalktim firina gittim yok bakkala gittim sordum yok evimin çevresini dolandim yok saat aksam yediye geliyo yoklar Allahim nerdeler bunlar nerdeler deliricem polisi aradimmi apartmani ayaga kaldirdimmi buyuk kizim da bir yandan ariyor saga sola bakiyor cildiricam artik nerdeler bunlar diye dedim kesin kacirdilar neyse bir Baktim el ele tutuşmus geliyolar nerde olsalar begenirsiniz bizim evin altinda zuccaciyeci var oraya gitmisler bana hediye fincan takimi almislar begenmekte zorlanmislar onun icin gec kalmislar biriktirdikleri parayala bana hediye aliyolar kuzularim bu arada esimide aramistim 25 dakka lik yolu 7 dakkada gelmis oda cok korkmus polisi geri aradik bulduk dedik apartmanin onunde bana aglama krizi geldi bagira cagira hemde komsular zor saakinlestirdiler kendime zor gwldim Allah kimseye bu duyguyu yasatmasin inanin cok zormus 

21 Cevaplar

0 oy
(1,422 puan) tarafından
Allah korusun canm kac yasindalar bilmiyorum ama sen yinede bir yere gonderme bence etraf pis insan dolu maalesef 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 127 göst.
18 Mart 2024 Aile kategorisinde Mavi.19.22 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 146 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sevmm (1,961 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Derineylem11 (865 puan) tarafından soruldu
0 oy