0 oy
832 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Zzzzzzz::;;(,??????!!!!!?)!???????????

52 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben kafa dinlemeye gidcm ve o bakacak yanında götür der kaç kez kızlarla oturmaya gittiğimde al çocuğuda der hiç aklı kesmez kendi evde uyur illa yalvaracan ona da oda gittiğim yerde burnumdan getirir arar durur malesef bu konuda kocamdan razı değilim kendini daha çok düşünür ama sorsan ona bizi düşünür benim keyif yapmam her batmıştır ona 
-Reklam-
0 oy
(928 puan) tarafından
Gaziantep iken çok güzel okul ortamımız vardı kızlarla alış veriş sinemaya çıkardık her hafta eşimde bakardı çünkü onun da çocuğu..ama şimdi yaşadığım yer küçük ortam yok..nereye gidersek eşimle gidiyoruz bakmasına gerek kalmiyor
0 oy
tarafından
İki saat bırakıp spora gidiyorum. Altını alır, yıkar, uyutur, yedirir, içirir. Ben nasıl bakiyorsam oda bakar. Parka çıkarır iki saat oynarlar birlikte. Derse gidince yine iki saat bakar. Markete genellikle ben giderim o zaman da yarım saat bir saat bakar. İlk banyosunu bile babası yaptırdı.

Eşleriniz ile hayat yükünü sırtlamalısınız.
0 oy
(672 puan) tarafından
Ben de gurbetteyim.Eşim bakar iki tane çoçuğumuz var.Ben çıkarım o bakar.O da arkadaşlarıyla buluşunca iki çoçuk bende.Birbirimize zaman veriyoruz öle.Diğer türlü çok zor.
0 oy
(541 puan) tarafından
Eşim cocuklara bakar gider gelirim ama esimden baska hickimseye guvenmem kaynanamla birlikte oturuyoruz asla guvenmem kendi ailemede guvenmem kimseye guvenerek dogurmadim herseyim kalsin ama cocuklarim yanimda kalsin 
0 oy
(1,109 puan) tarafından
Ben bırakırım kendime alışveriş yapacaksam çocukla rahat bakamıyorum o zaman bırakıyorum gidip alışverişimi yapıyorum ama eşimle gidersek o ihtiyaçlarını alıncaya kadar ben oyalıyorum ben alacağım zaman eşim oyalar ama kahve içmeye gitmem çünkü eşim o saatlerde çalışıyor
0 oy
(560 puan) tarafından
Aslaaaaa bırakmam kendi rahatım için bıraksam bile bin defa ararım yani kafa dinliyecem diye iyice stresle girerim
0 oy
(17,330 puan) tarafından
Annemlere bırakırım. Onlar kalabalık olduğu için iyi oyaliyolar. Ama eşime küçük çocuğumu bırakıp gidemem. En fazla yarım saat falan olur heralde. Oyalayamiyo. Oğluma bakar ama bakıyor da. Tüm gün birlikte vakit geçiriyorlar. Kızım da az daha büyüsün ona da bakar. Ben de alır başımı giderim. Az kafa dinlerim. 
0 oy
(74 puan) tarafından
2 3saatlik yerlere eşim bakar daha uzun zamanlarda annem ya da kaynanam bakar
0 oy
(2,440 puan) tarafından
Hiç bakmaz deme mecburi bırak önemli bı işin vsrmis gibi bugün halledilmesi gerekirmiş gibi bsey bul gez yürüyüş yap bizim kafalar iyi olacakkk cocuklarinda iyi olacak
0 oy
(8,309 puan) tarafından

Bı yere çıkamam kimse yok birakacagim. Eşim hayatta bakamaz kendi daha çocuk gibi.Biraz emanet edip mutfak toparlamaya gitsem,durmuyorlar seni isdiorlar der.Cocuklarimda bana ayrı bı bagli bu sebeple . Kimsede durmuyorlar o yüzden.Oğlumu duşa sokar,traşa götürür yaptığı tek şey bu yani ...

Gel sarılalım :angel:

0 oy
(9,117 puan) tarafından
Ben eşime bırakıp sekiz saat işe gidiyorum. Benden iyi bakar. Banyo yaptırır altını değiştirir oynar gezdirir. 

İlgili bir soru bulunamadı

396,346 soru

11,855,887 cevap

35,949 kullanıcı

...