0 oy
989 göst.
Aile kategorisinde (747 puan) tarafından
Linclicek olanlar filan yazmasın geçsin postu doğum yapalı iki ay oldu doğumdan sonra eşim oturma odasında yatmaya başladı kırkım çıkana kadar sende rahat edersin çalışıyorum işi ağır uykusuz dayanamam filan dedi tamam dedim kırkım bitti 1hafta önce memlekete gitmek istedim tamam dedi bnde gelicem seninle sıkılırsın dedim ben çocuklarla giderim tutturdu bende gelicem diye gittikten iki gün sonra bunaldım evde çok çocuk var gürültü susmuyo çıkacak yer yok söylenmeye başladı yemek yememeye başladı yaptığın saygısızlık dedim aileme ya gelmeseydin yada madem geldin sofra kuruldumu otur ye başka odada tek başına oturuyo iştahım yok diyip ne kahvaltı ne akşam yemeği yemiyordu tartıştık bana dedi çocuklar için bu evliliği sürdürüyorum o öyle dedigi anda benim içimde herşey koptu bugüne kadar herşey çok güzeldi bir dedigimi iki etmez herşeyi alır çocuklara benden daha düşkündür ilgisini eksik etmez tamam dedim madem iki yıldır çocuklar için evlisin ben seninle aynı fikirde değilim çocuklar için evlilik surdurulmez anlaşmalı bosanalim dedim tamam dedi sen evden gitme ben giderim her ay on bin veririm filan dedi ciddi ciddi çıktık dilekçe vermeye gidicez parkta durdu ben boşanmak istemiyorum bı şans daha verelim sinir anında söyledim filan dedi sarılmaya başladı ben istemiyorum artk dedim çocuk için evli kalmıyicam dedim iki gün sonra döndük eve bugün akşama kadar sarıldı öptü filan hiç karşılık vermedim akşam yine koltukta uyudu izinli daha bes günü var hadi dedim normalde çalışıyorsun izinli gundedemi ayrı yaticaksin degmede uyucam dedi bıraktım anliyamiyorum artk ne yapmaya çalıştığını ne boşanıyor ne birlikte yatıyor gün boyu sarılıyor sakalasiyo hiç bişi yokmuş gibi akşam köşesine çekiliyor ilişki için yanaşmaya kalksam bitince yine orda yatar istemiyorum da bu yüzden ne yapacağımı şaşırdım sogudumda o sözü söyledikten sonra kafamda sürekli dönen soru acaba ciddimiydi doğrumu çocuk içinmi bütün ilgi alakası niye boşanmayı kabul etmiyor ısrarla ben böyle bir amaç için evlilik sürdürmek istemiyorum birinin bana mecbur hissedip evli kalmasını istemiyorum

27 Cevaplar

0 oy
(453 puan) tarafından
Elin lohusalık yaşıyor çoğu erkekte oluyor bu bence son kez çözüm odaklı ol. Güzel bi dille yatağa çağır konuş madem şans verdik elimizden geleni yapalim de beraber uyuyalım falan de. Guru yapacak bir şey yok dene şansını yine gelmezse artık bıraak gitsin

Sen anne olduğun için bazen erkekler çocukların annesi olarak görüyor eş olarak görmekten korkuyorlar bu psikolojik bir şey. 
-Reklam-
0 oy
(149 puan) tarafından
Maddi durumunuz ne başkalarına verdigijiz birkaç cevabı okudum sanki adam lahusa bazen insanda bir bunalıma olir tepkisiz kalir biraz sabredin alelacele karar vermeyin illa boşalacak demeyin gizliden açık arayın varsa birsey oyle karar verin simdi sizde bir bebeğin sorumluluğu var belki sizinde tepkiniz yanlış lahusa olduğunuz için herseyi yanlış anlamış olabilirsiniz evlilik bu öyle kestirip atmak kolay değil Allah hayırlı kapılar açsın 
0 oy
(421 puan) tarafından
İkinizde çok saçma sebepten kavga etmişsiniz. Bir anda da bosanalim demissiniz bence. Sinir anında söylenmiş gibi geliyor. Erkekler bir de kadinin ailesinin yanında geriliyorlar ne kadar iyi olsalarda gergin oluyorlar ya. Kendisi gelmek istemiyorsa bırak gelmesin yatağına. Ama bosanma öyle bir kavgada bosanlim diyip olmaz
0 oy
(4,063 puan) tarafından
Canım biraz sabırlı ol evinde sürekli bakara suresi aç dinle belki nazar oldunuz yada belki birileri sizinle uğraşıyor 
0 oy
(410 puan) tarafından
Ailende sizi cekemeyen filan varmı belki büyü yada genel olarak bi enerji düsüklügü vardır evde bi hocaya git okut .wcde cok vakit geciriyorsa oda sıkıntı üc harflieler girermis wcde üzerine musallat olmus bile olabilirler bu durumdada senden uzaklaşır 
0 oy
(1,109 puan) tarafından
Annemi hatırlattınız babamda anneme böyle yapmış zamanında tam boşanacaklarmış sarılıp ağlamışlar barışmışlar hala evliler

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 332 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Busrais (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 935 göst.
20 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ben anne (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 308 göst.
21 Haziran 2024 Aile kategorisinde Sevgi99mr (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 741 göst.
17 Ekim 2019 Aile kategorisinde Ecrin in annesi ❤️♥️ (947 puan) tarafından soruldu

396,446 soru

11,858,901 cevap

35,956 kullanıcı

...