0 oy
50 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (950 puan) tarafından

Normaldede huysuz uyumaz ama 4 gündür gram uyutmuyor beni sürekli ayakta sallanmak istiyor calpil veriyorum yine aynı ağzını gösteriyor ağlıyor 4 azı dişi var en arkadaki ve köpek dişleri kabarmış mahvoldum ya var mı çaresi bunun hiç bu kadar zorlanmamistim :'(

3 Cevaplar

0 oy
(1,281 puan) tarafından
Tetagil sür calgel al sür 
(950 puan) tarafından
Kalmamış kız başka bir jel vardı sürdürmesi bile çığlık çığlığa ağlıyor ağzına dokundurmuyor
(1,281 puan) tarafından
Zeliha sen miydin kız :D mecbur sür yani benimkini ben ağlata ağlaya sürüyorum bazen yapacak birşey yok
(950 puan) tarafından
He kız benim kitliyor canım ağzını dişleri de var parmağımı kapıyor sıpa
-Reklam-
0 oy
(1,283 puan) tarafından
Valla canm soguk şeyler ver eline salatalık olabilir onun dışında zaman tek çare Allah yardımcın olsun 
(950 puan) tarafından
Gece çok kötü geçiyor sürekli ayağımda gündüz hallediyoruz bir şekilde ama mahvoldum ya
(1,283 puan) tarafından
Karanfilli yağ denedin mi canım
(950 puan) tarafından
Elimi sokamiyorum ağzına kitliyor
0 oy
(1,180 puan) tarafından

Ya ben hiç anlamıyorum diş çıkardığını falan ***** gibiyim kabarıklığını falan nasıl anlıyorsunuz? Görsel olarak anlatabilir misin mesela yada tarif etseniz ? Benim kızım ağzını açmaz açsa ellesem parmaklarımı ısırır :( bizimkide 10 gündür huysuz gündüzleri falan çok inat.

(950 puan) tarafından
Bende elimi suremiyorum ki diş eti bembeyaz oluyor kabariyor guldurunce yada ağladığı zaman görüyorum çok huysuz oluyor sürekli sallanmak istiyor ve büyüdüğü için ağzını gösteriyor ağlıyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 203 göst.
3 Aralık 2021 Diğer kategorisinde nurdandde (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 132 göst.
21 Şubat 2022 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 212 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 212 göst.