0 oy
138 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (575 puan) tarafından
Sürekli yorgunum. bıraksan akşama kadar yatacağım kilo aldım hep yeme isteği var ve kocamla bile bişey yapmak istemiyorum ne yapmam lazım hangi doktora gitmem gerekiyor bilginiz var mı . Hayatımda öyle sorun fln yok kocamlada sorunum yok ama hayattan bezmişim 

6 Cevaplar

0 oy
(5,195 puan) tarafından
tukenmislik sendromumu acep
(575 puan) tarafından
Valla bilmiyorum okulda çalışıyorum görenler bile ne kadar yorgun görünüyorsun diyor iki yaşında kızım var ama öyle evde çok yorulmuyorum niye böyleyim anlamadım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Psikiyatriste gitmeniz gerek.
(575 puan) tarafından
Öyle bir durum olduğunu sanmıyorum
tarafından
Hayattan bezmiş gibi hissediyorsanız siz farkında olmasanız bile öyle bir durum vardır. Hiçbir sebep yokken insan neden hiçbir şey yapmak istemesin ki. Ayrıca bu ayıp bir şey değil, psikiyatriste gidenler deli olmuyor. Sadece biraz destek gerekiyor olabilir. Bence önce bir dahiliyeye gidip kan tahlili verip değerlerinize baktırın. Eğer her şey normalse psikolojik destek alın
(575 puan) tarafından
Psikiyatri ye karşı bir insan değilim daha önce gitmişliğimde var sadece şuan öyle olmadığını düşündüm. İlk tahlil yaptırayım en iyisi
0 oy
(334 puan) tarafından
İlk başta kan tahlili yaptırmalısınız, bi sorun çıkmazsa psikiyatriste gitmelisiniz o zaman. 
0 oy
(46 puan) tarafından
Değerlerine baktır ilk bence

Benimde ağrılarım çok oluyordu yorgun düşüyordum meğersem kanım düşmüş bayağı 
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Vitamin kullanın
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Ben hamileğim hamilelik beni yormaz anam 2 bebeğim beni mahv etti resmen

İlgili sorular

0 oy