0 oy
112 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (9,134 puan) tarafından
Kızlar migren için nöroloji ye gittim daha önce beyin emari çekildim migren dedi Dr. O zaman emzirdigim için bı tane ilaç bide magnezyum verdi şimdi yine gittim emzirmeyi bıraktım verdiği ilaç tansiyon ilacı yanlışlık mı oldu acaba 28 gün kullan bitince gel dedi diğer migren hapinda içinde 6 adet var onun için rapor yazicam dedi?? Migren için tansiyon ilacı kullanan oldu mu? Tansiyon ilacı olduğunu propektüsü okuyunca fark ettim 

7 Cevaplar

0 oy
(9,134 puan) tarafından

En İyi Cevap

image

image

yanlisklik olabilir mi 
-Reklam-
0 oy
(7,726 puan) tarafından
Doktor verdiyse kullan canım vardır bi bildigi 
(9,134 puan) tarafından
2 gündür içiyorum ama enteresan geldi migren için tansiyon ilacı ne alaka diye
0 oy
(1,473 puan) tarafından
Adı ne canım 
(9,134 puan) tarafından
Üste attım bakar mısın
(1,473 puan) tarafından
Bana relpax vermisti benimki agir degil diye dolorexle geciyor
(9,134 puan) tarafından
O o kadar farklı şiddetli bir ağrı ki başımın arkasidan vuruyo gözlerime kadar ve bir süre sonra mide bulantısı oluyo çocukların sesine tahammül edemiyorum sürekli gözümü kapatıp yatma isteği geliyo
(1,473 puan) tarafından
Annemde 21 senedir migren hastasi bitane pembe renkli.hapi var bide avmigrani var avmigran olmadan annemde ayakta duramıyor
0 oy
(15,877 puan) tarafından
Ablam çok kötü migreni tutunca ne ilaç kullanmadi ki uyusturan ilavlar bile kullandı sadece saatlik etki.. onun atakları çok kötü çünkü 
(9,134 puan) tarafından
Bir haftadır resmen mahvoldum çocuklara zar zor bakıyorum resmen
(15,877 puan) tarafından
Antidepresan ilaçlar bile kullandı gözüne vuruyor midesi bulanıyor sese gelemiyor yani çok kötü
0 oy
(2,261 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun aklına takıldıysa aile hekimine sor istersen 

Benimde var migren iki sene antidepresan kullandım sonrasında atak ilaçları kullandım ama geçmiyor maalesef 
0 oy
(4,627 puan) tarafından
Geçmiş olsun.Migrenin belli bir tedavisi yok.Ben yıllardır mahvoldum tuttuğu anda acile gidip iğne yaptırıyorum yoksa bildiğin hayatımı kaydiriyor.Simdide hamileyim korkuyorum ya tutarsa diye.
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Benim de 10 senedir lanet bir baş ağrısı gözlere kulağa vuruyor ve mide bulantısı kusma çok kötü uyumak istiyorum sürekli ağrısı o şekilde geçiyor ve ışığa hassasiyet oluyor karanlık bir ortamda yatmaya çalışıyorum migrenim tutunca . Geçmiyor nerelere gittim bilemezsin mr cekikde araştırma hastanelerine gttm yine aynı genetik glba babamda da var özellikle duşta rahatlar basım braz
(15,877 puan) tarafından
Ay ablamda öyle ya hatta o kadar kötü ki üniversitede tutmuş yemek sırasında düşüp gözünü bariyere çarpmıştı balon gibi olmuştu gözü. Tutunca felaket oluyor onun mide bulantısı gözüne vuruyor bide

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 76 göst.
0 oy
3 cevap 74 göst.
7 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 137 göst.
0 oy
6 cevap 94 göst.
13 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu

384,750 soru

11,508,826 cevap

35,166 kullanıcı

...