0 oy
549 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (11,285 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

ben bu kilodayim bacilar hadi bakalim bismillah. Sizde atın tartilari baslayalim. Kendime hic guvenmiyorum ama insallah :woot:

28 Cevaplar

0 oy
(345 puan) tarafından
Boyun kac canım 
(11,285 puan) tarafından
Boyum 1.57 canim
-Reklam-
0 oy
(2,856 puan) tarafından
28. Günüm bugün 88.500 ile başladım. Ölçüm vardı bugün 78.900 geldim. 10 a yakın verdim ama artik çok zorlanıyorum. Takılacak gibi hissediyorum. 67ye falan düşmem gerek. 
(11,285 puan) tarafından
Masallah canim cok guzel vermissin. Benimki saglikli beslenme aslinda kilo vermek degilde cok
(2,856 puan) tarafından
Ben kilo vermek icin başladım biraz vücudum rahatlasın sağlıklı beslenmeyi oturtmak istiyorum hayatıma. Suan biraz zorluyorum sağlığıma zarar vermeden. Şu 70 i görsem sonra daha düzgün beslnicem. Aslında tam ters başladım az beslenmeden biraz daha çok beslenmeye geçince ne olur bilmiyorum. Ama 90a yaklasmak aşırı sıktı canımı. Hamileyken bile asla yakınına çikmamıştım.
0 oy
(13,297 puan) tarafından

image

50 olana kadar devam 

62 den indım

0 oy
(1,582 puan) tarafından
Bende 59 kilodayım kaç aydır alamıyorum aynı durmuşum
0 oy
(640 puan) tarafından
7 aylık hamilelik bugün 63 kilo olduğumu öğrendim 
0 oy
(713 puan) tarafından
Kılo almaya calısan ben 1ayda 59kıladan 67cıkmısım
0 oy
(33 puan) tarafından

Allah'ım bana da nasip olur mu bu kiloyu görmek yaa çok iyi :'(. Bir hafta oldu başlayalı şükür ki şekeri kestim ekmek de yok denecek kadar az yiyorum günde 2 dilim de değil ha abur cubur da hiç yok şükür kolayı su niyetine içerdim ben ya:angel: iki üç litre suyumu içiyorum bir litre kadar da Dukan birasi yapıyorum bir iki hafta şu yeme düzenini oturtayim Allah'ın izniyle spora da başlayacam günde iki öğün yiyorum tatlı isteği çok zorluyo meyve yada bir iki kaşık dondurma yesem acaba yazık eder miyim diyetime kızlar bide benim eşim geç yiyor akşam yemeğini saat 8 de yiyoruz en erken bunu erkene mi çekmem lazım bazıları akşam 5 6 dedi mi kesiyormuş yemeği bende yapacam yaa olmalı artık benim de fiziğim güzel olsun artık Allah'ım lütfen kilomu söylemeye utaniyorum ama 90 kiloyum iki buçuk yıl oldu doğum yapali hala doğum yaptığım kilodayım doğumdan sonra da gitmedi hiç duyuyorum millet hamilelik kilosunun nerdeyse yarısını bişey yapmadan veriyo bende neden gitmedi anlamıyorum :'(

0 oy
(33 puan) tarafından

Allah'ım bana da nasip olur mu bu kiloyu görmek yaa çok iyi :'(. Bir hafta oldu başlayalı şükür ki şekeri kestim ekmek de yok denecek kadar az yiyorum günde 2 dilim de değil ha abur cubur da hiç yok şükür kolayı su niyetine içerdim ben ya:angel: iki üç litre suyumu içiyorum bir litre kadar da Dukan birasi yapıyorum bir iki hafta şu yeme düzenini oturtayim Allah'ın izniyle spora da başlayacam günde iki öğün yiyorum tatlı isteği çok zorluyo meyve yada bir iki kaşık dondurma yesem acaba yazık eder miyim diyetime kızlar bide benim eşim geç yiyor akşam yemeğini saat 8 de yiyoruz en erken bunu erkene mi çekmem lazım bazıları akşam 5 6 dedi mi kesiyormuş yemeği bende yapacam yaa olmalı artık benim de fiziğim güzel olsun artık Allah'ım lütfen kilomu söylemeye utaniyorum ama 90 kiloyum iki buçuk yıl oldu doğum yapali hala doğum yaptığım kilodayım doğumdan sonra da gitmedi hiç duyuyorum millet hamilelik kilosunun nerdeyse yarısını bişey yapmadan veriyo bende neden gitmedi anlamıyorum :'(

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 178 göst.
23 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruya123 (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 133 göst.
31 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annemnerdeeee (1,856 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 171 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,943 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 287 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,197 soru

11,879,888 cevap

35,995 kullanıcı

...