0 oy
975 göst.
Diğer kategorisinde (61 puan) tarafından
Geçtiğimiz aralık ayında ikimizde ehliyet sınavına girdik. 15-20 gün bende kaldı. Bekar ben evliyim. Küçük çocuğum var. Sırayla gittik geldik. Sevgilisi yok ama erkeklerle takılıyor. Yanlış anlaşılma olmasın cinsel olarak değil ama buluşuyor cafelerde oturuyorlar. Ve annemler bunu duysa sorumlusu ben oluyorum bana emanet bırakıyorlar. Neyse Konuya döneyim. Aralık ayında sabahın köründe Gitti Bi erkekle buluştu. Benim de kursa yetişmem lazımdı arıyorum açmıyor açtığında yakınım diyor gelmiyor. Bayağı bekledim sinir tepeme çıkmıştı. Neyse son dk geldi ve ben de evden çıktım. Sonrasında koştur koştur eve geldim, nüfus müdürlüğüne randevum vardı alelacele onları halletmeye çalıştım. Yani evde yardımı yok bir şeyi yok ona rağmen gidiyor dışarda erkeklerle buluşuyor diye çok sinirlendim.o ara eşim mesaj attı napıyosun diye. Ben de dedim çok sinirliyim bu geri.zekalı erkeklerin yanına gidiyor başına bir şey gelicek. Benden gitsin de 3-5 Ay görüşmesek dedim. Ve senin kardeşin ondan iyiymiş dedim. Görümcemle konuşmuyoruz iyi olduğu konuda en azından biriyle görüşüp evlendi böyle işlere girmedi. Neyse o akşam mesajlarımızı okumuş. Ben telefonumun yeri değiştiği için anlamıştım. Aradan zaman geçti bana telefonda görümcene git o benden iyidir dedi. O zaman emin oldum okuduğunu neyse dün akşam da kız kardeşim vardı bende. Ona sordum ablam dedi mi sana öyle bir şey diye. O da evet çok da ağladı gelmemizi istemiyormuşsun dedi. Ben de istememek değil ben sorumluluk almak istemiyorum dedim. Kötülüğü için demedim dedim. Ama aşırı sinir oldum. Sen niye mesajlarıma bakarsın ki karı koca konuşmasından sana ne? O konuşma sonrası cinsel bir şey de konuşmuşuz dün akşam açtım baktım. Neyi merak edip bakarsın. Hâlâ aklım almıyor. Zaten onu hissettikten sonra ne zaman bize gelecek olsalar telefonuma şifre koyarım. Çok uzun oldu ama gerçekten çok sinirlendim 

22 Cevaplar

0 oy
(46 puan) tarafından
Gelemeni istemiyorum de bu evin kuralları var diyebilirsin mesaja gelincede evet çok sinir bozucu
-Reklam-
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Kızım senin kardeşin kötü yolda bile olsa neden kocana böyle bi şey diyosun işi var arkadaşıyla geziyo de erkek muhabbetini neden açıyosun çok ayıp etmişsin o kadar kızıyorsan insan gibi al karşına konuş ya da annenlerle konuş de anne evde yardımcı olmuyo düzenim bozuldu daha sonra yine gelsin yok bi orosbu demediğin kalmış ayıp etmişsin  ama kardeşin de mesajlarını okumaması lazımdı o da çok ayıp etmiş 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 890 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Buket Baykal (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,047 göst.
20 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 895 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde VB. (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 323 göst.