+1 oy
310 göst.
önce Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
Böyle instagramda sayfa açıp karı koca ev halleri hayatlarını paylaşıyorlar ya ben o erkeklere hayret ediyorum. Eşinin o halini tüm dünyaya açıyorsun orda kayıtlı kalıyo videoları. Adamın biri her aklına geldiğinde açıp açıp izler karısını.

Yani hiç mi kıskanmıyorlar acaba? kimi kızını paylaşıyo kimi karısını yani ben kadın olarak bile buna tahammül edemezdim kızımı paylaştırmazdım eşime. Kıskanırdım yabancı erkeklerin onun her halini görmesini istemezdim

10 Cevaplar

+5 oy
önce (4,674 puan) tarafından
Modern p.ezevenklik. 
önce (4,028 puan) tarafından
Yakında sevişirler de :))
önce (3,369 puan) tarafından
Ay var var şeytan mıdir nedir niki *** öpücü ay tövbe estağfirullah millet sıyırmış
önce (3,369 puan) tarafından
Luciferdi  katara çıkınca ay pardon katirsiz miydi katarsiz mi bişi oraya görmüştüm merak edip izlemiştim yani şok oldum milleti nasıl nasıl kekliyorlar
önce (4,028 puan) tarafından
Tom ellisin çakmaları işte. Adamın aksanına benzetmeye çalışıyorlar tabii bizim saftirikler de yiyor.
önce (4,674 puan) tarafından
Tom Ellis görse bi tarafı ile bile gülmeyebilir :D
-Reklam-
+2 oy
önce (104 puan) tarafından
Bunun içinde gelip şimdi sanane bize ne derler ama böyle böyle normallesip insanlarin ahlakını bozuyorlar maalesef bu şekilde davrananlar nedir onu demeyeyim de tamamen ahlak edep dışı iğrenç bı olay pislikler
önce (11 puan) tarafından
Ya nasıl kıskanmıyorlar erkek nasıl kıskanmaz karısını.
+1 oy
önce (356 puan) tarafından
Domuz karısını kiskanmazmis bunların yaptığına ne demeli bilmiyorum kınama yalım Allah hidayet versin 
Amin amin
0 oy
önce (3,887 puan) tarafından
Çoğu bunu para için yapıyor zaten önem arz eden o onlar için 
Mahremiyet önemsiz
önce (3,887 puan) tarafından
Edep mahremiyet bunları takan kim artık ahhh ahh
Erkeklere bi haller olmuş
0 oy
önce (6,750 puan) tarafından
arz talep meselesi
Özel hayat kalmıyo
önce (6,750 puan) tarafından
onların tercihi. sadece erkekler değil ki kadınlar da. sosyal medyadan para kazanmakk adına herkes ya ev hayatını paylaşıyor ya ev temizliği gibi garip şeyler. herkes de takip ediyor. en bilindik örneği özlem öz, tayyar öz.
0 oy
önce (1,357 puan) tarafından
Paranin kolesi olmuslar maalesef, ne mahrem kaldi, ne edep, ne kiskanma. Umrunda mi karisina kizina bakip salyalarini akitmislar, yatak odasijin carsafina kadar ortada, banyonun icine kadar ezberledik. Ama bunlar deyyuzluktan vazgecemiyor
Ben ufacık kızımı bile kıskanıyorum erkek olsam bu daha fazla olurdu sonuçta erkek duygularına daha hakim olurdum. Kıyafet alırken bile mahremiyetini düşünüyorum
0 oy
önce (986 puan) tarafından
eşim kapalı halimle de paylaşmaz:)) bazen kızıyorum bazen hak veriyorum,benim watsapta sadece arkadaşlarım var benim arkadaşlar seni niye görsün diyor. 
Hiç özel hayat bırakmamışlar
0 oy
önce (4,880 puan) tarafından
Orosbu cocugu oldugu icin normal karsiliyorlar canım ama cogu kadinin haberi oluyor 
Çok rahatlar evin içini paylaşıyor üstüne yatak odası pijama
0 oy
önce (144 puan) tarafından
Para her şeyin önüne geçiyor bazı insanlar paraya tapıyor o yüzden sorun etmiyorlar 
Evlilik de ciddi bişey hiç önemsemiyorlar mahremiyet gidiyo elden
önce (144 puan) tarafından
Tabi ki öyle. Ben asıl çocuklara üzülüyorum etkileşim almak için sürekli sürekli gosteriyorlar
0 oy
önce (36 puan) tarafından
Peygamber efendimiz buyuruyor namusunu kıskanmayan do ,mu, zd ,ur diye bunlarında ondan fsrki kalmıyor 
önce (1,019 puan) tarafından
Evet hatta dinimi,de deyyus derler böyle eşlere
Ben kadın halimle çocuğumu kıskanıyorum
önce (36 puan) tarafından
İşte bu onların çirkinliği ahirette d o mu Z kafali olacaklar

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 286 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 702 göst.
17 Nisan 2020 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 120 göst.
0 oy
10 cevap 194 göst.

384,801 soru

11,510,426 cevap

35,170 kullanıcı

...