0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (136 puan) tarafından
Kızlar ben 23 yaşındayım yaklaşık 10 aylık bi oğlum var Meram da oturuyorum, Ereğlili yim haliyle burda kimsem yok tanışalım görüşelim ay gerçekten çok isterim

10 Cevaplar

+1 oy
(1,771 puan) tarafından
Öyle de herkese güvenme canım dikkat et
(136 puan) tarafından
Şu yorumun haklı olmasına gerçekten üzüldüm, ülkemizin geldiği noktaya bak :(
(1,771 puan) tarafından
Maalesef canım gerçekten üzücü
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bende 25 yaşındayım :) 18 aylık oğlum var ben Konya da yaşamıyorum ama yazları Konya da yaşıyorum :D 

(136 puan) tarafından
O nasıl oluyor ay :)
tarafından
Ailem Konya da :)
(136 puan) tarafından
Tamamen nasıl geliyorsun yazın canım :)
tarafından
3 ay annemlerde kalıyorum işte eşim izin veriyor :)
(136 puan) tarafından
Aa çok güzelmiş valla, iki taraflı iyi dayanıyorsunuz demekki canım benim eşim 2 günden uzun olunca ya kendi de geliyor ya biz dönmek zorunda kalıyoruz
0 oy
(413 puan) tarafından
Konya'ya bi gezmeye geldik pişman olduk. Konya'dan sevdiğim arkadaşım var ama genel anlamda inssnınj sevemedim yanlış anlama insanın bindiği taksici bile mi vicdansız olur
(136 puan) tarafından
Yanlış anlayacak bir şey yok hayatım ben de daha tam alışamadım, komşular da dahil olmak üzere pek kimseyle görüşmüyorum yani aynı yerdeyiz ama yaşam ve düşünce tarzı olarak baya farklıyız çoğuyla
(4,057 puan) tarafından
Konyaliyim konyalilarin bir tabiri vardır tam bir kubuzlar yani kendini beğenmişler tam olarak oyleler gercekten
(136 puan) tarafından
Kubuzluklarini bilmiyorum o kadar insan tanımıyorum burdan ama sanki başka dünyada yaşıyor gibiyiz bazılarıyla hayatim
0 oy
(8,227 puan) tarafından
Kutahyaliyim bende 23 yasim 
(136 puan) tarafından
Bebiş var mı canım
(8,227 puan) tarafından
Var canım bir oğlum  2 buçuk yaşında bide kızım var 14 günlük yeni doğdu
(136 puan) tarafından
Ay Allah bağışlasın, Allah'ım nazarlardan kem gözlerden esirgesin. 2 çocuk zor mu hayatım
(8,227 puan) tarafından
Çok zor birini uyutmaya calışıyom diyeti uyanıyo
(136 puan) tarafından
Benim tek çocuğum var seni tam anlamıyla anlayamam belki ama şu cümleyle yorgunluğunu hissettim, eminim çok iyi bi annesin çokça kalp canım
(8,227 puan) tarafından
Çok sağol canım herşey düzelir zaman
(136 puan) tarafından
Rabbim kızı da nasip etmiş erkeği de çok şükür bak evladın iki türlüsünü de tatmışsın ne güzel
(8,227 puan) tarafından
Öyle canım ölümden döndum ama sonu güzel oldu kızim 35 haftalık doğdu plesenta doğum kapatıyomus doktor bilemedi son dk anladı gibi oldu ama sonra sorun yok dedi 1 gün sonra yoğun kanamadan hastaneye gitim plesenta patlamıs acil sezaryan oldum 2 kere kalbim durmuş biri aparasyon esnasında yoğun kanamadan bazı hisetim olduğunu yoğum bakımda olmuş
(136 puan) tarafından
Ah canım benim, eminim ki içinde korkuların oluyordur çünkü 2 can sana bağlı artık ama inan rabbim verdiğine sabredildikçe cennetteki mertebeni yükseltecek. Cennet annelerin ayakları altındadır... Okurken gözlerim doldu, evlatlarını sana seni evlatlarına bağışlasın Allah ım kimseyi sevdiğinden ayrı koymasın. Şimdi nasılsın peki
(8,227 puan) tarafından
Şimdi şukur iyim sezaryan yerim daha acıyo arada baş ağrısi başım dönüyo kan takviyesi aldım beyaz kan bile taktılar zamana ihtiyacım var toplanmak için
(136 puan) tarafından
Sen güçlü ve çok iyi bir annesin, arada kendini bunu hatırlat anlaştık mı? Aynı sehirde olsak inan yemeğini temizliğini yapar gelirdim öyle bir arkadaşın veya ailenden biri varsa çok iyi bi destekçi olur sana
(8,227 puan) tarafından
Var canım annem sağolsun yardım ediyo eşimde bazen boş oğlanla ilgileniyo 4 gün hastanede yatim 7 gün kızim yatı oda cıktı  14 gün oldu sağol canım yolun düserse Kütahya"ya gelirsin
(136 puan) tarafından
Aynı şekilde Konya dan geçersen beklerim ben de hatta geçmene de gerek yok aklına eserse çıkın gelin  misafirimiz olun. Rabbim mutlugunu huzurunu daim etsin
(8,227 puan) tarafından
Amin canım isallah
0 oy
(707 puan) tarafından
Bende Konyalıyim lalebahçede oturuyorum 1 buçuk yaşında oğlum var bende çok isterim arkadaş olmak :)
(136 puan) tarafından
Ben burayı pek bilmiyorum ama Lalebahçe karakolunun önünden geçiyoruz çarşıya giderken yakın olduğumuzu ordan bildim :) özelden de konuşalım ailecek de görüşürüz hatta belki ay
(707 puan) tarafından
Aynen öyle sevinirim canım
(136 puan) tarafından
Instagram dan ekleyebilirsin sermin.mucahit
(707 puan) tarafından
İstek attım
(136 puan) tarafından
Gördüm canım ben de ekledim
0 oy
(8,346 puan) tarafından
Bende konyaliyim ereglideyim 24 yaşındayım hahaha tam tersiyiz 
(136 puan) tarafından
Zaten bence sorun tam olarak bu ikimiz içinde kimse yok senin orda yok benim burda yok canım, üniversiteye gelmiştim 5 yıldır burdayım ama Bosna yı biliyorum Meram a dair hiçbir şey bilmiyorum
(8,346 puan) tarafından
Zafer vazgecilmezimdi bir zamanlar bekar yanlız zamanlarım :⁠-⁠)
(136 puan) tarafından
Ben de merkezde oturup dağ başına düşünce bunalıma girdim :)))
(8,346 puan) tarafından
Hayırlısı gene aileni gormeye geliorsundur konyalilar çok iyiler tabi herkeze iyi diemeyiz ama genel anlamda samimi insanlar bence
(136 puan) tarafından
Bulunduğum yerdekilerle çok tanışmıyorum tanistiklarimin çoğunu sevemedim aşkım bambaşka düşünüyoruz coguyla çoğu şeyi. Cümle biraz saçma gibi oldu da tam olarak böyle  kfhdjgg ailemi de ziyarete çok sık gelemiyorum eşimin işinden dolayı
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Bende 25 yaşındayım :) 2 tane kızım var. Meramdan Karataya gelin geldim :D
(136 puan) tarafından
Allah ım aralarındaki muhabbeti bozmasın mutluluğunuz daim olsun canım, zaten hep tek çocuk istemiştim artık daha da net şekilde istemiyorum 2. Çocuğu sağlık açısından gereklilik olmadıkça ama nasip tabi ne olacağı belli olmaz
(136 puan) tarafından
Bide gerçekten çok yoruldum Allah ım günah yazmasın acısını göstermesin dediğim gibi çok istedim ama gerçekten yorucu bir şey. Bazen ellerim tutmuyor yorgunluktan aynaya bakınca kendimi taniyamiyorum. Belki de ben kendi kendimi yoruyorumdur onu da bilmiyorum. Ekran yok emzik yok mama yok biberon yok paketli yiyeceklerden sadece balık kraker ne biliyim kendime biraz fazla yükleniyorum galiba, oyun arkadaşı olduk oğlumla
(2,449 puan) tarafından
Amin aminn. Ya çocuk bambaşka bir şeymiş hele bunu ikinci olunca daha iyi anladım ben yani tüm hayatını onlara adıyorsun bir şey olur mu korkusu başka bir boyut. Şöyle mi ki böyle mi ki derken kendine zaman ayiramiyorsun en korkuncu da o gerçekten. Valla bazen hiç bir iş yapamıyorum yaparsam da dört dörtlük yapamiyorum bu sefer de yapamadığım için çok daralıyorum hahshah
(136 puan) tarafından
Çocuklarınla vakit geçir eğer anlayışlı bi eşin varsa gerçekten bu zamanları onlarla doya doya yaşamak en güzeli hayatım çok haklısın vallahi
(2,449 puan) tarafından
Yeterince ilgilenmeye çalışıyorum tabi ama eş kişisi biraz sıkıntılı:D ondan hayatım hep stresli yaniii
0 oy
(369 puan) tarafından
Kent plazaya beş dakika benim ev buyur gel cnm 4  çocuk var bende meramdan bir yıl oldu bu tarafa geleli 
(136 puan) tarafından
Allah bağışlasın ben de kalabalık aileden geliyorum biz de 5 kardeşiz :) yaşları ne? Ben de beklerim gerçekten siz de buyrun gelin görüşelim de
(369 puan) tarafından
14 13 4 küçükte 16aylik cnm iki kız iki oğlan inşallah beklerim
(136 puan) tarafından
Allah ım bağışlasın hepsini inşallah, çok güzel kalabalik aile ben bidaha doğurmaya cesaret edemiyorum ama severim yani kalabalık :))
0 oy
(8,040 puan) tarafından
Ben de meramda oturuyorum. Ailem burada. Benim de hiçbir arkadaşım yok. Bazen diyorum "ya samimiyeti fazla tutup o hakkımda bir şeyler söylediğinde gülüp geçiyorken ben onun hakkında bir şeyler söylediğimde gard alıyorlar, ya da karşımdakine mesafeli olayım derken dikenli çitlerle çevremi kapatıyorum".

Anlayacağın arkadaşlardan çok fazla kazık yediğim için annem, babam, kardeşlerim, eşim, çocuğum dışında pek de çevrem yok
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Konyalıyım 29 yaşındayım iki çocuğum var İstanbulda oturuyorum ama iki hafta sonra Konyadayım :) Merama eltimler taşınacak. Kaynım Merama ilçe Jandarma Komutanı olarak görevlendirildi. Ailem Karatay ve Yazır tarafındalar :) her yerdeyiz kısaca :) 
(136 puan) tarafından
Ben geleli de 5 yıl oldu üniversite için gelmiştim güya sevmemiştim sonra Konyalı yla evlendim çocuk yaptım bide üstüne ev aldım kazık çaktım bfhsufhdjhfdndjfbfkdjfj
(1,699 puan) tarafından
Aynısını ben de yaşadım sjsj Kırıkkaleyi kazandım okumaya gittim Kırıkkaleliyle evlendim çocuk yaptım birkaç sene orda yaşadık şimdi İstanbuldayız. Bu yıl tayinlerde Konya yazdık ama göndermiyorlar :(
(136 puan) tarafından
İstanbul da fiyatlar da uçuktur Allah ım yardımcın olsun hayatım ay
(1,699 puan) tarafından
Evet burası zor. Konya olsaydı rahat edecektik nasip böyleymiş
(136 puan) tarafından
Eninde sonunda tayin cikacaktir nasip böyleymiş canım aynen

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
0 oy
21 cevap 300 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,798 puan) tarafından soruldu