+1 oy
921 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Sorum saçma gelebilir sadece merak☺️

43 Cevaplar

0 oy
(825 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Hiç görmedim resmini evet eşim bahsetti ama soy ismini bile vermedi resmini göstermedi hatta merak ettim dediğimde sen sordun anlattım yoksa anlatmazdım gerek yok yaşandı bitti oda bi bayan soy ismine de resmine de gerek yok dedi belki yan yana geçiyoruz ama ben bilmiyorum bilseydim de hiç birşey hissetmezdim
tarafından
Benim eşimde hiç bahsetmedi ben daha iki haftalık gelinken benim şeytan kaynana yok şöyle yok böyle neler neler anlatıyordu bana tam 1 buçuk sene boyunca en son yine anlattığında dedim ben oğluna sordum annem abartıyor öyle şeyler yaşamadık dedi dedim ondan sonra bir daha muhabbetini açmadı
(825 puan) tarafından
Hahahahha ne güzel cvp vermişsiniz iyi olmuş diyesim geldi içimden ne gereksiz bi muhabbet yani sizinle evli kendi adlarını kaynanaya çıkarıyorlar dilleri ile
tarafından
Hiç sorma ya daha iki haftalık geline ne diye bahsedersin dimi saçma sapan insan ☺️
(825 puan) tarafından
Kıskançlık hasetlik diyoruz biz bu duruma
tarafından
Aynen öyle
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Eşimin ilk ve son sevgilisi benim , sonra karısı oldum :D

tarafından
Oo ne güzel maşallah
(1,829 puan) tarafından
En güzeli
0 oy
(954 puan) tarafından

Hiç umurumda olmadı :) sonuçta ben kaptım ben aldım gerisi boş 

tarafından
Geçen bir düğünde bir aradaydik biraz sinirlendim galiba saçma ama öyle birşeyler oldu☺️
0 oy
(8,932 puan) tarafından
Tanımıyorum ki görsem de bilmem eşimde hiç anlatmadi su eski sevgilim diye 
tarafından
Ya ne güzel
(8,932 puan) tarafından
Açıkçası eşim anlatacakti ama ben istemedim örnek veriyorum sevgilim vardı şunu şunu yaptık yemeğe gittik şöyle gezdik böyle tozduj diyecekti bu sefer benimle yaptığı şeylerde aklıma gelecek ben dedim ki geçmişin geleceğini etkilemiyosa bilememe gerek yok benimde oldu yalan yok eşime bilmesi gereken herşeyi anlattım ilerde sorun olmasın diye
0 oy
(2,402 puan) tarafından
Görmedim icin oda görmeyr ki kız coktan evlenmiştir umrumda değil bn aldm hahhaa
tarafından
Yani dimi ☺️☺️
0 oy
(441 puan) tarafından
Aynı şehirde oturyoyrx ve çok yakıniz.ve eşim illaki görüyor ve benim psikolojimi Bozuyor bu .bnde çok karşılaştım istemsizce suratım düşüyor,tartışmak için yer arıyorum elimde olan bir şey değil takintiliyim ve bu beni çok yıpratıyor:((
(441 puan) tarafından
Haklısın canım benim.dogru soyluyorsn bnde bundan sonra dikkat etmeye çalışırım ne yapayım ☺️
(8,932 puan) tarafından
Valla evinde huzur istiyosan yapcan bacım çare yok bastır duygularını unutma kadın sevgiyle erkek övgüyle beslenir beslenemezse aç kalır ya hasta olur ya başka yola sapar benim eşim 80 kilo kocaman bi göbeği var mesela elinden de hiç bir iş gelmez ama ben senin kolların mi sikilasti kalinlasti sen ben yokken spor mu yapiyodun bi fit geldin gözüme diyorum mesela aslında her kadın isterse yaabilecegi şeyler vardır örnek veriyorum ben eşim yokken çok güzel açtığım salça kutusunu eşim evdeyken ona actiriyorum kocacimmm kaslı kollarına ihtiyacim var diyorum halbuki ben ondan daha güçlüyüm :)
(441 puan) tarafından
Aynen öyle canim .evlilik terapistleri,bilmem psiloglar da aynı şeyi söylüyor .eşinizi övün yaptığınız yapabildiginiz bir işi eşiniz guzlu imajı vereek guraurlandirin diyor .aslında Esra ezmeci nn kitaplarini okuyunca devamlı oluyorum senin söylediğin şekilde.birakinca hoppp eski bana dönüyorum.devammli okumak  lazimda aslında:D
(8,932 puan) tarafından
Valla ben terapist merapist bilmem kendim keşfettim bunu o kadını da hiç sevmem açıkçası ben eşimi tanıyorum etrafta da 3 5 arkadaştan duyup tecrübeyle öğrendiğim şekilde davranıyorum ben yuvama sahip cikiyorum bazen bende kıskanıyorum geçen saat 10 mu 11 mi ne eşimin iş yerinde çalışan bi kadın var eşim zamanında vefat etmiş 20 yaşında 2 çocuğu var kadının eşimi ariyo nobette sen mi varsın diye sormuş vardiyalı calisiyo ya eşim o da yok Furkan abi var demiş sigara içmeye gitmişti gülerek görüşürüz abla dedi içeri girdi kan beynine sıçradı kim o dedim anlattı hmm tamam dedim sesimi çıkarmadım o kadının da kötü niyeti olduğunu dusunmuyorum eşimde yapmaz biliyorum yapacasa bu kişi o kadın olmaz en azından buna eminim ki eşim Allah için bak cimridir öyle karıya kıza para yedirmez elinde ne varsa da bilirim yani o yüzden güveniyorum ama gulusmeden çok rahatsız oldum önce biraz bozuldum sonra dedim sen napiyosun kendine gel kadınla gülüştü biraz önce sürat aşan kadın olma dedim hemen gittim üstüne yattım özledim banane beni sev dedim öptüm sevdim sonra yatacaktim o sigarasını icesiye kadar az bi makyaj yaptım parfüm sıktım öyle yattım yanına bakımlı hoş görülü saygılı ve terbiyeli olan kadın ben oldum ha gerek varmiydi yoktu güveniyorum eşime ama yaptım yani
(441 puan) tarafından
Helal olsun valla canım ☺️☺️
0 oy
(5,385 puan) tarafından
Eski sevgilisi benim esimin :)))) 
tarafından
Oo ne güzel ☺️☺️
0 oy
(605 puan) tarafından
Biz esimle birbirimizin ilki ve sonuyuz o yuzden icim rahat yoksa pimpirikli oldugum icin acaba aklı eskere kayarmi vs gibi düsünürdüm ne kadar umrumda olmasa da
tarafından
Ne güzel maşallah ☺️
0 oy
tarafından

Görmediğim için bir şey diyemiyorum :) 

Ama görseydim de yaşanmış bitmiş bir şey sonuçta, kurcalamanın alemi yok ;) 

Eşim görseydi de kıskanırdım tabi birazcık şimdi yalan söylemem :D

tarafından
Hahh işte öyle ister istemez kıskanır insan ama belli etmemeli kocaya ☺️
tarafından
Kızı biliyorum zaten aynı mahallede büyümüşler oynamışlar nişanlanmayı düşünmüşler ama nasip olmamış bana kısmetmiş iyi ki de eşim diyorum :)
tarafından
Zaten şu an evliymiş kız başka şehre gelin  gitmiş içim rahat haha :)
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Ne adını bilirim ne soyadını ne de kendisini gördüm eşim anlatmadı bende sormadım benden öncesi beni ilgilendirmez sonrasına bakarım benimle evli ve benim yanımda 
tarafından
Eşimde bahsetmiyordu ben daha iki haftalık gelinken benim şeytan kaynana yok şöyle yaptılar yok böyle yaptılar neler neler söylüyordu
(1,326 puan) tarafından
Ah o kaynanalar zaten ne gelirse onlardan boşver takma senin eşin sonuçta tercihi o değil sen olmuşsun o yüzden büyütme kafanda
tarafından
Doğru diyorsun canım ☺️
0 oy
(8,839 puan) tarafından
Allah'ıma şükürler olsun öyle bir derdim yok :) eşimin ilk aşkıyım benden önce kimse olmamış hayatında 
tarafından
Maşallah ne güzel
0 oy
(1,037 puan) tarafından

Eşim birkaç kişiyle görüştüm ama hiç sevgilim olmadı der. Tabiki s*l*ak değilim buna inanmadm ama kurcalamıyorum eski defterleri çünkü benimde oldu. Ama görsem tanımam bile öyle silinmiş hafızamdan. Bide eşim benimle aşırı istekli evlendi  o yüzden geçmişi umrumda değil ahahaha:D

tarafından
Maşallah ne güzel ☺️
0 oy
(5,300 puan) tarafından
Hc denk dusmedik ama esim bu yil beni isteyen biriylw denk dustu o gun boyunca anca sorulari ben mi yakisikliyim o mu onu degilde niye beni sectin gibi sorular sordu.d.d. galiba gorsem ben de aynisini yaparm
0 oy
(1,693 puan) tarafından
Eşimin eski sevgilileri kim bilmiyorum. Hiç konuşmayız bu konuları. 
0 oy
tarafından
17 yaşındaydık tanıştığımız zaman ilk flört elhamdülillah sonu oldum :) eğer eski sevgilisi olsaydı da kötü düşünmezdim neticede insanız oncemiz olabilir, bunlara takilmazdim benim sonuçta şuan der geçerdim 
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Kuzenler karşılaşıyorlar zatn eşim daha unutmadigi için kızı kaynanama sordurur kaynanam hakkında bilgi verir kaynanama gidince eşim görüyor evlerin önünden geçti için yani hakkında bilgisi her türlü oluyor
(1,007 puan) tarafından
Eşin, o kızı mi unutmamis ya neden evleniyo o zaman
(1,577 puan) tarafından
Ona inat evlenmiş niye ailesi vermemiş kızda kacmamiş ondan evlenmiş
tarafından
Ayy çok kötü ya bunu birde sana mı anlatıyor
(1,007 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın onları
(277 puan) tarafından
Çok kötü bir durum ikinizde yazık çocuk yoksa kendi hayatlarınıza bakın böyle sevilmeye sevilmeye ne kadar yaşanır ki
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Eşim bana kendinden önceki hayatımı hiç sormadı. Bende ona sormadım. Benden önceki hayatın seni ilgilendirir, dedi. Ben bazen arada soruyor gibi oluyorum ama öyle detaylıca değil. Biz kadınlar biraz daha meraklı olabiliyoruz. Detaylı bir şey yaşadığını da zannetmiyorum. Çok şükür helal süt emmiş. 
0 oy
(6,527 puan) tarafından
Eski sevgilisi var mı bilmiyorum görücü usulü evlendik sormadım sadece annesine evlenmek için benim bulduklarımdan hayır gelmez demiş annesi bı laf açıldıydı bende mutlaka olmuştur erkek sonuçta dediydim buna karşılık dediydi çok yakınım değilse sorun olacağını sanmıyorum geçmişte benimde oldu ve o defter kapandı bitti ben nasıl sorulmasından rahatsız olursam oda öyle diye düşündüm sormadım 
0 oy
(1,653 puan) tarafından
Eşimin eski sevgilisi görümcemin görümcesi oluyor bi kaç defa denk geldik oğlumu sevdi fln ona karşı nötürüm yani. 
0 oy
(626 puan) tarafından
Yani ben bilsem direk belki ufaktan bir kıskanırım normal olarak ama şöyle saçma birşey yaşadım bunun bir tane eski sevgilisi düğünde salona önceden girdik gelinliğim taşlı ve ağırdı omzum yara olmuştu gelin odasında bu kız uzak akrabalardan benim gelinliğimi falan düzelmişti canım balım diye halay sırasında en öndeydi ben tabi bunu aylar sonra öğrendim şimdi o da evli bebeği var yani ya çok iyi niyetli ya çok safmis bilemedim :D 

İlgili bir soru bulunamadı

397,024 soru

11,875,010 cevap

35,990 kullanıcı

...