0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
tarafından kapalı
Arkadaşlar tamam karar verdim şimdi hazırlanıp çıkıcam evden test almaya gidicem de yalnız ben ilk defa yaptığım için bilmiyorum şimdi test illa sabah idrarıyla mı olması gerekiyor birde idrarı yaptıktan sonra testte ne kadar bekletmem lazım napıcam hemen mi çıkıyor bekleyecek miyim
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
(949 puan) tarafından
Sabah ilk idrar daha net sonuç verir. Testin içinde bir çubuk var idrarını yapınca bir pet şişe ya da atılabilecek bir kaba köy. O çubukla al. 3 damla damlat. Youtubeda videolar var. Onlara bak. 5/10 dk içinde sonuç çıkar zaten. 
(949 puan) tarafından
Bir de testi oynatma damlattiktan sonra . Sabit kalsın. Günün geçti mi ?
(19 puan) tarafından
Canım ben ilaç kullanıyorum da 7 gün içinde beni adet yapması gerekiyordu olmadım bugün 7. gün. İlişkimin üzerinden de 11 gün geçti yani yükselmiş olsa çoktan yükselir diye düşüniyorum doktora sordun varsa çıkacaktır dedi de benim şimdi başka bir yerdeyim yanımda öyle koyabileceğim bir kap falan yok tek kullanımlık da napsam direkt üstüne idrarımı yapsam olmaz mı birde nolur nolmaz diye 2 tane mi aliyim gebelik testini
(949 puan) tarafından
O zaman doğurganlık döneminde birliktelik olmamış demektir.  Ama yine de hamile kalma ihtimalin  var. Bence erken gebelik testi al. O diğer testlere göre daha net sonuç verir. Onun kullanımı daha farklı. Tek kullanımlık bardağa da gerek yok normal bir bardak al. İdrarını yaptıktan sonra testi içine batır. Daha sonra bardağını at. Erken gebelik testi diğerlerine göre daha pahalı. Eğer onu alamam diyorsan iki tane normal kaset test al. Bardak kullan sonra Cope at
(945 puan) tarafından
Pet bardak al
(19 puan) tarafından
fiyatları ne kadar bu erkwn gebelik testlerinin tahmini
(8,106 puan) tarafından
30-50 filan galiba
(945 puan) tarafından
50 tl erken gebelik testi normaller de 20 tl falan
(949 puan) tarafından
Ha bu arada eğer gebelik varsa lütfen düşürmeye çalışma. Postlarindan anladığım kadarı ile onu yapmaya çalışıyorsun lütfen yapma.b
-Reklam-
0 oy
(4 puan) tarafından
Testin arkasında zaten nasıl yapılacağı yazar ama bence hiç vakit kaybetmeden bir acile gidip kan vermenizi tavsiye ederim en doğru sonucu o verir çünkü Beta HCG hormonu ilk önce kana karışır sonra idrara ben idrar testi yaptığında negatif de aynı gün kan verdiğinde 106 değerini görmüştüm o yüzden testlerini çok da doğruluğu yok ama illa yapacağım derseniz erken gebelik testi alın
(19 puan) tarafından
Sizin gecikmiş miydi? Benim adetim 7 gün gecikti çünkü
(4 puan) tarafından
Benim test günüm belliydi adetime vardı 3 4 gün 7 gün geçtiyse testte çıkar o zaman
(1,091 puan) tarafından
Yaptınız mı test?
(19 puan) tarafından
hayir almaya gidiyorum canım suan otobüsteyim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
0 oy
2 cevap 103 göst.
3 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 625 göst.