0 oy
308 göst.
önce Diğer kategorisinde (683 puan) tarafından
Hanımlar merhaba burada dert yanmaktan bıktım ama dertler beni bırakmıyor. Ben yarın memlekete gideceğim dün ise açık öğretim sınavıma gitmiştim ilk oturumu yaptım ikinci oturumu yapmadan eşim beni aradı kendi kendine internete girmiş kiralık araba tutmaya çalışmış dolandırıcı sitesi bulmuş üst üste toplamda 36 bin 500 atmış hesaplarına. Sona doğru tekrar adamlar 20.000 daha isteyince anlamış ama iş işten geçti tabii hepsini fest ile göndermiş. Bankaya geri iade talebi oluşturdu ama geri verebileceklerini sanmıyorum böyle bir durum yaşayan var mı neler yapabilirim moralim çok bozuk sözde yarın memlekete gidiyorum cebimde beş kuruş yok. Bir koca ne kadar saf olabilecekse benimki o derece konuşmalarından her hallerinden belli dolandırıcı oldukları ama benimki her seferinde diğer parayı kurtaracağım diye ekstradan para atmış.

6 Cevaplar

0 oy
önce (18,594 puan) tarafından
:( üzüldüm yaa 
önce (683 puan) tarafından
Sağol canım :(
-Reklam-
0 oy
önce (12 puan) tarafından
Maalesef bizde iki kere dolandırıldık ama küçük Mevla .. yani 4 bine yakın.. polise gittik polisler hiç birşey yapamayız demişlerdi.. bizim basimizada gelmişti dediler düşünün yani polislere bilene yapmışlar..:( geçmiş olsun ..
Teşekkür ederim canım ama bu devletin hak ve hukukları var yani bunu öyle kolaylıkla yapmamalılar bugün bizi dolandırdı yarın milyon tanesini bir çaresi olması lazım
Yani bizde öyle söylüyoruz çok üzüldüm ama yapılacak birşey yok .. bende geri isterdim paramı ama sere...sizler hatlarini kapatmış vs yani daha da ulaşamadık hak hukuk Türkiye'de maalesef yok
Size de çok büyük geçmiş olsun canım vallahi dediğin gibi insanlar artık rahatlıkla dolandırabiliyorlar. Her şeyi geçtim eşime çok kızdım Ben yanında olsaydım zaten hayatta izin vermezdim böyle bir şeye. Şu an numaraları mevcut siteleri de mevcut yarın işim savcılığa gidiyor bir şey yapılabilir mi bilmiyorum Bir umut bizimkisi de
İnşallah paranızı geri alırsınız.. ya aslında eşinizde suç değil oda bilemezdi böyle olacagini .. yani insanların içi okadar piski eşiniz sanırım temiz kalpli olduğu için başkasına güvendi.   Benim eşimde ilk başta öyleydi sonra yavaş yavaş değiştirdim onu ama inanın şunu soylicem insan sonradan akillaniyor birdaha asla yapmicam diye.
Hem de aşırı saf canım arkadaşları onu kullanıyor bir ortama girer kimse elini cebine atmaz o yapar eli açıktır iyilikseverdir de çok da çabuk kanıp güveniyor çok iyi bir adamdır ama bu saf yönünden dolayı başıma gelmeyen kalmıyor.
Aynısı benim kocamda böyle .. kendi ailesi bilene kullaniyor o kendisi görmüyor bunu ama ben farkındayım .. sürekli eşimden herşeyi isterler ve bu durum beni yıpratıyor .. annesinden babasından bir kuruş görmedik ama biz gidince onlara 3 bin TL gidiyor .... Bu hayatta herşey karşılıklı olmalı .. kayınpeder eşimin kuzenine altınlar vermiş bende bunu duydum eşime söyledim şok oldu .. ama hala iyilik peşinde nalet olsun diyorum her gün
Hah işte benimki de böyle canım. Ve ne kadar birikim yaparsam yapayım hep onun borçlarına hatalarına ödüyorum ne bir ev ne bir araba çocuklarıma bir gelecek sunamadım. Her şey sadece bizle kalmamalı onlar da birikim yapmalı onlar da ailesini düşünmeli bu durum tek taraflı olunca sadece sefil bir hayat ve yıpranmış anneler olarak kalıyoruz.
Cok zor gerçekten Allah'ım kocalarimiza akıl fikir versin .. azcikda kötü kalp versin ..bazen diyorum ki eşime kendi ellerimle seni cennette sokacam bağırarak cunki o duruma getiriyor denize bilene atacaktım o derece kafayı yedirtiyor beni
önce tarafından
Meblağ kız küçük Mevla yazım yanlışı olmuş:) takılmam da böyle şeylere Mevla dan dolayı yazdım:)
0 oy
önce (13,808 puan) tarafından
yazik kiz iyice bataga batmis. bildigim fast ile yollayinca iade yapmiyorlar bir de kendi istegiyle yolladigi icin de birsey yapmazlar muhtemelen gecmis olsun 
Teşekkür ederim canım evet hafta sonudur normalde festi ile değil EFT ile yapılsa para hesaba geçmediği için bloke konulabilirdi ama benimki safın önde gideni bayrak taşıyanı direk gidip hesaplarına fest ile aktarıyor adamlar ilk önce 800 diyor 3.800 istiyorlar atıyor o parayı geri almak için 12.000 istiyor atıyor sonra 19.000 istiyorlar Bu da sırasıyla atıyor da atıyor yani git kendini balkondan at onu da yapacaktı .
önce (13,808 puan) tarafından
aman insanin bazen beyni donuyor canim cikacagi varmis Allahlarindan bulsunlar
Amin İnşallah canım Rabbim fitil fitil burunlarından getirsin inşallah
0 oy
önce (480 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. 
Sağ olasın
0 oy
önce (479 puan) tarafından
Geçmiş olsun mebla çok büyük yaa
Sağ olasın canım evet vallahi bizim için büyük bir meblağ bankadan borç çekmiş onu nasıl ödeyeceğiz diye kara kara düşünüyoruz.
0 oy
önce (551 puan) tarafından
Bacım 36 bine ne arabası kiraliyosunuz öyle..
Vallahi canım benim saftirik sözde 800'e buldu depozitosu ile beraber 3.800 gönderiyorlar sigorta kasko mu ne giriş çıkış için 12.000 istiyor tamamlamak için 19.000'de istiyorlar arabanın çıkışı için tekrar 21.000 istiyorlar en son o 21.000'i göndermiyor hoş öncesinden de insan anlamalı zaten dolandırıcı olduklarını ama benim koca aşırı saf olan oldu işte.

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 842 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Melek8663 (683 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 778 göst.
16 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,147 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde Cocukannesi (1,144 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 330 göst.