0 oy
1,363 göst.
Aile kategorisinde (56 puan) tarafından
Bu konuda bir çok post açıldı ama inanın kimseye derdimi anlatamadım dün de yazdım yazdım sildim.3 yıldır evliyiz ikinci senem hamilelikten dolayı ayrı yattı vururum diye. Oğlum 16 aylık hala ayrı yatıyor.xinsellik zaten ayda 4 kez filan anca oluyo. Herseyim dört dörtlük evet ama iş yatak odasina girince herşey bitiyor gözümde aslında gönlümde bitiyor.bes altı ay önce konuştum hatta çiddiye alsın diye başka biriyle konuşmak bile geldi aklıma dedim. Bir iki ay yan yana yattık sonra geri hava ısınınca balkonu kendine yuva buldu. Benim zoruma giden hıc mi ozlemez insan sevdiğini.cok zoruma gidiyor hiç kimseye anlatamıyorum derdimi. Aileme bir şey söylesem sen suçlusun herşeyin dört dörtlük deyip duruyor haksızlik mi ediyorum

26 Cevaplar

0 oy
(1,166 puan) tarafından
Haklısın cnm anlamadım şuan o nerde yatıyor yani çok saçma var onda bi haller ben diyim
(1,501 puan) tarafından
Eski post kız:) inşallah düzelmiştir adam
(506 puan) tarafından
Eski post galiba şuan belkide düzeldi :))
(1,166 puan) tarafından
Ay ben bu tarihlere hiç bakmiyorum ya
-Reklam-
0 oy
(19,830 puan) tarafından
Başka biriyle konuşmak olayını anlayamadjm ? 
(1,501 puan) tarafından
Eşinin düzelmesi için tehdit etmiş yalandan.
(19,830 puan) tarafından
Çok saçma yalandan bile olsa güven sarsar ama bu ciddi bi konu
(1,501 puan) tarafından
İki yıl az değil inanki,eğer öyleyse vardir bir nedeni ya psikolojik yada başka şeyler..
(19,830 puan) tarafından
Bencede
0 oy
(9,078 puan) tarafından
Iste bu yuzden ayri yatmaya o kadar karsiyim ki bazen esim kirgin oluyo hasta olcam galiba salonda yatiyin diyo ben sinirleniyorum 
0 oy
(3,586 puan) tarafından
Çocuğun küçük belki zor olacak ama şunu dene bence, bundan sonra sen nerede uyursan bnde orda yatcam, git sırnaş rahat verme kırıcı da olma ama günlerce sürdür bunu, ayrı uyuyamam de gerekirse yerde uyuyun ama onun olduğu odadan çıkma , sonuç alırsın gibi
0 oy
(31 puan) tarafından
Hep beraber uyuduk hamilelik, doğum vs.  Ben ondan kaçar başka odada uyurdum o yine yanımda biterdi. Kızım biraz mız mız olmaya başladı yatakta yer yok diye bir iki aydır ayrı yatıyoruz o kadar rahatım ki. Afedersin cinsellik desen ayda bir kez bile neredeyse zor oluyor ya da olmuyor. Mesela beni eşimden soğutan bana yasattiklari, evliliğimin temelden sarsilip asla duzelememesi. Ama siz ayrı yatmamaya calisin o nereye gitse sende git orda uyu.
0 oy
(109 puan) tarafından
Nasil evlendiniz canım 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 153 göst.
0 oy
7 cevap 143 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mehselg12 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 626 göst.
19 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu