0 oy
510 göst.
Diğer kategorisinde (298 puan) tarafından
Ya da kalbinizi kırdığınızda nasıl davranırsınız

25 Cevaplar

+3 oy
(9,492 puan) tarafından
Hahah karşımda sanki eşim yokmuş azılı düşmanim varmış bir daha asla yüzünü gormicekmişcesine soylenirim  :D
(6,478 puan) tarafından
Tek ben değilmişim sevindim :D
-Reklam-
+2 oy
(444 puan) tarafından

Off küslük denince de ben yani :D eğer hakliysam. Onun çamaşırını yikamam. Ona yemek hazirlamam. Biryere çıkarken haber vermem. Tamamen ama tamamen görmezden gelirim. Kavga sırasında da asla birdaha barismicakmisiz gibi çatır çatır bağırır kavga ederim. Ne zmana kadar dersen de gönlümü alana kadar. Yoksa asla bakmam yuzune. 1 sene almasın gönlümü 1 sene gitmem yanına aç bırakırım muhtaç bırakırm. Kıymetimi bilsin 

(2,272 puan) tarafından
Ne biliyim şeytan seni ayakta alkışlar böyle devam et :D şaka gibiii
(9,731 puan) tarafından
Şeytan salavat getirdi :Ddjdjdj
(444 puan) tarafından
Yapicak bir şey yok bacilarm benim küçüklükten beri huyum bu :D
(415 puan) tarafından
Hangi burçsun merak ettim
(444 puan) tarafından
Yengeç burcuyum ama hiç bir özelligini taşımıyorm. Duygusal değilim saplantılı degilim. Kırılgan degilim. Yükselmenin akrep
+2 oy
(185 puan) tarafından
Ben eşime kötü davranmam eger beni üzdü yada kirdiysa anlayacagi şekilde sakince oturur anlatirim derdimi oda dinler duzeltebiliyorsa duzeltir. Bagirip cagirarak trip atarak yada kotu davranarak sorunların cozulebilecegini düşünmüyorum. Bazen bir cocuga anlatir gibi anlatmaniz hepsinden çok daha etkili olabiliyor
+2 oy
(996 puan) tarafından
İnsan eşine ne kadar kötü davranabilir ki akşam olunca aynı yatağı paylaşacaksın 
0 oy
(2,725 puan) tarafından

Söylenir geçerim. Lafın altında kalamam ama bende haklı olsam asla gelip özür zaten dilemezse adım atmaz hiç bir türlü. Öyle yapmasına tekrar sinir olurum:DHep ben unuturum olayı gidip konuşurum. Kendimede kızıyorum böyle olduğum için 

0 oy
(825 puan) tarafından
Özür dilemesi ne kadar sürede olursa o zaman konuşurum ha dilemezse 1 ay gelmese 1 ay gitmem konuşmak için
(2,725 puan) tarafından
Alkışlıyorum. Sabra bak. Burcun ne :)
(825 puan) tarafından
İkizler :))))
(2,725 puan) tarafından
Ayy anam
(825 puan) tarafından
Ama sabır değil inatlıktan bende ki :)
(2,725 puan) tarafından
Evet evet olabilir :))
0 oy
(1,098 puan) tarafından

Birinde son seviyeye geldi bardaklar tabaklar havada uçuyordu :D sonra birbirimize sarıldık ağlaştık sinirden

(2,725 puan) tarafından
Neyse mana bulmayımda şu bişeyler atma bana çok değişik geliyor :)) ha zenginsen o başka canım :)
(1,098 puan) tarafından
Değilim :D ama eşyaya deger vermiyoruz çok öyle söyleyim evde neredeyse çoğu mobilyam kırıktır eğlenirken kırmışızdır mesela öylede otururuz mutfağa da kaliteli eşya almam kırılıyor diye o yüzden sprun olmuyor :D
(2,725 puan) tarafından
İyi maşallah güzelmiş :))
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Sessizlelirim ve gözlerim dolar. Sessiz sessiz ağlarım. O da gelir gönlümü alır. 
0 oy
(2,642 puan) tarafından
Ben direk konuşmuyorum ya yüzümden düşen bir parça oluyor haklida olsam haksizda olsam eşim fazla uzatmayı sevmez gelir biz karı kocayiz özrü dilerim der bende fazla uzatmam
0 oy
(566 puan) tarafından
İmkanı yok konuşturamaz umursamam yok Muş gibi davranırım 
0 oy
tarafından
Biz eşimle kus kalamiyoruz
0 oy
(136 puan) tarafından
Ben alta kalmam ikimizde aslında hem inatçı hemde lafını yalamayan kişiliklere sahibiz direk mesafe koyup Yok sayarım oda öyle yapar ve o bazen bazı şeyleri kaldiramaz sırf gıcıklık olsun diye benim elimden su bile içmez ac gelir ama hiç Bir şey yemez benim buna çok sinir olduğumu bildiği için bana Kars bunu kullanir genelde bende ikizler burcuyum eşim İlk adımı atmadan asla ben atmam tabi hakliysam eğer haksızsam özür dilerim öperim ws
0 oy
(9,176 puan) tarafından
bazen ağır konuştuğumu söylüyor tartışma esnasında. küfür etsen daha az canımı acıtırdın diyor. 
0 oy
(11,865 puan) tarafından
Birkaç saat konuşmayız o kadar. Napcan kız adama başka
0 oy
(783 puan) tarafından

Ay ben ağzıma geleni sayar soverim elimde ne varsa fırlatirim sürekli küfür eder kovarim sonra kapıya koyarım gidince de ararım nerdesjn gel diye :)

(783 puan) tarafından
Benim öfke kontrol problemim var ama bu anlattığım 4 yıl da bir kere oldu diğerleri iki üç kez  normal bağırma çok kavga etmeyiz
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Haddini bilmesi için yabancıyla konuşur gibi konuşurum. Haksızsa haksızlığını anlasın diye aynı yerden canını yakarım. Haklıysa gider özür dilerim gönlünü alırım.

Kavgada kötü söz söylemek, hakaret etmek, ağıza alınmayacak lafları o anda söylemek, bel aşağı vurmak gibi haysiyetsiz işler eşe karşı da, başkasına karşı da yapılmaz. Kavga etmenin de bir adabı vardır. Aksi türlü haklıysanız haksız konuma düşersiniz. Ne gerek var?
0 oy
(429 puan) tarafından
Ben evliliğimde en büyük kusurum yemek konusu maalesef yemek yapmayı sevemedim kaç senedir hele ki temizlik yapıyorsam yemek mümkün degil yetiştiremiyorum en kötü davranışım cidden yemek konusu ama bu kötülük olsun diye değil cidden sevemiyorum mutfağı aksi gibi eşim yemek olmayınca sinirlenen bir adam 
0 oy
(16,026 puan) tarafından
Yüzüne bile bakmam çıldırır o yokmuş gibi davranırım ve pes etmem
0 oy
(540 puan) tarafından
Ona çok büyük ceza yani yokmuş gibi davranırım :))
0 oy
(554 puan) tarafından

Yorumları okudum da ben mi tuhafım onlar mı anlayamadım :) çok nadir tartışırız ama ikimizde uzatmayız yani, 1-2 saate birşey olmamış gibi davranırız. Öyle kalp kırıcı sözler zaten demeyiz birbirimize yüz yüze bakıyoruz eni sonu. O gönlümü alana kadar konuşmamayı doğru bulmuyorum bende. Biyere kadar koşar o da gönül almaya 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 97 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sebnem (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 424 göst.
1 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Ecrin-Busra (1,234 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 377 göst.
27 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
40 cevap 709 göst.