0 oy
802 göst.
Diğer kategorisinde (98 puan) tarafından
Kızlar arkadalar bugün dediler  kapanacakmis diye duyan bilen var mı ben hiç duymamistim hatta ayın 11inde kapanacakmis 

28 Cevaplar

0 oy
(1,288 puan) tarafından
Tiktoka instagrama karşı değilim güzel kullanırsan iyi olur zaten mesela siz bilmediğiniz ya da bilipte konuşmadığınız için diyorum sma hastası çocukların devletten aldığı katkı ya çok az ya da hiç yok tiktoku sırf bu yüzden kapatılmasını istemiyorum ve böyle aileler aşırı üzgündür çünkü bazı masrafları ulaşmak isteyenler gönderiyordu ve çoğu birkaç çocuk kurtuldu onun haricide biz kuzey koremiyiz sosyal medyalar kapatılsın asla bunu normalleştirmeyin sonra herşeye mecbur bırakılırız diyeceğim bu sosyal medyayı kullanmak isteyen kullanır o cinsleri görmek istemeyende kullanmaz hepsi bu yani.
-Reklam-
0 oy
(5 puan) tarafından
İnstagrama gelene kadar zaten tiktokun kapanması lazımdı çünkü insanlar orda dapıtık suputuk videolar çekip instagrama da koyuyorlardı instagramı öyle öyle hallettiler
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Tiktok kapanır bidaha açılmaz inşallah ama whsatpa ellrmesinlrr
0 oy
(49,666 puan) tarafından
eskiden hiçbiri yoktu yasayip gidiyoduk faceye bile girmek zulümdü simdide olmasa yasanir yani 
0 oy
(12,386 puan) tarafından
Oyle yapmasınlar İnterneti kökten kapatsınlar zaten sinir mi getirildi ne bi yavaş İnternet. İnterneti de kapatırlar artık daha ne işler döner bu ülkede. Yayın yasağı var bide iletişim yasağı konulursa tamam hepimiz evlerimizde gaz lambasiyla oturalim
0 oy
(170 puan) tarafından
Keşke türk malı kullansak bizde onları protesto etsek
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Tık tok kapansin sevmem zaten oldu olası ama WhatsApp dan ne istiyorlar 
0 oy
(3,594 puan) tarafından
Watsap ne alaka be onu kapatmazlar. Yok telefonun sms kısmını da kapatsınlar:D
(98 puan) tarafından
Bir o kalıyor dimi :D

İlgili sorular