0 oy
1,033 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (41 puan) tarafından
Kizlar bir aile dostumuz var bir abi..  dogum yapali 9ay oldu emziriyorm kilom 75 boyum 1.65 suan kilomdan memenun degilm zayiflamaya calissamda emzirdigim icin pek yapamiyorm cunku spordur diyettir sut az geliyor.. neyse abi bana pat die ne kilo almissin bu ne hal demez mi oysa ki en son gordugunde de hatta kac aydir 75 kilodaym.. moralm altust oldu cok sinirlendm..

30 Cevaplar

0 oy
(744 puan) tarafından
Ala ala sanki kankin.Nkdr kendini bilmeyen adamlar var.
-Reklam-
0 oy
(712 puan) tarafından
Yanlis anlamada o adam sana onu derken  senin esin nerdeydi? Yada sen neden cevap vermedin valla kusura bakma hatri sayilir filan dinlemez ben direk kapi disari ederdim kii8 zaten bana kalmaz esim hallederdi ulan gavvattt sen evin hanimini nasil süzdün  nasil kilosu aklinda kaldi  ki o lafi diyosun pes 
0 oy
(205 puan) tarafından
Allah Allah ya o nasıl bir terbiyesizlik sen aile dostusun sanane elalemin kadının kilosundan ayıp yahu
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Sizin kilonuzdan elin adımına ne yaa! Ne kadar dengesiz insanlar var. 
0 oy
(2,167 puan) tarafından
Pardon da ne terbiyesizlik. Senin kilona ne diye bakıyor elin herifi. Demek ki çok edepsiz. Çok mu dikkat ediyormuş her geldiğinde. Terbiyesiz herif 
0 oy
(280 puan) tarafından
Kilo verince de çok zayıflamışsın biraz al dese eşin ve sen yine bakacakmısınız 
0 oy
(5,336 puan) tarafından
Höst diyemedinmi edepsize Bakale sen. Erkek başka kadının kilosuna nasıl yorum yapar inan ben olsam aile dostu demez kovarim evden.
0 oy
(248 puan) tarafından
Ya eve gelen ailenden biri değil onun ne haddine bunu söylemek çok ayıp , ama kilolar gider takma kafaya bende sezaryan doğum yaptım baya da kilo almıştım doğumdan iki üç ay sonra tanıdık mağazaya gittim kıyafet almak için kadın bana dedi aaaa göbeğin ne kadar var göbekli falan , o kadar üzüldüm ki yeni doğum yapan biriyim daha iki ay olmuş ce sezaryan doğum da göbek hemen gitmiyor, insan üzülüyor ama geçiyor hepsi , şimdi çok güzel kilo verdim az bi gobek var sadece sende üzülme canım boşver
0 oy
(1,520 puan) tarafından
Bunu kocanın söylemesi gerekir aile dostu bı adam değil çok edepsizce bence bunu söylerken kocan neredeydi bir erkek bana kilom hakkında yorum yapsa benim adam ağzını burnunu kirar daha da eve sokmaz onu . Demek ki seni baştan aşağı süzmüs kocanı geçtim sende mi rahatsız olup ağzının payını vermedin valla pes 
0 oy
(27 puan) tarafından
Yeni doğum yapmış vücudu 2 senede toparlana bilen annelere kilo almışsın denilmez 2 yansinda kizim var vücudum eski haline yeni geldi 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 314 göst.
3 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,319 puan) tarafından soruldu
+1 oy
61 cevap 1,090 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 294 göst.
4 Eylül 2023 Aile kategorisinde Oykum0 (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 463 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Beytnurrr2727277 (1,730 puan) tarafından soruldu

398,152 soru

11,906,864 cevap

36,036 kullanıcı

...