0 oy
77 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından
Kızlar elektrikli süpürge almam lazım malum fiyatlar çok yüksek ve ben çok kararsızım Bi yandan da korkuyorum para verip tekrar sorun yaşamak istemiyorum zaten durumumuz o kadar iyi de değil hangisini alsam daha uzun ömürlü yüksek emiş gücü pratik ve kullanışlı olur Bi akıl verin Dysun demeyin onu biliyorum ama alamam maalesef :/

5 Cevaplar

0 oy
(2,970 puan) tarafından
Dün arkadaş phılıps dedi 15 milyar baktım canım 
(147 puan) tarafından
Maraton fiyatları media markta 11 aslında ama karar veremedim dediğim gibi bozulsun istemiyorum alayım yıllarca sorunsuz kullanayım gerçekten elektrik süpürgesi benim kabusum baba evinde de idare ettiğim sulu bi süpürge rezaletim vardı evlendim eşim çeyizine fakir Toz torbalı almıştı o da ayrı bi rezalet ilk hafta başlığı kırıldı sonra iyi çekmemeye başladı 4 senedir idare ediyorum ama artık çekmiyor ve ben bu sorundan bıktım
(2,970 puan) tarafından
Bende dün post açtım canım arkadaş çok memnunmuş
(147 puan) tarafından
Öyle mi bi bakayım bende kaç zamandır kafayı yedim hangisini alcam diye peki sen aldın mı
(2,970 puan) tarafından
Bende almadım canım aklım maratonla ihlasın robotunda kaldı
(147 puan) tarafından
Canım süpürge aldın mı ben dün aldım philips maraton Allah pişmanlık vermesin şimdilik güzel duruyor
(2,970 puan) tarafından
Yok kuzum alamadım ya güle güle kullan canım hangi serisini aldın
(147 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Darısı başına inşallah en kısa zamanda alırsın gönlüne göre olanı
Xb91250 eşim Bi üst modelini beğendi kumandalı vs dediler ama nedense bununhaznesinin daha geniş olması kumandalı eşyaların ışıklı vs ürünlerin bozulma ihtimalini göz önünde bulundurup buna karar verdim
(2,970 puan) tarafından
Hmm a101 de indirimdeydi baktım kalmamış canım ya
(147 puan) tarafından
Marketlerde satılanlar sıkıntılı oluyor dediler bende hiç bakmadım hayırlısı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,547 puan) tarafından
Biz anneme daha yeni Philips aldık Xb2142 modeli fiyatı uygundu ufak evler içinde boyutu güzel biz 3900 TL'ye aldık media markta 5 bin olmuş internette fiyatı hala uygun bende 9 yılldır maraton serisini kullanıyorum çok memnunum
(147 puan) tarafından
Bende maraton serisine bakıyorum ama karar veremedim arnica tesla diyenler de var miele uzun ömürlü olur diyenler de
(1,547 puan) tarafından
Arnıcayı boşver  Philips en iyiyisi maraton serisi 9 binden başliyor benim süpürgem 10 bin TL olmuş 9 yıldır sorunsuz kullandım
0 oy
(66 puan) tarafından
Bütçen ne canım bir de dik mi istiyosun 
(147 puan) tarafından
Canım benim için uzun ömürlü ve kullanışlı olması önemli dil veya kablolu önemli değil açıkçası
(147 puan) tarafından
10 bine kadar verebiliriz ama dediğim gibi bi defa almak istiyorum sorun çıkarsa diye bi korkum var karar veremiyorum
(66 puan) tarafından
Philips marathon var canım biraz çıkarız dersen12 civari ben de almak istediğimde arkadaşlar tavsiye etmişti daha uygununu da bulursunuz bence dik Süpürge evet kullanışlı eğer elektrikli süpürgen yoksa dik Süpürge bı sonraki aşama diye düşünüyorum (ihlasin süpürgesi çok iyi diyolar ama o da pahalı ve hantal )
0 oy
(2,977 puan) tarafından

image

bunu al bana dua et :))
0 oy
(19,610 puan) tarafından

Arnica tesla premium canım harika yeni aldık çok memnunum 

image

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 208 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Simaygule (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 115 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.
23 Mart 2022 Aile kategorisinde Senbihterziyagilsin (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
2 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Ayze (45 puan) tarafından soruldu

395,556 soru

11,832,578 cevap

35,906 kullanıcı

...