+3 oy
729 göst.
Aile kategorisinde (2,293 puan) tarafından

Selamın aleyküm hanımlar nasılsınız 

Biz paşamla kavuştuk 

Rabbim kimseyi ne sağlık la ne evlat ayrılığı ile sınamasin özlem hiç bir şeye benzemiyor 

Oğlumun içine doğmuş karnımı seviyor öpüyor 

image

image

27 Cevaplar

+1 oy
(14,487 puan) tarafından
Saframdan dolayı bende yattım Allahını ayırmasın çok zordu :(
(14,487 puan) tarafından
3 yaşındaydı kızım o zaman bir de hamileydim 7 haftalık safra ve hamilelik birleşince çok kötü olmuştum 4 gün falan kaldım hastanede tam yılbaşı günü çıkarttılar o 4 gün o kadar zor geçmişti ki üstüne hamilelik falan Allah kimseye yaşatmasın hastanede serumla iyi oldum çıktım gene aynıydım ama mecburdum bir daha bırakamazdım kızımı öyle böyle ağrı çeke çeke doğurdum çok şükür şuan çok olmuyor doktor hamilelik bitince gel ameliyat edelim dedi ama şuan da bebeğim küçük onu bırakamam nerede tırak orada bırak artık yola devam
(60 puan) tarafından
Çok bekletme canım ilerliyor çünkü çok kötü bir ağrı vala oraya buraya bıraktım gittim ama inan bir kaç saat tek ayrı kalıyorsun hiç ağrın şu bu yok ve okadar basit ki ben agkaya ağlaya gittim ölürüm kesin dedim ya bana girişte sakinleştirici yaptılar ne gördüm ne duydum bir şey inanki çok rahattı
(14,487 puan) tarafından
agrisindan yattim canim zaten ama iste suan cok kucuk biraz buyusun vir de yatiriyorlar demi hemen taburcu etmiyorlar
(60 puan) tarafından
Bir gece kaldım canım çok basit bir şey inanki benim de kimi kimsem yoktu orda burda bıraktım bir kaç saat ve sonra yanıma aldım çocukları 20 günlüktü küçüğü bu ağrı başladığında iki buçuk aylıkken hemen oldum
(14,487 puan) tarafından
Anladım canım yok benim var da bir gece Bile şuan gidemem eminim
-Reklam-
0 oy
(406 puan) tarafından
Çok duygulandım inan ki çok geçmiş olsun Allah ım ayırmasın kimsenin evladını annesinden ❤️
0 oy
(6,578 puan) tarafından
Aminn. Çok geçmiş olsun gözünüz aydın.❤️
0 oy
(353 puan) tarafından

Çok tatlısınız Rabbım şifa versin çok mutlu oldum sizin adınıza <3:'(

0 oy
(3,787 puan) tarafından
Oyyy ben niye ağladım duygulandım kuzum benim yaa Rabbım başından eksik etmesin 
0 oy
(5,375 puan) tarafından
Ahh kıyamam ya nasıl mutludur şimdi Allah bir daha ayrılık vermesin 
0 oy
(2,584 puan) tarafından
Eski halini hatırlıyorum sanki baya zayıflamışssın Rabbim şifa versin sağlıkla bebeğinl de kucağına al Rabbim syrılık vermesin
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Cik gecmis olsun rabbim tekrar yasatmasin insallah zoru atlattin geriye bi dogum kaldi Allahın izniyle canim cok sukur 
0 oy
(1,655 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun ♥️ 
0 oy
(2,125 puan) tarafından
Ya maşallah size çok mutlu oldum ❤️
0 oy
(1,324 puan) tarafından
Rabbim sana şifalar versin inşallah evlatlarının başından ayırmasın sağlıkla büyüt evlatlarını
0 oy
(650 puan) tarafından
Rabbim bir daha ayrılık yaşatmasın inşallah.
0 oy
(1,262 puan) tarafından

Allah'ım sizi ayirmasin sanada şifa versin evlatlarına bir ömür sağlıkla yaşa :'(

0 oy
(37 puan) tarafından
Nasıl duygulandım yavrum nasılda özlemiş seni rabbim çocuklarımızın başından  annelerinin eksikliğini vermesin
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Ah kuzum yaa nasıl yüreğim bir hoş oldu,Allah ayırmasın hiç bir çocuğu anne babasından ❤️
0 oy
(1,341 puan) tarafından

Oy maşallah aynı sen canım Allah bağışlasın <3:)

0 oy
(1,698 puan) tarafından
oyy maşallah.. Allahım bir daha ayırmasın inşallah ❤️
0 oy
(628 puan) tarafından
Ya içim bir tuhaf oldu minicik daha Allah evlatlarına bağışlasın inşallah bidaha ayrlmazsin
0 oy
(1,049 puan) tarafından
Bi kaç kere postuna denk geldim Allah sfa versin. Hamilesin sanırım ama rahatsızlığını anlamadım Rabbım tez vakitte şifa göndersin 
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım inşallah birdaha yaşamazsın bu durumu şuan sağlığın iyimi

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 600 göst.
7 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 414 göst.
1 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 483 göst.