+1 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (226 puan) tarafından
Kızlar ben Türkçeyi kadir gumus ten dinliyorum. Dil bilgisi  soru bankasına ihtiyacım var.sizce o hocanın kitabını alayım yoksa başka kaynaktan mi alayım. Sifirdan hazırlanıyorum bu arada çevrem de kimse yok sorayım simdiden teşekkürler. 

3 Cevaplar

0 oy
(10,098 puan) tarafından
tek bir kaynaktan soru çözülmez. piyasada duyduğun iyi yayınlardan al. tek bir kitapla da zaten olmaz o iş. sınava kadar en az 5 kitap bitirmen gerekir. ha kitaba para yetmez fotokopisini satıyor çoğu yer
(226 puan) tarafından
O zaman başlangıç olarak o hocanın kitabını alayım bitirince başka kaynaklara geçerim
.
-Reklam-
0 oy
(442 puan) tarafından
2-3 kaynak alabiliyorsan al canım 
(226 puan) tarafından
Bittikçe almayı düşünüyorum. Ama kitaplar çok pahalı ya
0 oy
(266 puan) tarafından
Merhaba. Dil bilgisi soru sayısı az daha çok paragraf geliyor sınavda. Ama her net önemli tabii ki. Türkçe olarak Bilgi Sarmal, Yayın Denizi, Limit soru bankalarını öneririm. Limit zor ama sınavda da zor geliyor dil bilgisi soruları. Paragraf olarak Yayın Denizi paragrafta hız sorularıyla başlayabilirsin. Sonra Nitelik yayınlarının Yeni Nesil Paragraf soruları, sonra Limit Kronometre olabilir. Zorluk sırasına göre yazdım. Konu anlatımlı olarak Merkez yayınları özet gibidir. Detaylı istersen Paraf, Palme, Limit. Eğer seviyen iyiyse paragrafta, dil bilgisini bitirip doğrudan TYT Türkçe deneme çözebilirsin. Deneme olarak da PES, Toprak yayınları,  Yayın Denizi pro olabilir kolaydan zora 
(226 puan) tarafından
Cok sagol canim dediklerini bir bir uygulayacam.hemen bilgi sarmaldan siparis verecem
(240 puan) tarafından
Neslika açık öğretim önlisans mezunuyum sosyal hizmetler KPSS çalışmak istiyorum iki sene önce mezun oldum Türkçe matematik benim hocamdan dinliyorum tarih coğrafya kendim çalışıyorum konu anlatımlı kitaplarla başlangıç orta seviye kitap önerisi varsa çok sevinirim matematikte sıfırdan başlicam matematiğim çok kötü diğer dersler orta seviye
(266 puan) tarafından
Rica ederim canım Allah yardımcın olsun.
(266 puan) tarafından
Uykukuanne KPSS kaynaklarıyla ilgili kolay zor tam sıralama yapamam ama Benim Hocam, Yediiklim ve Pegem yayınlarının kaynaklarını kullanabilirsin sırasıyla. Matematikle ilgili çok bilgim yok. 4 işlemi dahi yapamayanlar için adım adım matematik var ama çok zaman kaybı olur o yüzden konu çalışıp ardından soru çözmek lazım. Çözümlü soru bankası var benim hocamın o olabilir. Pegem kolay matematik var ama ben çözmedim kolay mı bilmiyorum herhalde kolaylaştırıyor. Youtubedan dinleyip ardından bolca soru çözümü ve konu tekrarı şart. Yoksa unutuluyor. Öğrenmek isteyince her şey oluyor sıfırdan da başlasan gene çözersin bir kısmını

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 74 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,934 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 16 göst.
24 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Derineylem11 (920 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 41 göst.
18 Eylül 2024 Kültür-Sanat kategorisinde 1 melek annesi (226 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
3 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde 1 melek annesi (226 puan) tarafından soruldu

399,782 soru

11,958,246 cevap

36,124 kullanıcı

...