0 oy
1,004 göst.
önce Aile kategorisinde (40 puan) tarafından
Gecenin bı yarısı yaşadıklarımın ağırlığıyla içimi dökmek istedim. Çocukluk arkadaşımın abisiyle Instagram vasıtasıyla konuşmaya sonrasında sevgili olmaya başlamıştık biz.Sonra nişanlandık evlendik.Tabi bunlar hemen olmadı 2017 kasımda başladı lişkimiz Mart 2021de evlendik.Ama bu süreçte o kadar az yan yana geldik ki farklı şehirlerdeydik,yani tüm nişanlılık boyunca da nikah nişan çeyiz gitme vs İşleri dışında bi kere bayramda geldi yıllardır nişanlı olduğumux halde.Şimdi diceksiniz ki nasıl kabul ettin yürüttn.Biz çocukken aynı şehirdeydik ve bunlar çok zengindiler öyle böyle değil ama.Biz tanıştığımızda da herşey aynı şekilde devam ediyor gibi yansıttı bı sene bana yalan söyledi.Bi senenin sonunda ailesiyle beraber ama babası hariç bizim eve tanışmaya geldiler yine hiçbişi ailecek yansıtmadılar gelip gittikten sonra ki gün annesi aradı ve sana bişi söylemem gerekiyor ben yalanı devam etmek istemiyorum dedi oğluda yanında ağlıyo hayır söyleme vs diyordu.Neyse kadın anlattı kocam bı iftiraya kurban gitti ve yıllardır cezaevinde evimiz dışında herşeyi kaybettik bnde tabi ağlamaya başladım ama saf ben onlara üzüldüğüm için ağlıyodum.Sonra oğlu telefonu alıp seni kaybetmekten korktum gibi şeyler söyledi bn tabi seviyorum parası için onla değildim ki parasının olmadığını öğrenince bırakayım.Neyse günler geçti annesi aradı ben altın pek fazla yapamam ayrıca nişan olduktan sonra da bı sene nişanlı kalınacak hemen düğün yapamam falab dedi bunlar bnm için sorun değildi ama ailemi ikna etmem gerekiyordu önce annemi ikna ettim annem de babamı sonra amcam falan yani bnm ailem kızımız mutlu olsun da altın vs önemli değil kafasında insanlar 3 ay sonra nişan yapıldı.Annesi aslında o zaman çok fazla oğlum gelip gitmesin gibi şeyler söylemişti ama bn bu kadarını tahmin etmiyordum.Bi sene geçti iki sene geçti yıllar öyle gelio geçti tabi bn o süreçte çok yıprandım ailem çevre baskısı nişanlımla da kavga ediyorum o da babasının çıkacağını herşeyin yoluna gireceğini söylüyor falab.Bu bide bnm ilk erkek arkadaşım ilk aşkım toksik bı ilişkimiz var kopmak istesem de kopamıyorum bn o zamanlar tabi narsistlik falsb bilmiyorum narsistle olan ilişkiden kopmak zor olur bişi bilmiyorum bı alışkanlık gibi bişi olmuş bnde ondan ayrılırsam bide günahına girer miyim diyede korkuyodum çünkü intihar etmekten bahsediyordu.Yani nasıl bı saflık bnde kendime inanamıyorum ama bu böyle devam etti sonrasında korona çıktı bu sayede cezaevinde olanları mecburi olarak dışarı çıkardılar.Babası çıktı ondan bunfan para istiyerek alarak düğünü masrafları karşıladı.Esyamızı zaten herşeyimizi zateb biz nişanlımla almıştık.Bubların extradan başka şehirde üç katlı evleri vardı orayı satıp bize ev falsb alınacaktı idareten kirada olsa çok tatlı bı ev kiralaılar artık herşey yoluna girdi dedim aslında herşey yeni başlıyomuş.Düğün günü kavga çıktı düğunde gerçek yüzünü orda ilk gördüm.Neyse evimize gittik ilişki falan olmadı zaten duş alıp uyuduk.Biz sürekli aileler yüzünden kavga ediyoruz ama bende hep kafamdab kavgalıyız o yüzden yapmıyoruz diye düşündüm.15 gün sonra işe başladı vardiyalı çalışıyodu gece evde yoktu genelde gelince de uyurdu akşama kadar sonra yemek yer hazırlanıp giderdi Ne zaman olacak yapalım dediğimde ben yıllardır bu anı bekliyorum bnm için çok değerli izinli olduğum gün olsun yapıp seni o şekilde bırakıp işe gitmek istemiyorum yanında olmak istiyorum diyodu.İzinli günlerinde de annesigile götürüyodu hatta orda kalıyorduk.Bu böyle 6 ay boyunca sürdü.Ben artık fırsat kolluyodum tabi telefonu kurcalamak için bu çünkü telefonu asla elinden düşurnezdi.Tuvalette çok uzun süre kalırdı hep telefonla bigün uyurken parmak izini yavaşça halledip kurcalamaya başladım telefonunu önce WhatsApptaki aramalar dikkatimi çekti profildeki kişi travestiye benziyodu onu görünce zateb daha çok kurcalamaya başladım Google geçmişi temizdi ama Google etkinlikten herşey çıkıyor indirdiği uygulamalara kadar hornet adında bı eşcinsel uygulaması indirmiş silmiş indirdim ve bı şekilde giriş yaptım aynı şekilde Messengereda ve gördüklerim mide kaldırabilicek tarzda şeyler değildi.Eşim geymiş ya da bıseksüel bilemiyorum.Tek bildiğim erkeklerle beraber olduğuydu ama artık taşlar yerine oturuyodu.Bide bn şiddet görüyordum ondan bana tuhaf bı nefreti vardı sanki bı yanıda çok seviyor gibiydi anlıyamıyodum bnm de psikolojim bozulmuştu.Meğer o aşağılık kompleksiyle beni döverek ailesine ben erkeğim havalarına giriyormuş ailem gelio beni aldı bn bide 6 ay boyunca aileme de gidemiyodum bana hep senin ve ailenin yüzünden bnm saçlarım döküldü ne zaman evlenilecek diye bana stres yaşattınız hep buraya gelmek istedin şimdi burdasın şimdi gitmek mi istiyorsun gidemezsin diyodu.Ailem geliceği zaman da beni döverdi istemezdi bn yansıtmazdım aileme üzülmesin annem babam diye.Gerçeği öğrenince zaten amcama yazdım saatlerce mesajlasıp yaşadığım herşeyi anlattım o da aileme anlattı ve gelip beni aldılar.Tabi bu yeminler etti sözler verdi herşey farklı olucak dedi ailem istemese de bn kabul ettim gelip aldı beni affettim.Amw değişen hiçbişi olmadı aksine kapılar kitleniyodu üstüme telefonum zorla alınıyodu günün birinde de kaçmayı başardım boşandım bnm hikayem de bu şuan evliyim ister istemez yine problemlerim var kimse mükemmel değil ama en azından gey değil ve en çok istediğim şeye de kavuştum hamileyim...

19 Cevaplar

+4 oy
önce (1,070 puan) tarafından
Hayal dünyan genismis 
önce (262 puan) tarafından
Yalan söylediğini ima ediyorsunuz. Ama neden?
önce (40 puan) tarafından
Yalan söyleyerek ne gibi bi çıkar elde edebilirim  beni tanıyanlar yaşadıklarımı zaten biliyo ses kayıtları ekran kayıtları biçok delille ben zateb babamın evine dönmüştüm.Tekrardan evlenince de bakireydim ki eşime de herşeyi göstermiştim o da eskiyle alakalı bişi kalmasını istemediği için sildim benim sevdiğim değer verip önemsediğim insanlar bana zateb güveniyo siz inanmasanızda olur
-Reklam-
+1 oy
önce (2,242 puan) tarafından
Erkekler bir şeyleri gizlemek için hep kadınları kullanırlar. Yan mahalleden bir komşumuz da evlendi 1 seneye boşandı esi ilişki yaşayamıyormuş diye. Bir tanıdık evlendi kocası ilişki yaşamıyor diye kaynanasi gel patlican koyalım oğlumu kimse bilmesin demiş bayağı olaylar olmuştu bosanmislardi. Erkeklerin adı çıkmasın diye kadınların hayatını zindan ediyorlar. Rabbim kurtarmış seni çok şükür. İnşallah çok mutlu olursun esinle ve evladinla ❤️
önce (3,268 puan) tarafından
Iyiki senide kötü yollara itmemis serefsizden hersey beklenir iyiki eve adam filan getirmemiş verilmis sadakan varmis Rabbim seni kurtarmış
Yani grup sex muhabbetleri çok vardı.En çok şaşırdıklarım bı adamla genç küçük bı çocuktan parlak temiz çocuk diye bahsedip kandırmaya çalışıp grup yapmaj istemeleriydi.Ayriyeten o adam bı evli çiftteb bahsetmişti hem adamı hem adamın yanında karısını yaptığını anlatmıştı yine geleceklerinden bu sefer sende ol demişti.ve sormuştu da evli misin diye hayır yazmıştı ailemle yaşıyorum bı erkek kardeşim var yazmıştı halbuki iki kız kardeşi de var.Ben zaten pes etmiştim pisliğine beni bulaştırma da ne *** yerseb ye diyodum yani teklif bilr etmedi hiçbi zaman bnce ailemden korkuyodu.Ama şöyle bişi var beni kıskanmazdı aksine bakımlı ve güzel olmamı istiyordu dışarda bnm üstumden hava atardı.Simdi ki eşim ise evde bakımlı dışarda asla diyo mesela
Ben dışarıya bakimli ol diyen adamdan bi hayir beklemiyorum zaten şuanki eşiniz Adam demekki❣️

Iste boyle muhabbetlere Allahtan seni sokmamis çünkü dediginiz gibi eve adam getirip bu durumdan hoşlanan kisilerde varmis Allah muhafaza iyiki kurtulmussun
önce tarafından düzenlendi
Annem hep beterin beterinden korusun rabbim der beterin beteri o olsa gerek.Eşiminde ikinci evliliği bı oğlu var.Ben evlenmek istemiydum  bide oğlu var vs diyodum annem bana sormadan evet deyince tamam gelsinler ama istemiyorum hazır değilim diyodum sonra konuşunca ya bizim ailedeji erkekler gibi yobaz falan ama en azından adam gibi adam dedim.bilgili kültürlu bı adam değil inşaata gidip gelmiş hayatı boyunca. durumu iyi evi falan var ama kendini geliştirmemiş herşeyi ayıp gören biri bunların hepsinin farkındaydım ama bı o kadar da saygılı babam amcam gelince hatta kız kardeşim bile odaya gelince ayağa kalkan kalbi temiz bı adam diğeri o kadar moderndi de noldu bnde hergun sinemalara tiyatrolara gitmiyorum ki dedim namus bilen biri olsun dedim ve evlendim.Beni çok seviyo aslında ilk zamanlar daha zordu çok farklıyız çünku alıştıj yavaş yavaş mesela lan kelimesi bile ona bı kızın gerçi o bayan der bayana yakışmaz derdi.şuan aramız limoni.Aslında dün gece iyi ki yazmışım.nerden nereye be büsra ne çabuk unuttun yaşadıklarıni dedirttiniz bana.size yazarken fark ettim ❤️Eşimin kıymetini bilmem lazım ama onun da bana karşı daha nazik hoşgörüku olması lazım biraz daha burnu sürtüp ozlesin affedicem zaten
Evet evet kiymet bilmeliyiz bize sahip çıkmaları bile mükemmel bizimde öyledir ben babamin mesala annemi sakindigini hic bilmem esim bile sakinir eve erkek sinek bile sokmaz ama hicbiyere gidemezsin kimse gelemez degil gelecek olan kuzenler dayilarim enisteler filan hepsi gelir vede bende giderim ama disardan erkek arkadas getirmek filan ona uymaz oyle diyim ben yıllarca çalıştım benim annem pazar mesai yapmiyorum diye akli cikardi yüzü düşerdi parayı aşırı sever hep annem beni geçim kapisi gördü çalışsın bize baksin derdi yaratti evlenir evlenmez esim sey dedi ben çalışmanı istemiyorum yoruldun senelerce sen artik evinin hanımı ol dedi insanlara oyle zor geldiki calismamam ama benim zoruma hic gitmedi amac farkliydi hepte derim esim benim hayattaki şansım hersey dozunda oldugu sürece kiskancta olsa çekiliyo napcan modern kocayi boşver sana sahip çıksın korusun kollasin ❣️
0 oy
önce (5,266 puan) tarafından
film gibi resmen . allah kurtarmis.
0 oy
önce (703 puan) tarafından
Şu psikolog kadın okusa hemen dizisini çekerler öyle bir hikaye... Allah kurtarmış. Zor bir imtihan vermişsin. Gelecek günlerin çok güzel olsun inşallah. 
Amin inşallah bunu bnde çok düşündüm yaşadıklarım o kadar ağırdı ki yani şurda yazdıklarımla bitecek şey değil
0 oy
önce (662 puan) tarafından
Allah kurtarmış çevreden bildiğim biri var meslek sahibi falan ama evlenmiyor iyiki evlenmiyor yoksa biliyorum kıza yazık olacak 
0 oy
önce (225 puan) tarafından
Zamanında bende eşimin telinde görmüştüm hornet uygulamasini hiç unutmam hala güvenmiyorum 
Evet çok iğrenç bı uygulama.Ben bide gidip geldikten sonra evde bı telefonu vardı ayran dökülmüştü yeni bı telefon almıştı ama onu da yaptırmıştı e-postası giriliydi onunla indirip giriyodum o işteyken otelde çalışıyodu tuvalete girip yaxışıyodu bnde evde ağlıyarsk okuyodum
önce (225 puan) tarafından
Allah kahretsin hepsini ne diyim kaderimiz
0 oy
önce (1,627 puan) tarafından
Allah onu bildiği gibi yapsın gerçekleri bilip yine çok sabretmişsin şükür kurtulmuşsun 

Yeniden evlendin gebesin her evlilikte sorun var kimsenin evliliği mukkemmel değil ama en azından birşeyleri Altan alıp büyütmeyip sürdürmek gerek her iki taraf içinde 

Hakkında herşeyin hayırlısı olsun Allah yardımcın olsun inşallah sağ salim bebeğini de kucağına alırsın 

Bu arada eskileri düşünüp stres yapma olanı varmış yaşadin bitti bir rüya gibi gör 
Sabretmemin nedeni bn hep düzelir diye bekledim buna mecburmuşum gibi düşündüm boşanmamalıydım dünyanın sonu gibi bişidi bnm için.Çünkü çok uzun süre nişanlı kaldım ve o süreçte bana çok ayrıl diyen oldu ailem zateb belli bı zamandan sonra asla istemedi bn dinlemedim kimseyi zaten sonrasında biz sana söylefik ayrıl sen bizi diblemedin diyen çok oldu o herkesi haklı çıkardı.Annem hep zararın neresinden dönersen kardır dedi ben bunu bı türlü beynime sokamadım halalarım çok konuştu benmle öyle öyle derken o saçma sağlıksız düşüncelerdeb sıyrılıp hayatımdan çıkardım.Şuan evliyim bn onun tam tersi aşırı erkek erkek olan birini seçtim beni zorluyor ister istemez kıskançlıklarıyla vs gece uyuyamadım o kadar doluydum ki bide normalde gebelik olan yeri tek kullanıyodum buraya yeni girdim baktım herkes yazıyor bnde içimi dökmek istedim teşekkür ederim yorumunuz için ❤️
Zatn insanlar konuşur kimseyi takma iyiliğine demişlerdir belki ama sonrası dedokudu amaçlıdır en önemlisi ailen arkanda annen yanında sağlığın yerinde bunuda şükür gerisi kim ne derse takma onlarda konuşsun soncta yarın ne olacgi belli değil boş konuşanların çoğu hep farklı şekilde siniliyor Allah tarafından
Eşin de kıskanç olabilir yenidir sonuçta görücü usulü evlendiysen normal bile ilk zaman eşim bırakmazdı ben tek dışarı çıkayım giyinmeme bile karıştırdı tabi bu kiskanlik deriz ama hastalık çocuk oldu biraz büyüdü öyle böyle düzeldi tabi tatlı dille konuşarak bagriş cagriş yapma konuş oda düzelecek zmnla yavaş yavaş şuan kızımla gidip gelsek birşey demez tek sorun der üst üste çıkma 3 /4 gün girsin arada öyle dışarı çık oda küçük yerde oturuyoruz o yüzden sende altn al biraz)))
Önceden evet mutsuzluktan ölürken çok mutluymuşum herşey mükemmelmis gibi davranır storyler atardım insanlara hep bişiler ispatlamak zorunda gibi hissederdim cahillik işte büyüdüm neyin önemli değerli olduğunun farkına vardım kim ne der düşünür bunları aşalı yıllar oldu hamd olsun beni çok seven ve her zaman sahiplenen ailem var şuan bile onların yanındayım.Eşimle görücü usulü evlendim annemin akrabası iyi biri kalbi temiz namusluda ama beni zorladığı noktalar da var.Yaptıklarından pişman ne hayırlıysa onu istiyorum Allahtan bebek için evlendim anne olmayı çok istiyorum geri kalan hiçbişide umrumda değil açıkcası şuan sadece onu düşünüyorum bakmayın yazdıklarma bn bunları yaşadım evet ama  aştım da herkesin sınavı farklıdır şuan çok mutluyum Allah kucağıma almayı da nasip eder inşallah
Amin inşallah dua et Allah büyüktür bbebeginle bu güzel gunleri yaşa hayırlısıyla doğum yap uykusuz çok gecelerin olacak)))
0 oy
önce (5,721 puan) tarafından
Çeken adam var YouTube den. Oraya anlat çok acı dolu bide bişey merak ettim 6 boyunca hicmi.ilişki olmadı illaki anlardın karı gbi hareketlerini 
Anladım ama.ilişki hiç grmemeniz sorun yani 6 ay nasıl sakladın nasıl dayandinki mesela insan onun için bı okdari evleniyorz zaten yanlış anlama
Tabi ki de sorun.Anne olmak için can atıyodum bn.Benden sonra evlenenlerin hamile olduğunu duydukça ağlıyodum
Ee sen yaklaşmadinmi hiç denemediniz cnm
Tabiki de denedim ses kaydı almıştım hatta bak kız kardeşin evlenicek o bile bnden önce kesin hamile olur dedim yorgunum işe gidicem istersen arkadan olur ama dedi bu şekildeydi yani psikolojisini bilinçaltını neden böyle olduğunu bilemiyorum sorgulamıyorum da artık ama tanıdık bı doktorlw konuşmuştum bunun için genelde zateb bu şekilde oluyormuş çocuk olmasından da korkuyolarmış yaparlarsa da sadece arka isteniyomuş
Zaten travestiler arkadan yapıyor dünya yikilmiş Allah cezalarını versin byleleri yüzünden insan psikolojisi bozuluyor erkrk kadın olmuş kadınlar erkekler olmuş herkes birbirini aldatyor insan kıyamete kopsada kurtulsak dyor artik
0 oy
önce (1,089 puan) tarafından
Yaşadıkların çok zor üzüldüm ama böyle birini nasıl affettin aklım almıyor. Neysek kurtulmussun
Giden yıllarıma üzüldüm herkes hata yapar dedim bide sağlıklı da düşünemıyodum düzelir dedim ama olmadı
0 oy
önce (9,658 puan) tarafından
murat övünçün konuşmasını dinlemiştim, ailesi böyle olduğunu anladığında evlendirmiş onu. yazık değil mi evlendiği kadına da. neyse şimdi mutlu olmaları önemli tabi ama insan ilk defa evlenecek, hevesleniyor hayaller kuruyor. ama aile, oğullarının kusurlarını gizlemek için hop bir kızın canını yakıyorlar. 
Allah ıslah etsin ne diyebilirim.Bnde tekrardan evkenince ne gelinlik ne düğün ne dış çekim hiçbiri gözümde yoktu olsa ne olmasa ne mutlu olmadıktan sonra kafasındaydım.Çok şükür Allah hamile olmayı nasip etti de hayata dönmüş gibi oldum
0 oy
önce (3,158 puan) tarafından
Ay ben ne okudum ya rabbim seni korumuş o pşslikten hele o qnası bunları bilmiyor muydu ne diye senin başını yaktı rabbim yeni yuvan da huzur mutluluk versin sağlıkla kucağına al bebişini 
Şunu öğretti hayat bana bişi olmuyorsa zorlamamak lazım Allah nasip etmiyorsa var aslında hayır sen ısrarla isteyince nolursa olsun deyince sonu hüsran oluyo bnde öyle oldu yıllarca evlenmedik hep bı sorun çıkardılar bn direttim.Anneler bide hisseder annemi hiç dinlemedim yaşamam gerekiyormuş biside diyemiyorum artık.
önce (3,158 puan) tarafından
Geçti gitti canım malesef geri dönemiyoruz hayat bu rabbim bundan sonra güzel kapılar açsın
0 oy
önce (1,729 puan) tarafından
Kafamdaki tek soru ; bunlar olurken arkadaşın nerdeydi ? 
O tanıştırmadı ki bizi.Biz kendi kendimize Instagramdan konuştuk sevgili olduk duyunca da şaşırmıstı.Beni abisi dövdüğunde ondan yardım istedim gelmedi bile bişeye karışmıyodu o. Diğer kız kardeşi de dayak yemen değil dayağı neden yediğin önemli demişti.okumuş üniversitesi ikincisi kültürlu bı kadının bunu demesi beni şok etmişti zaten.ailesi onun yanındaydı.Ki o da diyordu ailem benden vazgeçmez
0 oy
önce (2,069 puan) tarafından
Çok sürükleyici yazmışsın roman yazsan okunur :) yalnız şunu demeden gecemeyecegim o kadar şey yaşadıktan sonra geri dönmen çok yanlış olmuş neyse mutluluklar bebeginle eşinle 
önce tarafından düzenlendi
Balık burcuyum ondan olabilir.Evet herkes aynı şeyi söyledi o dönem için bana ama aslına bakarsanız hem yıllarıma üzüldüm herkes hata yapar dedim hemde bı yandan buna kendimi mecbur hissettim.Çünkü o süreçte yanımda olan amcam olduğu gibi karşımda olan amcam da vardı her halde  babamın süralesinde ilk boşanan kız bnmdir.Kendi istedi dinlemedi çeksin dedi o zaman babamın evinde kıyametler kopmuştu hatta annem bile bnm yüzümden dayak yemişti.Kız kardeşim çok küçüktu o zaman ama bana abla evet ablamsın qğlarım üzülürüm ama kendini bu 7.kattan at hepimiz kurtulalım demişti.Erkek kardeşlerim de cahildiler amcam çok guzek doldurdu yani huzur yoktu bn mecbur kaldım.Benim babama 2014te araba çarptı beyin kanaması vs babam eski babam değil o yüzden amcalarım bizim evimizle alâkalı söz sahibi sanıyorlar.Zaten aslında bnm ailemde kötü şeyler yaşadığı için zamanında ve fazla empat olduğum için o nişanlılık süresince vicdan yaptım ayrılamama nedenlerimden biride buydu o dönemde.Herşey üst üste binmişti ya ne yaxık ki yani bı şeyin sadece bı nedeni yok bnde olabildiğince kısa anlatmaya çalıştım
Anladım canım evlendikten sonra kimse ana evine dönmek istemez ağır gelir
0 oy
önce (121,158 puan) tarafından
neler yasamissin boyle ama iyiki kurtulmussun
0 oy
önce (17,586 puan) tarafından
Allah korumuş seni. Bı de sana hastalık bulastirsaydi. Bı de çocuğunuz olsaydı. Düşünemiyorum.
Hastalıktan bnde çok korkuyodum sürekli zateb kendini özellikle poposunu çok afedersiniz kaşırdı parçalarcasına hatta.Klozete giderdim oturak kan nevresim onun yattığı yer kan boxer kan temizlik takıntısı var zaten bnde çok kalp kırardım babamın evinde bu yüzden Allah da böyle cezamı verdi her halde diyodum artık.Gerçekten çok zordu
Ayy ilişki de yaşıyormuş yani:(
Yani gözümle hiç görmedim ama yaşadığına eminim ki zateb otelde güvenlik görevlisiydi otelin servisinde bı çocukla fotoğraf çekmişti o çocukta bunu profil yapmış msj atmıştı buna kalp muhtemelen sevgilisydi  çok fazla görüntülu normalden de aramıştı bide o çocuk dediğimde büyük adam bu arada yani normal erkekler birbirine kalp atar mı sanmıyorum
0 oy
önce (189 puan) tarafından
Allah kurtarmış ssni canım 
0 oy
önce (2,639 puan) tarafından

Çok özür dileyip affına sığınarak soruyorum evli olduğunuz süre boyunca hiç karı koca olmuyorsunuz doğru anladım dimi  ve sen bu adama geri dönüyorsun hicmi anlamadın bir gariplik olduğunu be bacım 

Evet geri döndüm o dönem için kendimce haklı nedenlerim vardı.Başta anlamadım bide yıllardır hayatımda böyle bişi aklımın ucundan geçmedi zaman geçtikçe tabi kıllandım fırsat kolluyodum delil bı geçerli neden bulmam gerekiyordu bulmak o zamanw nasip oldu
0 oy
önce (5,380 puan) tarafından
Yazdıklarını soruları yorumları okudum hepsini ama aklıma takılan şey ailesi onun böyle olduğunu biliyor muydu ilk başta  yada sonradan öğrenince ne tepki verdi 
Ben ailesiyle hiçbi zaman bunu konuşmadım, öğrendiğim gibi zaten amcama yazdım gelip beni aldılar bu konuyla alakalı hiçbişide konuşulmadı bn konuşmasını bekledim amcalarımın ama konuşmadılar kendi kızları olsaydı da acaba böyle yaparlar mıydı bilemiyorum.Sonra gittim ya bn ailesi ile yan yana geldik bi şekilde annesi hakaretler vs bnde herşeyi konuşucam dedim ve oğlu dinlene dinlene resmen yanlarında beni dövdu sonra babası ona tokat attı ağladı kötü oldu.Babasını tek yakaladığım bı zamanda da balkona yanına gidip herkes mutfaktaydı o sırada babasına detaylı olmasa da anlattım beni aldatıyor grup sex vs beni bunlara dahil edip etmeyeceğinin garantisi var mı bu yüzden ailrm geldi aldı beni hemen dedim.Adam da neden bana demedin bn burdaydım dedi.Yani oğlunun açığını verdiğim için tedirgin oldu.geylikten bahsetmedim ama.Sonra ki süreçte de olabildiğince delil toplayıp bunları yakın arkadaşlarıma atıp telefonumdan siliyodum.Amacım o doğru zaman geldiğinde ve cesaret edince gitmek sonra da bütün pislikleri ortaya dokmekti.Ben öyle şeylere maruz kaldım ki yanlış anlaşılmasın ama dağdan köyden gelmiş bişi bilmeyen herşeyden korkan panik bı kız olmuştum dayak yemekten.Halamın yakın arkadaşlarımın cesaretiyle evdekiler boşanma fikrinr alıştığı doğru vakitte kaçtım tabi öncesinde güvenini kazandım kapı kitlenmiyodu yüzüğümu sattip yol parası yapıp Manavgatdab Mersin'e geldim.Gekdikten sinra da b.ku ne kadar karıştırırsab o kadar kokar boşver boşan kurtul dediler.amcam meyirimi istememi bilr izin vermedi çeyizimi zaten istemiyodum midem bulanıyordu o evden görmek bile istemiyodum.Ben zaten herşey yanına kaldı bişi yapmicak mıyım dedikçe bana çıkışıldı.uzatma anlaşmalı boşan çekişmeli yıllar sürer vs derken bnde zaten bitmiştim tamam dedim boşandım.Ailesini zaten görmedim bı daha boşanma günü bile.Allaha havale ettim yani annesi de bnm gibi mutlaka kanlı boxeri nevresimi havluyu görüyodur.Bilemiyorum bnde ailemde bişi demedik.Zateb Allah cezalarını vermiş öyle bı evlatla daha ne diyim
Ve ben bu arada korkuyodum da ben ordayken bişi anlatsam ya bana bişi yapsalar diye yani babamın evine gitmeden güvende olmadsn bişi diyemezdim gittikten sonra da dediğim gibi izin vermediler babam eski babam olsaydı herşey farklı olabilirdi belki hiçbirini yaşamazdım Allah kimseyi çaresiz bırakmasın
Allahim seni çok şükür kurtarmış ne güzel evlenmişsin yavrun olacak çok zor bibsyrec bitmiş gitmiş inşallah . Ailesi kesin biliyordr insan evladını bilmez mi ya. Biz bekardik erkek kardeşim vardı telefonları ortadaydı bakardık illaki onunda kardeşi ailesi bakmış kafalarından defetmek için yapmıştır . Allah hakkınızı bırakmasın
Ah amin amin cnm
0 oy
önce (955 puan) tarafından
Konu dışı kusura bakmayın Google etkinliğe nasıl bakılıyor arkadaşımda kocasından şüpheleniyor 
Mesajınıza fotoğrafla nasıl cevap verebilirim burdan yazarsanız ekran atıcam
Bnde merak ettim ama
Burdan fotoğraflı mesaj şuan atılabilir mi bilmiyorum ama anlatmaya çalışıcam genelde Chrome yazan kullanılır ya oradan geçmişi siliyolar  bide direk Google yazan var ona basın eski telefonda direkt etkinliğim yazardı hiç silinmediyse ki genelde silinmez yıllar öncesi bile hangi uygulama indirdiğini tarihine saatine kadar yazar şuan ki eşimde bile baktım neyse ki bu sefer gey yoktu en azından.Suan ki telefondab girmeye çalışınca da e-postamın baş harfi sağda büyük harfle yazılı ona tıklıyorum arama geçmişi diyo ordan kurcalayın etkinlik falan geçmis yazıyo zaten
önce (955 puan) tarafından
Tm canım teşekkür ederim hayatinizda başarılar diliyorum

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 846 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,795 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 969 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde amine.mm (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 1,284 göst.
0 oy