0 oy
979 göst.
Diğer kategorisinde (728 puan) tarafından
Annem hasta biliyorsunuz buna rağmen beni bugün ben iyiyim git çocuklarınla ilgilen diyerek eve gönderdi kendi işe gitmiş ev temizliğine  gidiyor annem bazen lokantalarda bulaşık yıkamaya merdiven silmeye aklınıza ne gelirse çünkü hiç bir geliri yok kız kardeşim çalışıyor asgari ücretle onunda yakını yola yemeğe veriyor  yetmiyor 1100 lira sadece kiraya veriyorlar nereye yetsin  ben destek olayım desem onuda kabul etmiyor bir kuruşumu almaz istemez çalışmıyorum çünkü... Ben birşey düşündüm kızlar sizlerde benim bi kardeşim oldunuz ben diyorumki tütün sarma makinası alayım elektronik tütüncüler veriyorya evlere Manuel işte ben onu makinayla saracağım makinanın şuan fiyatı 10 milyar eşim dedi kredi çekip alalım bende etraftaki tütüncülerle konuşurum iş bağlarım sararsın sen evde olduğum zamnn bende yardım ederim dedi kazanç güzel olursa annemi çalışmaktan kurtarırım o bugün işe gittiya ben yine kahroldum inanın ağlamaktan artık gözlerim görmüyor öyle şiştiki göz kapağım gözümü kapattı artık... Tütün sarma işini yapabilirmiyiz her yolu denemeye çalışıyorum 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben yapıorumm canım bu ısı ama brnden sna tavsıye hemen buyuk makınaya gırısmeyın esımm oyle bı hata yaptı makına calısmıo ha gunluk 1 kılo sarıorumm hemen hemen 900 lıra cebıme gırıo
-Reklam-
0 oy
(13,063 puan) tarafından
Rabbim annene şifa versin Yardımcınız olsun Allahım
0 oy
(7,201 puan) tarafından
Kredi ile alma bereketini görmezsin haram paradan 
0 oy
(11,505 puan) tarafından
Tutunde sigaraya zam geldiğinden beri deli para var bu işte

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 832 göst.
15 Aralık 2020 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 689 göst.
19 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Kuzular Annesi ♥♥ (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 383 göst.
15 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Ezgi (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 319 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Bosverin (121 puan) tarafından soruldu

380,485 soru

11,392,157 cevap

34,900 kullanıcı

...