0 oy
1,256 göst.
Aile kategorisinde (854 puan) tarafından
Allah askina kizlar bana bi çözüm deyin vallahi deliricem kolumda derman kalmadi aglamaktan helak oldum sinir sistemim alt üst. 24 saati gecti uyumuyor bu cocuk. Denemedigim yontem kalmadi ninni, dua, supurge, ayakta salincakta sallamak, alti temiz, karni tok, gazini cikardi sancilanmaya yonelik hareketleri de yok zaten, burnu temiz ama uyumuyor ici bile gecmiyo. Kucakta durmak istiyo illaki ama oturarak olmayacak ayakta durucaz illaki dolasir pozisyonda 38 günlük bit kadar bebe asker etti 1 gündür ya. Zaten adam gibi uyumuyodu simdi hepten sapitti. Bana ettigi eziyet ayri kendine de yazik ediyo. Napicam Allah askina valla elim kolum tutmuyo artik tasiyamiyorum bas bas bagiriyo cildiricam!

27 Cevaplar

0 oy
(1,065 puan) tarafından
Nazar olmuştur  belki okumayı denedin mi

Benim  kızımda cok ağlıyordu bazen özellikle biri gelip gittiğinde  okuyordum sallayarak yüksek sesle bi zaman sonra uyuyodu  bide öyle dene bakalım     telefondan kuran aç dinlet 
(854 puan) tarafından
Yaptim canim hem okuyorum hem dinletiyorum. Yasin bile dinlettim hic etkisi olmuyo :(
-Reklam-
0 oy
(3,118 puan) tarafından

Araba varsa arabaya bindirin gezdirin en geç 10 dk sonra horlar :D benim yeğenim böyleydi son çare araba 

(854 puan) tarafından
Babasi olsaydi yapacaktim da yoktu canim. 3 saat uyudu simdi yine ayakta
0 oy
(352 puan) tarafından
Gazı var canım onun maalesef

Kimyon demleyip ver çok faydası oluyor 

Metsil gaz damlası kullandım ben oda çok iyi geldi

Eline karnına köy oksaya oksaya hafif bastır ninni şöyle dalsin uykuya 

Bizde doktora giderdik arabaya binince uyurdu gazdanmis maalesef hepsi röntgen çekmişlerdi

Uykusuz olmaya alış diycem maalesef gazı bitiyo dışı basliyo hepsi çok zor bir süreç 

Kendini uyumaya sartlama yoksa daha da zor oluyo 
(854 puan) tarafından
Canim gaz sancisi olmadigina eminim. Oyle oldugu zamanlar farkli oluyor. Allah yardimcimiz olsun valla...
(352 puan) tarafından
Amin canım inşallah :)
0 oy
tarafından
Kundak yapabilirsin bi de ağrımıyor diyorsun ama paranox fitil varsa evde yarım ondan sok totosuna ağrısı varsa hemen kesecek ve uyuyacak 
(854 puan) tarafından
Kundakta durmuyor canim ellerini kiracak duruma getiriyor. Fitil de yok ki evde. 3 saat uyudu sadece...
tarafından
Kundak da durmuyorsa gazı vardır bizim doktorumuz paranox sok rahatlar der öyle de yapıyorum bazen
0 oy
(798 puan) tarafından
Emzik ver eince uykuya daliolar
(854 puan) tarafından
Tutmuyor ki emzigi :(
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım gazı vardır yaa
(854 puan) tarafından
Yok canim sancili gibi drgil sadece kucakta dolasmak istiyor. Uyumak istemiyor...

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 292 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 490 göst.
5 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (14,473 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 318 göst.
0 oy
1 cevap 57 göst.
29 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,410 puan) tarafından soruldu

396,403 soru

11,857,590 cevap

35,954 kullanıcı

...