0 oy
1,246 göst.
Diğer kategorisinde (1,436 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
 Sizinle paylaşmak istedıgim konuyu anlatıcam siz olsanız nasıl davranış sergilerdiniz...

Eşimin arkadaşlari var  6 kişilik hanımlarda tanıştık whatsap grubumuz war we genelde aksam çay saatlerinde toplaniyoruz. Dogum yaptigimda bi arkadasinin eşi hast. Ziyaretime geldi eli boş gelmemek için sleepy 3 lü ıslak mendil getirmiS. Ama evime bebek görmesi için gelmedi.Benden 1 ay sonrada kendisi dogum yaptı ben hastaneye gidemedim müsait olmadigm icin ama sık sık aradim görüstük. Bebegne mewlüt okuttu o haftasnu görumcemler bana geldi yatili kalmak icin gidemedim. Ama 3 gün sonra aradm musaitsenz gelicez diye. Hastaneye gdemedim diye tatli aldik. Bebegne kiyafet almaktansa zarfa 100 tl koydum kendisine werdm ne ihtiyaci warsa alsin diye. Biz ewden çikarken elime puantiyeli çanta werdi bende mewlutte hediyelik dagtti banada ayirmis zannettm. Arabamiza bindigmde 2 tane dandik yesil renk we arabalı beyaz renk zibin gördüm şok oldum onun oglu oldu. Mewlutte ona gelen begenmedigni benim bebegm icn bna wermis. Morelim cok bozuldu ben ondan zaten bise beklemiyodum keske hc wermeseydi en azindan kendi kendimi yemezdim degmeyen biri icin. Numarasni sildm gruptan cktm muhatp olmamak icn gecen beni gruba eklems butun kizlari ewine dawet ediyo banada özelden canim nasilsin sende gel yazms mesaji okudum ama cewap dahi wermedim siz olsanz ne yapardnz(biraz uzun oldu)

22 Cevaplar

0 oy
(1,422 puan) tarafından
Canm gruptan çıkmak fln biraz saçma olmuş bnce keşke bı şans daha verseydin belki kadın da utanmıştır verdigi hediye için veya onu uygunn gormustr ona yetmste bütçesi bence biraz abartmışsn sen ne olck yaninalt tarafı bı hediye
(1,436 puan) tarafından
Canım maddi açıdan sıkıntısı yok enayi yerine koymakmş amacı
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 104 göst.
5 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bal oglum (750 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 221 göst.
0 oy
31 cevap 537 göst.
5 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 297 göst.
23 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,589 cevap

35,065 kullanıcı

...