0 oy
646 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çok sık misafirliğe gider misiniz ?

Yada misafir çağırır mısınız ?

Giderken giyinip süslenip mı gidersiniz ?

Yada normal bir şeyler giyip mı gidersiniz ?

29 Cevaplar

0 oy
(1,422 puan) tarafından

Çok sık gelen giden olmaz genelde dışarda buluşuruz arkadaşlarımızla oglumdan once çok suslenirdm saçım hep masalı olurdu makyaj filan da çok yapardm ama artık zor gorunuyo :D saçlarım çok uzundu kimse kestiremez bana bunları derdim 1 ay önce kestirdim 8-)

-Reklam-
0 oy
(149 puan) tarafından
Suan bebegm dogmadi bende heryere gidiyorum misafir elbetki agirlarm esim seviyor gidip glmeyi hal hatr sorup ymeyi icmeyi giderken majyajsiz gtmem asla ama cokda agr yapmam cok cok g giyinirm :) 
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Çocuk olduktan sonra gitmiyorum malesef. Genelde onlar gelir. Zaten hep süslü olduğum için de gitsem de gitmesem de fark eden bişi yok 
0 oy
tarafından
Çok sık misafirliğe gitmem şuanda ablam var annemlerdeyim halama kuzenlerime teyzelerime felan gidiyoruz ablam var diye uzakta olduğu için sık gitmem sık misafirce gelmez gelmek isteyeni reddedemeyiz tabiki süslenip giderim :d
0 oy
tarafından
Evime çok misafir gelir yatılı oluyor çoğu 

Arkadaş çevremiz gelir evli olanlar bizde gideriz seviyoruz gezmeyi ve gelen misafiri zor oluyor ağırlaması ama bi okadar dakeyifli misafirim gelince evim bereketleniyor nasibimiz artıyor gibi geliyor bana çünkü evde yiyeceğim içeceğim hiö eksilmiyo aksine daha da çoğalıyor çok şükür ☺️❤
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Pek biyere gitmeyiz canm eltime cok giderm orayada normal giyinrm suslenmem ama bazen dayima esimn dayisina amcasina falan giderz oda cok nadir ozamn guzl giyinrm makyaj falan yaparım.. kaynanamla oturuyorm misafr cok nadir gelr ama kendi evim olunca hep misafr cagrmayi dusunuyorm seviyorm misafir agirlamayi :)
0 oy
tarafından
yok kuzum kimseyi çağırmam kimseye de gitmem bi kaynanam kayinbabam işte onlar yemeğe gelir okadr hastaneye falan olursa çok nadir bi düğün falan yine aynı makyaj yapmam bağlarım başımı feracemi giyer giderim  
0 oy
tarafından
Gideceğim yere göre değişir nasil giyinmem
0 oy
tarafından
Misafir berekettir bence misafir olmayan evde bereket olmas 

İlgili bir soru bulunamadı

384,849 soru

11,511,576 cevap

35,173 kullanıcı

...