0 oy
1,434 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Beni gördüğünüzde ne hissediyorsunuz Serçe size ne hissettiriyor öfke mi.? Huzur mu.? Dengesiz ruh halimi ?

Lütfen bu analiz vs değil bir cevabı sizinle sonuçlandıracağım o yüzden sordum tek kelime sadece tek kelime istiyorum.

Sevende sevmeyen de buyurabilir. 

Mesela ben örnek vereyim Mavikolataa bana dinginlik veriyordu sakinlik yani 

28 Cevaplar

0 oy
(6,723 puan) tarafından
Çok bilgili olduğun, herşeye tak tak cevap verdiğin. Haklıyı savunan birisi olduğun aklıma geliyor. ☺☺☺❤seni yiyerim 
tarafından
Teşekkür ederim bende seni öperim Büşbüş :D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Dobra bir insansın , Özun neyse sözünde odur ,

Kısacası sen KENDİNSİN...

CİFT KAREKTERLİ DEGİLSİN ...❤❤SENİ SEVİYORM ❤❤

tarafından
Herşey olmak kolayda insan olmak zor be canım. Kıyısından geçersek ne mutlu bize bende sana değer veriyorum teşekkürler düşüncelerin için ❤️ ❤️
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Değişik ve gizemli 
tarafından
Netfilixten çıkmış gibiyim biliyorum :D
0 oy
tarafından
Burada sevdigim nadir kisilerdensin tanimiyorum ama seviyorm serce sihirli elleri sevda buse aselim bayan elmas minibalın annesi aklima gelen bunlar iyiki varsiniz haaa birdeee Rahime Yilmaz :)
tarafından
Sevginize nail olmak güzel birşey bayan :)
tarafından
:* sevindim bağyan
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Pek tanımıyorum ama yorumlarda gördüğüm kadarıyla aklı başında olgun bir kadınsın
tarafından
Hayat hep mesai yaptırınca tecrübeli oluyor insan olgunluklada evrim yaşıyorsun.
0 oy
tarafından
**** deli Manyak kafayı tirlatmis sevimli çirkin tatlı şeker böcek kelebek herşey geliyor aklıma nedense 
tarafından
Ahahah ha şu yazdıgını psikolog görse acil 200 seans verir bana :D ama katılıyorum tamda buyum aslında teşekkür ederim :D
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Seni gorünce direk pozitif enerji hisediyorum canım

İlgili bir soru bulunamadı

379,593 soru

11,363,311 cevap

34,839 kullanıcı

...