0 oy
648 göst.
Diğer kategorisinde (609 puan) tarafından

Bu erkek olduğu halde sonradan kadın olup bu kadar bakımlı ve güzel olmayı becerebiliyor ben kadın olduğum halde beceremiyorum hayret bişey ya......

image

33 Cevaplar

+6 oy
(10,046 puan) tarafından
Ay buna mı imreneceğim, kadınım, bakımlıyım öncelikle edep ar namusum var en önemlisi o benim için. Medya maymunlarına hiç özenmedim şükür Rabbime:)
(6,726 puan) tarafından
Kesinlikle ++++++
Ağzına sağlık bitanem ☺❤
(10,046 puan) tarafından
Büşra'mmmm☺❤❤❤
(12,516 puan) tarafından
Kesinlikle +++++
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Benimde onunki kadar param olsa bende şaheser gibi dolanırım "D para var bakım var ne olacak da ben bunlara özenmem kendimide bununla kıyaslamam kadından erkeğe erkekten kadına dönmeyi çok meşru bir hale getirdiler halbuki lut kavmi bu yüzden helak olmuştu 
+1 oy
(2,701 puan) tarafından
E parayla canım :))  
+1 oy
tarafından

Biz halis mulis kadınız 100/100 organik ama o çakma o yüzden kendimi bununla mukayese bile etmemm 

(609 puan) tarafından
Halis muhlis diyo ya biran sucuk reklamı gibi oldu :D :D
tarafından
Eee amaa öyle yani :)
0 oy
tarafından
Dün aynı soruyu bende kendime sordum canım sonradan kadın olmasına rağmen çok bakımlı nm
0 oy
(13,748 puan) tarafından

:D onlarda rahatlık var, imkan var, hiç sevmem ama PARA var  :kissing:

Bizde ne var?  

(609 puan) tarafından
Makyaj malzemesi  alacak param var çok şükür ama makyaj yapacak heves lazım hadi yaptım diyelim onu silmesi ayrı bi dert :@
(1,137 puan) tarafından
Kız beyaz gül karşıma çıkma senin yazdıklarını okudukça gülüyorum hala gülüyorum az önceki yorumuna gözlerimden yaş geldi yemin ederim gülmekten :Dd
(609 puan) tarafından
Ne güzel işte gülmek ömrü uzatır derler sayemde ömrün uzadı :@
(1,137 puan) tarafından
Neye sinirlendin acaba komik bişeler yazmışın güldüm hayırdır sinir yapacak ne var bunda anlayamadım?
0 oy
tarafından

Bizde bir sıkıntı var heralde :))) 

Yada para varda biz mi güzelleşmedik :D

0 oy
(6,136 puan) tarafından

Oha bu erkek miydi:blink:

(609 puan) tarafından
Yani ben bile ondan daha çok erkeğe benziyorum şuan :D
(6,136 puan) tarafından
:)))))) erkek hali de kıza benziyormuş ztn
(1,137 puan) tarafından
ALLAH seni napmasın kız kaynanamla oturuyoruz ben ni yerde o Bi yerde Bi anda kahkaha attım kaynanam da bu mal neye gülüyor der gibi baktı ay kız seni ben yaaa ha hahahahah :D
0 oy
tarafından

Güzelliği becerebilmek birşey değil insanın önce yüreği güzel olsun önce yürekten başla bebeeem ;)

(609 puan) tarafından
Recep ivedigin bir sözü var ruh güzelliği de önemli ama gel gör ki ruhlar aleminde yaşamıyoruz diye :D
0 oy
(1,989 puan) tarafından
O kadar estetigi yaptirsak guzellik salonlarindan cikmasak bizde böyle oluruz canim :)
(609 puan) tarafından
Haklısın canım:)
0 oy
(25,223 puan) tarafından

Ondaki para sende de olsun becerirsin :D

0 oy
(536 puan) tarafından
Hay ağzına sağlık... :) bizde kadınmı yız pehhhhh özelikle kendi adıma söylüyorum 
0 oy
(373 puan) tarafından

Ona yapilan estetikler nineme yapulsa daha guzel olur:D

0 oy
(5,519 puan) tarafından

E o kadar para olsa doktor doktor gezsek bizde bakimli oluru 

Selin cigerciyi severimm
0 oy
tarafından

Valla onun makyaji 8 saat suruyodur ☺️☺️☺️:Destetik guzeli dicem yok guzelde degil yakisikli dermisim hahahahsh

0 oy
(3,769 puan) tarafından

PARA VAR BACIM PARA 

PARA VARSA HERŞEYI YAPAR INSAN

0 oy
tarafından
bizde ev isi camasir utu bulasik bulak koca var canim onlarda rahatlık var duş aldigima sukrediyorum tuvalete girmek lüks bebekle bakim ne ki :)
(609 puan) tarafından
Bebek olmadan önce farklıydık sanki :D
tarafından
bu kadar kötü degildik :)
0 oy
tarafından

Canm senin dugunde yaptigin makyajin 5 katini bunlar gunluk hayatta uyguluyor.Onlarin yaptigi makyaji inanki sana yapsalar sen kendini taniyamazsin...Bakım deil operasyon...estetik...gerdirme...silikon:)

(609 puan) tarafından
Ya tabi bunlar gibi olamayız da bundaki heves niye bizde yok acaba diyorum :D
tarafından
Onlar güzel bakimli gorunmek zorundalar cunku biz deiliz;)))Onlar bole olmasa bak konusmazdik mesela onu:)Bizi anca kocalarimiz goruo;))
0 oy
(15,873 puan) tarafından
Onun yaptığı ameliyat botoks ve kat kat makyaj bende yapsam bende cillop olurum ama Allah in verdiği şeyi değiştirmek çok günah 
0 oy
tarafından

Sende para olsa dünya güzeli olursun şekerim para var imakan var kuzum:D

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 48 göst.
19 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Hayalerva (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 280 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 313 göst.