0 oy
897 göst.
Diğer kategorisinde (13,723 puan) tarafından

Cümle devrik olabilir :D

Yani demem o ki;

Misal "BEN BEKARKEN  ÇOK GEZERDİM, DİLEDİĞİMCE ALIŞVERİŞ YAPARDIM, HESAP VERMEZDİM" dediğiniz ne var? 

Benim cevabım:

Bekarken herkes ben kırılmıyım diye uğraşırdı, bu duyguyu çok özlüyorum. 

41 Cevaplar

0 oy
tarafından
:D yan gelip yatmayi hahahah tembelligi 
-Reklam-
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Ailemle birlikte olmayı çok özledim tabi ki. Simdi uzagiz o yuzden sanırım. Hep beraber Eminönü ne giderdik hey gidi günler. 
0 oy
(2,172 puan) tarafından

Neleri ozlemedim kiiiii ahhhh ahh :D arkadaslarimla sabah cikar aksama kadar gezerdim kendim kazanir kendim yerdim istedigimi alirdim aksama ne pisirsem derdi yoktu disardan sagliksiz yemek yemeyi ozledim bazen instagrama faceye resim atmayi bile ozluyorum simdi kendime ait bi sosyal hesabim burasi var :D

0 oy
tarafından
Bekarken hic bir erkek umrumda olmazdi. Hicbir erkegin uzerine dusmezdim. Simdi bizim herif bi trip atsa gidip yapisiyom adama noldu noldu diye 50 kere soruyom yaa
0 oy
tarafından
sabahlardim plajlarda gece gezmelerim vardi araba kiralardik arkadaşlarla şehir şehir gezerdik

çalışırdım kendi parami kazanirdim evi otel gibi kullanirdim yatmak dus almaya sadece

istedigimi giyerdim kimse karismazdi 

yatagimi bile annem toplardi Allah razı olsun ondan

çevrem genisti 

nargile içmeyi özledim

cafelerde kalabalik arkadas grubumla goygoy samata yapmayi özledim

kısacası

eğlenmeyi ve en cokk da özgürlüğümü ozledim simdi ev hapsindeyim bu yazdıklarımın hicbirini yapamıyorum su an tek isteğim tek başıma bi markete gidebilmek  
0 oy
(15,747 puan) tarafından

Prensesler gibiydim ben baba evinde :D

0 oy
tarafından

Bekarken kaynanam yoktu en cok bunu özlüyorum:angel:

0 oy
tarafından
Bekarken özlediğim bişey ne olabilir herhalde düşünmek zorunda olduğum bir adam ve çocuk olmadan kararlar alabilmek kolay olandı ve cesurca kararlar verirdim o yüzden. Şimdi onları kaybetme yada onlarsiz kalma korkusu adımları geri attırıyor bana :)
0 oy
(6,725 puan) tarafından
Bende alisveris yapmayı özledim. Annem ve kardeşlerimle yapardık denerdim fikir verirlerdi güzel olmuş kötü olmuş diye. Şimdi eşimle gidiyoruz beni atıp gidiyor ☹☹orada hep kadin var diyor. Bende denemeden alip gidiyorum 
0 oy
tarafından

Herşeyi özlüyorum. Baba evini.. O sıcaklığı, sohbeti, annemin beni zorla uyandırması, kahvaltı yapmak ailecek vs :(

0 oy
tarafından
Çalişiyordum çalişmayı özledim inşallah eşimle bu yaz beraber çalişicaz 
0 oy
(643 puan) tarafından
Bi yerde okumuştum diyoduki

(Saçmalama evlenmeyen değil evlenen evde kalır 

Evlenmeyen gezer tozarr)

O kadar doğru ki

Bende özledim gezmeyu
0 oy
(2,241 puan) tarafından

ozleMEdigim hicbirsey yok :ermm:

0 oy
tarafından
Ozgurluuuukk
0 oy
(798 puan) tarafından
Zayif halimi ozledim:(
0 oy
tarafından
Bekarligimdeki har şeyi özledim valla kafam rahatı düşüncem hiç bisey yoktu istedim gibi giyinirdim gezerdim makyajımı yapardım ailem yanımdaydı evlendim aileden uzakta çok zor annem hep söylerdi hayat evlendikten sonra baslar deye doğruymuş gerçek hayat evlendikten sonra başladı bana hayatımda görmedim kotu insanlarla karşılaştım sultanlık deye boşuna dememisler 
0 oy
(2 puan) tarafından
Calismak gezmek 

Cok ozluyorum
0 oy
(180 puan) tarafından

Ailemle vakit geçirmeyi 

İşimi 

Arkadaşlarımı 

Gezmeyi alışveriş yapmayı kısacası herşeyi :dizzy: 

0 oy
(452 puan) tarafından

çalışmakkk ya yaramı deştin :(

0 oy
tarafından
Valla kocamla daha cok sey yapiorum bekarken resmen yanlizmisimm :)

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 616 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 647 göst.
0 oy
39 cevap 607 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mini_k Kelebe_k (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 445 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,446 soru

11,419,953 cevap

34,975 kullanıcı

...