0 oy
1,316 göst.
Diğer kategorisinde (1,789 puan) tarafından
Dün bi yakınımız sabah bebeğini emzirip öpüp sevip kundaklayip yerine yatırmış yatırırken yan koymuş galiba yavrum yüzüstü düşmüş hareket edemeyip nefessiz kalmış annesi gelip öyle görünce eline bir almış ki bebeği kas katı kesilmiş :(((( dünden beri o kadar ağladım ki daha minnacık 5 6 aylık yüreğim dayanmıyor annesi ne haldedir simdi. Annesi de küçüktü 19 20 yaşlarında, şimdi perişan haldedir rabbim sabir versin o kadar ozenirdi ki herseyine bütün özel günlerini büyük kutlamalarla yapardı daha 2 gün önce bebek odası almıştı :(( Allah'ım sen sabır verrr

48 Cevaplar

0 oy
(864 puan) tarafından
Allahım sabır versin be kimseye yasatmasin evlat acısını :(
-Reklam-
0 oy
(17 puan) tarafından
Kundagin zararları. Bir değil iki değil bu kaçıncı vaka üstelik hareketli zamanlarında. :( Allah sabır versin inşallah Evlerden bizlerden uzak olsun inşallah :(
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Rabbim sabrin en büyüğünü versin çok acı birşey canım 
0 oy
(359 puan) tarafından
Rabbim.yardimcisi olsun çok zor gerçekten 
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Ayyyy kurban olurum ya Allah sabır versin insallah 
0 oy
(3,870 puan) tarafından
Kelimeler kifayetsiz kaldı diyecek kelime bulamadım benim kızımda geçen dönmüş nasıl ağladı ondan sonra ne kundak yaptım ne de yan yatırdım daha 1 aylık olmadi bile 
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Yaaa cok üzüldüm  abbim yar ve yardımcısı  OLSUN  inşallah  :'(

0 oy
(1,567 puan) tarafından
Allah kimseyede bana da sizlerede evlat acısı gostermesin yasatmasin amiin. Rabbim cok cok Sabir Versin yardimcisi yardimcisi olsun.. :(

İlgili bir soru bulunamadı

382,856 soru

11,460,555 cevap

35,046 kullanıcı

...