0 oy
1,104 göst.
Diğer kategorisinde (214 puan) tarafından
kapalı
Herkezde bı aseren girmesin yani biliyorsunuz ki burda hamileler var onu geçtim insan yani canı çeker yani ne zamandır diycem yazmadım şimdi yazarlar aserenler girmesin diyenler ama kim ne derse desin.... 

Yani bu tartisma veya başka bişey değil düşüncem bu benim ve hamile olarak yazıyorum 
notu ile kapatıldı: Tartışma konusu

21 Cevaplar

0 oy
(3,560 puan) tarafından
Herkes Ne kadar kolay şeylerden bahsetmiş ... Kendi ağzınızla diyosunuz dışarda tv de var dışarı mecbur çıkarsın tv ye gelince zaten imkanın yok reklamlar seni düşünmez ama gel gelelim ki bu platform HAMİLE üzerine Hamileyi hamile düşünmeyecekte kim düşünecek bana bi anlatın hani reklam tv diyosunuz adamlar tınlamıyor siz neden tınlamıyorsunuz peki? Üstelik bir Hamile olarak.
(3,560 puan) tarafından
Semanur yorumum sana değildi canım :D tam tersi bende senden yana konuşuyorum anlamamışsın
(214 puan) tarafından
Su sözünden sonra yanlış düşündüm öyle bı yazmışsinki gözlerim yaşardı diye bende ondan sonra ağzımı açtım tabiki :D vallahi ne geldiler yazdılar yazdılar ya :))))
(214 puan) tarafından
Bu arada benim kızımın adı da Ecem olucak ikinciyide istiyorum ama kararsızım olsun olmasın mı olursa ne olsa bilemiyorum ismi babası seçti :)
(3,560 puan) tarafından
Kız gözlerim yaşardı diye yazan ben değilim İkram adlı arkadaş yazmış :D

Benim kızımın Adi hem babadan hem anneden geliyor ben koydum

Cem=Ecem

Lena=Lina oldu sana Ecem Lina❤❤

Ecem başlıca zaten kraliçe demek koyabilirsin çok hoş
(214 puan) tarafından
Ayy evet öyle olmuş karıştırmısim amann kapandı konu zaten :)
Eşim Ecem istiyo bende yanına isim arıyorum bazen tek olsa mı acaba diyorum çünkü bende isim koymak istiyorum biraz öncede kayınvalidemle gülce ismini çok sevdik misafirimiz geldi kızının ismiydi beğendik sence nasıl uymadı gibi ama sanki olsun
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 331 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Doga_DVM (5,476 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 905 göst.
18 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Buse06 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 307 göst.
25 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,299 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 884 göst.
21 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Balkaymak (1,628 puan) tarafından soruldu

396,403 soru

11,857,591 cevap

35,954 kullanıcı

...