0 oy
2,562 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Adetim 4 gün geçmişdi test yaptıydım bişey çıkmamışdı sonra içime kurt düştü 9 oldu ve bügün test yaptım yine silik çıkdı halen şoklardayım ertesi gün hapı kullandım ama nasıl olur anlam veremiyorum yarın gidip kan vericem varsa elden bişey gelmez ama 3 üncü bir çocuğa nasıl bakarım bilmiyorum hiç eşimlede tartıştım gülüyo adam :'(

45 Cevaplar

0 oy
(1,826 puan) tarafından
Sen sezeryan degılmıydın rahime en az altı ay yasak dedi doktor bana rahime atılan dıkıs ıcın cok tehlikeli oluyomus
tarafından
Canım 6 aylık olcak çocuk benim 3 üncü olcak sezeryan yaa bide bilmiyorum nasıl olur napılır eğer varsa konuşcam doktorla
-Reklam-
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Varsa da nasip üzülme Rahimem ya
tarafından
Öyle balım napalım hep uçuk çıktı dudağımın altında sitresden yarın yada bu gece e nabıza düşer bakınıyorum sürekli
(2,891 puan) tarafından
Ağzımin resmini çekip atayim bari :) aynı uçuk dolu sinir stres daha kalbini filan duymadık bebeğin . Ben artık endişe etmiyorum Bunda da vardır bi Hayır sende öyle düşün
Silik ise vardır canım
tarafından
Galiba yarına ne kaldı şunun şurasında
(2,891 puan) tarafından
Benim sekizinci gün testm çok belirsiz silikti canım 15. Gün kanda 116ydi öyle de oluyor ama testi silik çıkaran kana çıkar
tarafından
Bu gece çıkarsa sonuç paylaşmam ama yarın paylaşırım kızlarda merak ediyodu
0 oy
tarafından

Aaaa ben şokkkkk :'( daha bebegin küçük vücudun hazır değil.  Neyse hersey rabbimden üzülme 

tarafından
Evet biliyosun işde ama varsada nasip bağlattırcam 3 üncü de dogunca biliyorum günah ama başka çarem kalmadı
0 oy
tarafından

:dizzy:neeeeee.........

tarafından
Yaaa işte böyle meyruk

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 187 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hayatsarti2 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 218 göst.
0 oy