0 oy
708 göst.
Diğer kategorisinde (34 puan) tarafından
21 yaşında anne oldum küçük gösteriyorum 1.60 50 kiloyum giren nasıl doğurdun acelen neydi çok küçüksün sen deyip sinirlerimi bozuyor kötü niyetli değil gülerek s gerek söylüyorlar ama ben sinir oluyorum siz benim yerimde olsanız ne yaparsanız ne cevap verirsinin

30 Cevaplar

0 oy
(2,634 puan) tarafından
23 yaşında anne oldum çok küçüksün diyorlar çocuğun çocuğu oldu diyorlar.  Eee napiyim şimdi kızıp bağırayım mi onlara? Gülüp geçiyorum. 1 çocukla hala güzelim ikincide daha güzel olucam diyorum geçiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Banada evlilik konusunda aynı şeyi söylüyorlar küçüksün bu acelen ne falan diye bende kader kısmet alnımda bu yazılmış diyorum susuyorlar 
0 oy
tarafından
Ne güzel işte küçük gösteriyor musun ileride yaşlansan bile yaşını göstermezsin
0 oy
tarafından
Yaşamayan  bilemez bsn de tam olmasa da hemen hemen  ssbin anlattıklarına  yakin biriyim  görümcem  benden küçük  olmasına  rağmen  ayı  gibi  bazen gulerek sakayla karişik  yenge arkadan 5 yaşındaki  çocuk gibi gösteriyorsun  çok  küçüksün  falan  diyor bende onu gebertmek istiyorum  o an ama işte  nerde
0 oy
(776 puan) tarafından
Mutluysan sikinti yok moruklayinca nasil kosacaktim pesinde de
0 oy
tarafından

Aman takılma ya canım 18 yaşında ilk kızı. 21 yaşındayım 2 kızım var bana da diyolar 3 de gelecek4 de gelecek diyorum var mı :angry:

Bazen saçmalıyorlar yaaa

0 oy
(2,264 puan) tarafından

AA bak ben size sormayı unuttum kusura bakmayın siz ne önerirsiniz der gıcık olmuş surat ifadesi yapar ve oradan ayrılırdım;)

0 oy
(177 puan) tarafından
Kız ben 24 yaşındayım 1 ay önce doğum yaptım insanlar 16, 17 gostwriyorsun deyince gerçek yaşım söyleyip polimige bile girmiyorum. Hoşuma da gidiyor yani ne güzel genç gösteriyorum diyorum. Boşver takılma öyle seylere.
0 oy
(266 puan) tarafından
21 yaş cokta kucuk degl bende 20de hamile kaldim 21 de dogrcam banada bazen diyolar mutlu oluyorum 
0 oy
(196 puan) tarafından
ne var bunda benim oğlumla kızım kardeşim gibi duruyor yanimda çocuğum olduğuna inanmıyorlar oğlum 13 kızım 10 yaşında banada cok benziyorlar kardesim gibi duruyorlar yanmda  sen daha gencsin cocugun olmasi icin diyorlar sinirlenmiyor aksine gururlanıyorum genç gözüktügum icin 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 358 göst.
26 Aralık 2020 Aile kategorisinde Nigar Xelilova (14 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 615 göst.
12 Haziran 2021 Aile kategorisinde Dilan demir (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 317 göst.
12 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,180 göst.
14 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde 1 prenses annesi (274 puan) tarafından soruldu

383,698 soru

11,481,082 cevap

35,106 kullanıcı

...