0 oy
1,235 göst.
Diğer kategorisinde (1,337 puan) tarafından
Ewet kızlar itiraf zamanı ben çok güzel yemek yaparım,herkes yemeklerime bayılır ve severek yerler hatta özel yemekler isteyenler olur sen şunu çok güzel yapiyosun yapta yiyelim gibisinden amaaa kimsenin bilmediği bişey var benim elimin ayarı yok tuzu genellikle fazla atarım ve yemeğin tadına bakınca fazla olduğunu anlarm ve o yemeğin bi tabağını soğuk suyla yıkar tekrar tencereye koyar karıştırırm ve fazla tuz gider :D bi kerede sütlaç yaptm sekeri az olmus tabaklara koyduk sogudu dolaba kaldrdm bi tabağınıda yedim vee aman Allahım şekersiz olmuş ve hemen soguyan sütlaçları tencereye geri döktüm biraz süt ve şeker ekleyim tekrar kaynattm misafirlerim bayıldı aksam tadına :D varmi sizin de itiraflarınız

27 Cevaplar

0 oy
(6,053 puan) tarafından

A101 elmalı kurabiyesi war ya kaynanam bende yedi eline saglik pek güzel olmus dedi bigun bizede yap dedi bende 2 kutu alıp bor cama dizip alıp gittim:D

(1,337 puan) tarafından
Ayy bak iyi olmus becerikli gelin olmuşsun durduk yere :D
(6,053 puan) tarafından
Hahahahah walla :D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ayyy kötü bı itiraf olacak belki:)

Amcamlar gelmişti yeni evliyken aynı yaşta bı kuzenim var sekerpareyi çok sever biz bekarkende o bize ne zaman gelse şekerpare yapardık.. neyse bende can kuzen geliyo diye yapmıştım firindydi hani fırının ağzını az biraz açık birakizriz ya hava alsın diye hah öyle azcik açık birakmistim ... Yemek yendiiii çaylar icildiii sıra tatlıya geldi... Esimde dedi dur yardım edim.. 

Biz mutfağa bı girdik birde ne görelim KARINCA... ULAN KARİNCA ORAYA NASİL GİRDİN!!!! 

karıncalar şekerpare in üstüne cikamamislar giren siresinde boğulmuş yüzüyor:))) Eşinle naoak napsak diye düşündük... Ve evet o iğrenç şeyi yaptık karıncaları attık sekrpareyi ikram ettik... Ayyy kendimden öğrendim bian düşününce:sick: öbür dunyada onun hesabını nasıl vercem bilmiyom:))))

(1,337 puan) tarafından
Yaa en az benimki kadar igrenç bu :D
tarafından
:))))) ay hiç sorma aslında kötü bı amavim yoktu yaa araya gitmesin:)
(776 puan) tarafından
Bende bankaciyken gun yapardik sabah bir kalktim tatli simsiyah olmuş uyku sersemi baktim hareket ediyor ustu karinca dolu yelleye yelleye temizleyip götürmüştüm bos tepsile geu döndüm:)
tarafından
:)))) ay sevdaaaa demekki tek ben iğrenç değilmişim:)))
(776 puan) tarafından
Baska bir sey olsa hayatta yapmazdim ama karincanin değdigi atilmaz diye biliyorum :)
0 oy
tarafından
Bi kere sinirlenince annemin bardaklarını kırmıştım bir kaç tane sonra anneme yanlışla kırıldı demistim üzüldüm şimdi 
(1,337 puan) tarafından
Ne kadar kötüsün sen :)
tarafından
Evet kötü ve manyak ☺
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Bi keresinde kek yapmıştım ve yanmıştı öylece fırının içinde kalmıştı ve bu arada hamileyim ertesi gün kayınvalidemgile gitmiştik benim düşük riskim vardı kayınvalidem bana bakmak için bizimle beraber bizim eve geldi ve benim aklıma kek geldi onu hemen fırından aldığım gibi mutfak dolaplarının en üstüne koymuştum :-)) o zamanlar 3 aylık evliydim rezil olmayım diye sakladıydım 
(1,337 puan) tarafından
İyi kokusunu bile almamış :)
0 oy
(175 puan) tarafından
Kız bende gecen sene eşimin tarafına köye gittim o kadar kalabalıktı ki salata yaptım yemeğin yanına yanlışlıkla tuz yerine şeker attım sonra baktım olmıycak üstüne birazda tuz ekledim ballandıra ballandıra yediler :D
0 oy
(230 puan) tarafından
Bi keresinde eşimin köyüne gittik görümcem in kocası eşime beni çarşıya bıraksana dedi arabayla. Evin önünde kayınpederin de arabası var dedim onla niye gitmiyor. Sülale ce benim arabama takıklar eltim Bi yere giderken bizim arabaya biner cocuguyla falan neyse işte bende anahtarı sakladım eşim yana yakıla anahtar aradı bilmiom dedim aklına hiç gelmedi benim saklayacağım hala da bilmiyor :) 
0 oy
(582 puan) tarafından
Kaynanamla birlikte yaşıyorum ve kendisi gereksiz ne varsa saklar aman lazım olur aman şöyle olur falan diye ama maalesef ben o gereksiz seyleri temizlik yaptığım sırada gizli gizli atabiliyorum üzgünüm desem de inanmayın çok mutlu oluyorum :D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 230 göst.
20 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 1,104 göst.
5 Haziran 2024 Diğer kategorisinde ASENA40 (18,220 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 522 göst.
14 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde RaHiME_91 (2,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 912 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ASENA40 (18,220 puan) tarafından soruldu

384,654 soru

11,506,645 cevap

35,160 kullanıcı

...