0 oy
1,163 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (887 puan) tarafından
Ya 10 liraki paketi 147 lira yapmislar ye geri iade almamislar alma daha parayi pdemeden kasadan gecirdik geri silemeyiz demisler bnm iki aylik autfak masrafimi iki paket maskeye almislar almisl kavga etmemek icin cok cstememis cok canim sıkıldi ben bes bes yi kisarken biseylerden arttirmaya calisirken bu firsatci pisliklerin yaptigina bakin .Haram zıkkim olsun insallah 

30 Cevaplar

0 oy
(43 puan) tarafından
Bide müslüman ülkedeyiz bizimkilerin yaptığını gavurlar yapmıyor ya. Keşke 300 tl olsa aylık 600 tl veriyoruz bide 2 aylık demissin canım eskiden di o 
(887 puan) tarafından
Cnm ben ev borcu oduyorum ve inan herseyden kisiyorum bu ay yaptigim mutfak aliscerisi 145 lira tuttu tamitamina yaptimmi hayir .olmazsa olmaz dediklerimi aldim gerisini almadim bn byle kisarken resmen hirsizlik bu
-Reklam-
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Sikayet edin canim bu firsatcilara hemen ceza veriyorlar 
(887 puan) tarafından
Yarin vermeyi deniycm cnm almazsa edicem
(1,822 puan) tarafından
Aldiginiz fisi atmayin almazlarsada bu fisle gidip sikayet edecem sizi deyin. Alirlarsa yine sikayet edin haklari yok o ladar para almaya. Ben bi kac gun once eczaneden 4 tl ye aldim
(887 puan) tarafından
Tanesini mi kutusunu mu cnm
(1,822 puan) tarafından
Tanesine 4 tl verdim canim
(887 puan) tarafından
Ay cnm seninki daha pahaliya geliyor 50 tane var pakette  iki yuz lira yapar
0 oy
(31 puan) tarafından
Nereden aldı eşiniz maskeyi? Kasadan geçirdik iptal edilemez diye birşey yok fişi ve ürünün fotoğrafıyla birlikte cimere yazın lütfen ilgili bakanlık tan cezayı yiyince özüre bile gelirler. 
(887 puan) tarafından
Mahallemizde temizlik malz.bebek bezi vs. Satan bi yer cnm .yarm iadeyi bide bem deniycm almazsa sikayet edicm
(31 puan) tarafından
İade için gittiğinde almazsa eğer şikayetini yapacağını mutlaka belirt çok sinir oldum fırsatçı pislikler ne demek kasadan geçti ya hangi kasa iptali kabul etmez böyle bir zihniyet yok..
0 oy
tarafından
184 ara şikayet et 100 milyar para cezası gelir 
(887 puan) tarafından
Yarn vermeyi deniycm cnm almazsa edicem
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Kasadan geçti silinmez veya iade olmaz diye biley mi var ya eşin tamam geçtiysen kendin öde diyip çıksaydı bu arada hangi öarket fişin barsa git iade et yarın senin en doğal hakkın iade etmek eşim aylar ömcesi paketini 15 liraya almıştı 150 lira nedir ya
(887 puan) tarafından
Bizim mahallade bi market cnm temizlik malzemesi vs  .satiyor yarin gidicem ama fis vermemis kredi kartinin fosi var sadece
0 oy
(333 puan) tarafından
Canim orayi sikayet edin bakanliga  
(887 puan) tarafından
Yarin iadeyi deniycm cnm
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Sikayet edin
(887 puan) tarafından
Yarin iadeyi deniycm cnm almazlarsa edicm
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Allah yedirmesin baska da bisey demiyorum
(887 puan) tarafından
Amin cnm amiiinmn
0 oy
(1,699 puan) tarafından

Keşke eşin zabıtayı arasaydı canım:(

(887 puan) tarafından
Esim ugrasmak istemiyor sonunda kendime hakim olamayabilirim fiyor bugun gldiginde bile sinirden mosmor olmustu cnm ide sinirlenince kndini kaybediyor Allah tan sakin kalip cikmis hemen
(1,699 puan) tarafından
Fişi duruyor inşaallah. Yapılanı arayın bildirin. 300 lira az para değil. Hani yediğine içtiğine gitse yine insan kabullenir ama maskeye de o kadar para yani yazık günah. Hakkınızı arayın canım pes etmeyin
0 oy
(333 puan) tarafından
175 i arayip sikayet edebilirsin canim. 
(887 puan) tarafından
Yarin iadeyi deniycm almazsa sikayet etcm cm

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 890 göst.
3 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miracinannesi.34 (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 450 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mahinur gns (363 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 36 göst.
19 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsracrkk (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
26 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bgm (1,145 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,051 cevap

34,507 kullanıcı

...