0 oy
1,335 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (397 puan) tarafından
Kizlar esimin 9 aylik kuzeni var doğduğundan beri hastanede kanser tedavisi görüyo tam ılık nakli oldu düzelecek derken doktorlar virüsten şüphelenmiş test yapmışlar gece 12 de belli olacak  sonuçlar nolur dua edin bebek bi odada annesini başka odaya almışlar doktorlar apar topar çıkmışlar odadan insallah pozitif cikmaz cünkü atlatamaz dua edin 

43 Cevaplar

0 oy
(471 puan) tarafından
Allahım yardım etsin inşallah hicbiseyi yoktur annesi ona doya doya sarılır. kıyamam hem bebeğe hem annesine. Rabbim kimseyi evlat acisiyla sınamasın
-Reklam-
0 oy
(1,794 puan) tarafından
İnşallah yoktur canım ya Allah korusun
0 oy
(450 puan) tarafından
Bizede haber verin durumu lütfen.. 

Aşırı üzldüm suan 
0 oy
tarafından

Rabbim korusun yaa:( cok uzuldum Allah sifa versin inşalalh insalalh oyle bisey yoktur

Sonuc ne cıktı 

0 oy
(2,078 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun, safi ismiyle şifaversin.. Benim abimde losemi, bizde bu illetten korkuyoruz 
0 oy
tarafından

rabbim sifa versin insAllah 

ne oldu belli oldumu sonuç

0 oy
(4,040 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin gerçekten hiçbir yerde umut verici hiçbişey okuyamıyoruz. İnşallah sadece süphedir buraya yaz kardeşim merak ederiz
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Sonuc cikti mi canim saat 12 yi gecti inan guzel haber bekliyorum burda dakika saydim 
0 oy
(3 puan) tarafından
Rabbim.sifa versin inşallah.hem de sabır 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Rabbim yardimcinz olsun canim umarim bisey yoktur 
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Onu veren Allaha kurban olurum Ya Rabbim ne olırsun koru o mahsum bebeği :(
0 oy
(2,702 puan) tarafından
Allah im o bebek tek nasıl dayanır anne sı yaaa. Insallah yoktur oyle bisi Rabbım korusun yaaa 
0 oy
(10,516 puan) tarafından

Rabbim şifa versin inşaallah yoktur birseyi :'(

0 oy
(986 puan) tarafından

Kıyamam yaa inşallah negatif çıkar. Rabbim Şafi ismiyle tez zamanda şifa versin. Anasına babasına bağışlasın o yavrucağı :(

0 oy
(604 puan) tarafından
Insallah ailesine guzel haberler gitmistir. Kucucuk bedeniyle ne buyuk savaslar vermis insallah temiz ciksr insallah tum hayati boyunca tum guzellikler onun olur... kalbim acidi allahim onu ailesine bagislasin
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Allahım acil şifalar versin cnm ne oldu sonuç çıktı mı bizide haber dar et cnm 
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Oyy kuzum benim ya.. inşallah temiz gelir sonuç.. Allah esirgesin cümlemizi..
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Ahh yaa kıyamam ben o meleğe Allahım yardımcısı olsun inşallah hayatta en önemli şey sağlıkken neleri takıyoruz üzülüyoruz çok üzüldüm çok lütfen sonuç çıkınca paylaş canım 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ne oldu çıktı mı cnm sonuc.
0 oy
(200 puan) tarafından
Allah şifa versin inşaallah kotu cıkmaz canım sonucu haber verırmısın bello olunca 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 514 göst.
27 Mart 2020 Diğer kategorisinde Beren (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 571 göst.
28 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neşe26 (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Smnr333 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
4 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu

379,891 soru

11,372,352 cevap

34,855 kullanıcı

...