0 oy
1,053 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hepimiz tirlattik anlıyorum da arkadaş gidin kocanıza sarın kapıyla duvarla kavga edin:) burda birbirimizin huzurunu kaçırmaya gerek var mi

Az sakin az relax :D

26 Cevaplar

0 oy
(15,822 puan) tarafından

Boş kalmışlar işte başka işleri olsa gidip uğraşırlar. :)

tarafından
Hemi kiz herkes atraksiyon pesinde ☺
-Reklam-
0 oy
tarafından
Noldu aaaay 
tarafından
Ayyyyy nolsun anlatim mi sana da ☺
0 oy
(3,139 puan) tarafından

Ne oldu ne kaçırdım birseymi olduu:D

tarafından
Evet kavga ediyor bizim kızlar ☺
(3,139 puan) tarafından
Hangi post :)
0 oy
tarafından
valla bende acaip bi sekild ekocamla kavga edim.istiyorum sonra hem ben haksiz olayim hem.o etrafimda donsun dolassin ozur  dilesin istiyotum ama omuyor akadasss ... 
tarafından
Iyi yapıyon kiz burda kavga etmekten iyi ☺
tarafından
yok anacim ben burdakilerle. kavg etmem heopsi benim.kardesim.ablam ... birbirimize yardime diyoruz sohbet ediyoruz  en onemlisi can sikintimizi gideriyoruz o grevi benim.esim.yaomaz mesela.dusunun ne kadar yakinsiniz bana ... bi tartisma olacak mi seziyorum bosver aman bosu bosuna daha yuzunu gormedigin birinin ne hakkina girerim.ne gunahina kalp kirmam en iyisi kocami kirarm:))))
tarafından
Aynen kuzum en iyisini yapıyorsun
0 oy
(2,891 puan) tarafından

Bu aralar aktif değilim o seven sevmeyen postunu kaçırdım Ama eminim B harfi yazan çok fazladır üzerime alınırım mı Hadi alındım gitti Bunu kafaya takıp üzülecek olan kişiler üzerine alınmalarını bana gönderebilirler Ben onların yerine de alırım sıkıntı yok:D:D:D:D:D malum salgın sebebi ile birçok kişinin kocası evde okullar tatil çocuklar da evde kadınlarda tırlattı artık doğal olarak çok görmemek lazım

tarafından
B yi ben de alınırım üzerime ama takmam kiz aman bana ne kim seviyo sevmiyo
(2,891 puan) tarafından
Aynen diğer harfleri de alabiliriz sıkıntı yok yani sevmeyenin kendi problemi Tanımam etmem bana ne:))))
Habire Postacı birilerinin gitme demesine neden ihtiyaç duyarlar ki gidiyorum yazarak arat dünyanın postu çıkıyor

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 906 göst.
11 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde &Gamzelimin.Annesi& (1,127 puan) tarafından soruldu

383,120 soru

11,467,043 cevap

35,069 kullanıcı

...