0 oy
1,140 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşinizin erkek arkadaslariyla gruplari varmi veya kiziyormusunuz ?benim esimin var bazen gicik oluyorum aksama kadar onlrla konusiyo bide argolu konusiyorlqr baska odaya kovuyom onu☺☺☺☺

44 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bi tane var kuzenleriyle sa.lak bi kuzeni var hep belaltı konuşur sınır oluyorum ayıp olur diye çıkmıyor da guruptan 
tarafından
Ah buket bnlarda oyle sirf kufur
tarafından
Sinir oluyorum kuzum arada bakıyorum bakınca da kiziyor küfürlü konuşuyolar bakma diye. Bi de sa.lak sa.lak resim atar o kuzeni iyice sınır olurum
-Reklam-
0 oy
(901 puan) tarafından
Olmaz olurmu maşallahları var 
tarafından
Sende bndensin☺☺☺
0 oy
(1,657 puan) tarafından
İş grubu var işke ılgılı bısı olmadıkca ayda yılda bı yazar yanı girmez muhabbete oyle 
tarafından
Daha raht cnm
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Olmaz mı :D araba üzerine grup var. Konuştukları tek konu araba modelleri fiyatları bilmem ne. 
tarafından
Keske bizmde araba olsa☺☺☺
(2,575 puan) tarafından
Kız dert araba vallahi bizim var benden çok arabayla zaman geçiriyor içini dışını yıkıyor düşün onun için elektrikli süpürge alacam diyo aynalarini siliyor koltukları süpürüyor:D süslüyor içini
tarafından
Kiz muhabbet keske oyle olsa anlminda☺☺☺
(2,575 puan) tarafından
He. Çok şükür benimki argo konuşmayı sevmez. Bende konuşunca düzgün konuş ağzıni topla der.
0 oy
(9,173 puan) tarafından
Var cnm. Askerlik arkadaşlaryla var ama hepsi de iyi çocuklar. Bir kaç defa denk geldi okudum msjlaşmalarnı ama argo yoktu oyle.

Bide işyerindekilerle grubu var 2 tane :) orda da işlerle ilgili konuşuliyor zateb
tarafından
Ne guzl cnm esimn arkdslari sirf kufurlu
0 oy
tarafından
Sadece kuzenleriyle var onun dışında hep iş. Zatrn çok aktif değildir watsapta
0 oy
(2,034 puan) tarafından
Var ama sessizde grup pek kanuşmaz 
0 oy
tarafından

Ablalari ve erkek kardeşi ile var wtsbi bnm telefonda ondan çok bn bakıyorum oralara:D

0 oy
(179 puan) tarafından
Şu karantina hayatı bitse işler açılsa da erkekler evden çıksa her dakka çay kahve yemek ye iç otur kafa kalmadı Allah'ım sen koru bizi bu hastalıktan biran önce geçsin gitsin dünyadan 
tarafından
Aminn insallh cnm bnde tam tersi hep evde ynimda olsun istiyom
(179 puan) tarafından
Bende ama az mesafe oldu mu da iyi sürekli dip dibe de olmuyo ki hem para lazım ac kalacaz bu gidişle nereye kadar yeter ki eldeki para 1 ay oldu ise gitmeyeli
0 oy
tarafından

Evet var abimlerle :D

0 oy
(13,648 puan) tarafından
Bordo bedelliler grubu var sjsj

Bedelli deki asker arkadaslariyla arada bi kirk yilin basi
tarafından
Ahaha isme bak ya afiliymis☺☺
0 oy
(151 puan) tarafından
Gecen yazin askerlk arkadaslaryla yapmslardi  esimfr yazmzdi ama aralarinda bekar ikunca kiz rrsmi attgini gordum grubta bnde esimi boyle bise gordum cakarttim numarasini degstrdim dsha sonradan
tarafından
Iyi etmissin cnm
0 oy
tarafından
Bitane askeirye iş grubu  var bir dr chating dr yine iş var dedikodu etmeyi sevmiyor hu konu da bana da kızıyor:)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Var ,sıkıntı yapmıyorum bende de var çünkü:)
0 oy
tarafından
Grup falan çok şükür yok 
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Daha yeni kurdu gecen is yerile alakadar hic konsumaz girib okur bazen mesajlari sadece cikmasiji istedim sacmalama niye cikim dedi bende buyutmedim
0 oy
(673 puan) tarafından
Grupları var ama artk hiç konuşmuyolar o grupta pupçide konuşuyolar gece gündüz valla çok sinir oluyorum artk şu oyuna
0 oy
tarafından
E blok sakinleri diye var aidattan baska bisey yok grupta :)))) baskada grubu yok 
0 oy
(1,718 puan) tarafından
2 grup var birisi binanın grubu elktrik su filan gibi konuları konuşurlar diğeride çalışdıgı fabrikanın grubu ondada hergün yemek listesinde ne yemek yiyeceklerini konuşurlar o kadar birkere asker arkadaşlarıyla grubu vardı orda erkekler kötü konuşuyor diyr kendisi çıktı :)))
0 oy
tarafından
Askeri grubu var mesai şek bilgiler alıyor yazmıyor genelde çok nadir 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 141 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kbraysf00 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Esra Yagmur (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 185 göst.