0 oy
927 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından
İş yerinde yabancı bir kadınla calışıyor demiştim bilen bilen dünde iş yerinden arkadaşının hanımı aradı eşin o kadına yemek getiriyor cok muhatap oluyormuş eşinden başka kimse yanına gidemiyomuş hep eşin arıyormuş falan dedi bnde akşam eşime ddim arkadaşların konuyu bilmeden eşlerine nasıl anlatıyor bak ddin bni altattığını düşünüyolar ddim oda kadın bnim odamda tabi Bn dha cok muhatap Olcan dedi Bi yalanı dha yakaladım güya kadını görmüyor başka odada calışıyordu dün bnimle aynı odada deyince Bn şok hep o kadını savundu bağırdı çağırdı telefonları fırlattı yatmıyorum seninle artık yaklaşma Bna falan dedi bnde bu kadının konusu gecince neden bu kadar evham yapıyorsun dedim sus ya falan demeye başladı hiçbirsey demeden kızımı uyuttum yatak odasına gectım 10 dk sonra geldi battaniye aramak için onlarda bazanın altında kalkıp vermedim öyle gitti salona yattı üşür diye düşündüm ama hiçbir sey vermedim üzerine şimdi de kahvaltı ypcam cağırmasam mı evden calışıyo işe de gitmiyor patronu Bi süre gelme demiş astımı olduğu için.... 

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Boşversene ne yaparsa yapsın kizmakta haklısın

Niye yalan söylüyor ki
-Reklam-
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Oyleleri bogulunCa su bile vermek gerekmiyo ne cagircan cagirma 
0 oy
(119,787 puan) tarafından
Zikkim yesin derdim yerinde olsam
0 oy
(333 puan) tarafından
 Agirligini  koy canim yatak ayirmak nedir yani cagirma uyusun 
0 oy
(13,900 puan) tarafından
resmen yalan soyluyor sana cagirma kahvaltiya
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ne kadar temiz kalplisin sen ya vallahi bir şey yesi derdimde Neyse edebimi bozmayayım bırak kendisi hazırlasın yesin 
0 oy
tarafından
Ne kahvaltısı vercen başka kadını savunmayı biliyor onun yüzünden yatağa gelmiyor bide kahvaltımı verecem
0 oy
tarafından
Disardaki bi insan icin bu kadar tepki vermesi normal deil bence bisey var
0 oy
(12,516 puan) tarafından

Allah akıl fikir versin :angry:

0 oy
(5,314 puan) tarafından
Kuzum eşin hatalı ama sende hatta yapıyorsun ona kendi düşüncenle ceza veriyorsun sanıyorsun ama tam tersi elinle itiyorsun git ne yaparsan yap demişçesini yapmayın allah aşkına dışardaki insanlatun hayatınızı bu kadar çabuk yıkmasına izin vermeyin kimse başına gelmeden  ahkam keser Allah korusun başına gelen olursada çare aramaya koşar giy otur konuş  eşlerinizle İLETİŞİM KURUN İTİŞMEYİN  ne zorşuklarla ne çabalarla yuvanı kurdun sen  şeytanı sevindrmek ten se Rabbibi razı et

İlgili bir soru bulunamadı

383,011 soru

11,464,927 cevap

35,064 kullanıcı

...