0 oy
1,012 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Soylemek istwdim cunku bazi yorumlara dinen yaklasiyolar bu cok sacma bence herkes zatwn dogruyu yalnisi biliyo 

27 Cevaplar

0 oy
(12,513 puan) tarafından
Konuyu bilmiyorum önce bunu söyleyeyim. 

Ama dini boyutunu söylememiz gereken bir seyse ve ben söylediğim şeyin doğru olduğunu %100 biliyorsam bunu söylerim. Müslümanız elhamdülillah, bunu yapmamız gerekir diye düşünüyorum.

Herkes zaten doğruyu yanlısı bilir kısmına katılmıyorum.

Bilmemek değil öğrenmemek ayıp zaten. Bilmediğim şeyi öğrenmeye de her zaman hazırımdır her yoruma açığım ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
bu tarz tartışma içerikli postlara herkes cevap yaziyor massallah da keşke dua içerikli toplumuzun acı olayları  için acillan postlara da bakip  çıkmayip iki dua etseler ne diyim Allah bizi daha beter kötü günlerden korusun ya böyle giderse işimiz çok zor
0 oy
tarafından
Bu ne alaka şimdi 
0 oy
tarafından

Kiz herkes seni linc etmis nedenki 

0 oy
tarafından
Aaaa hic olurmu muhakkak bi dini yorum yapacaklar catlarlar yoksa.Sanırsin bi onceki postunda kaynanasini kocasini cekistirmemis.Sanırsın herkes gunahkar.Bu platformda en en gıcık olanda bu.Muslumanlar birbirini ancak bukadar aşağılayabilir.
0 oy
tarafından
Herkes bilir diye bisey yok ben bi konunun dimi boyutta söylenecek seyi varsa söylerim buraya yazarken kendim olarak yazıyorum ve yuz yuzeyken sorulan biseye nasil cevap vereceksem burdanda o şekilde yazarim 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 668 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nur ay_ (3,145 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
0 oy
2 cevap 169 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde herseyguzellolacak (56 puan) tarafından soruldu

381,699 soru

11,426,807 cevap

34,987 kullanıcı

...