0 oy
1,094 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,358 puan) tarafından

Ne güzel fırında etli patates yaptım içinde halka soğan vardı yanına yoğurtlu mor lahana yaptım et sulu pilav bide hazır işkembe çorbası yaptım. 

Etli yemeği içinde pişmiş soğan var diye yemedi çorbayı beğenmedi yoğurtlu yada laf etti cacık yapsaydın dedi gitti kuru kuru pilavla salatalık yedi o kadar sinirlerim bozuldu ki patlıcam şimdi banada yazıkkkk:angry:

27 Cevaplar

0 oy
(1,630 puan) tarafından
Ne uğraşıyorsun tarhana pilav cacık koy önüne her gün yesin o zaman, hepsi kolay diye dedim. Ben ne babamda ne kayınpederim de ne de eşim de yemek seçme görmedim. Ben de seçmem. Önüme ne gelirse yerim. Evimde ne varsa onu yaparım eşim bir kere de olmamış demedi. Hatta bazen ben derim  hiç olmadı bu yemek diye eşim der biraz olmamış ama yemektir nimettir yenir. Olmayan bir sürü insan var yazık. 
-Reklam-
0 oy
(12,866 puan) tarafından
Aç kalmamış!!
(1,358 puan) tarafından
Sorma yaa!!
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ilk evlendigimde eşim buna sarımsak koyma buna bilmemne koy annemi ara sor diyip duruyordu dedim böyle yapacaksan bida yemek yapmam bak ben trakyaliyim eşim nevşehirli haliyle yemek farki oluyor simdi alisti yiyor nazlandirma yarin yine ayni seyi koy yesin :)
0 oy
tarafından
Yuhhhhh yaaa emeğe saygıdan bile olsa inder yer yaaa soğanları yemesin gerisini yesin niye bu kadar sıkıntı çıkartıyor ki 
0 oy
tarafından

Bendede şu huy var bigün yemek yaptım yemiyo dedim niye yemiyon sen beğenmedim dedi öylemi dedim tamam bundan sonra kendime yaparım sende açlıkdan ***** ozaman deyince paşa paşa yedi umrumda bile olmaz hiççç hemde şimdide bişey yapacağım zaman söyler bunu şöyle yap falan diye bende ona göre yaparım 

0 oy
(702 puan) tarafından
Yeni mi âdet edindi. Begenmiyorsa bile az tadina baksin baksin soylenmeyip sofrada bulunanla karnini koyursun. 
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Keşke şükretmeyi bilse herkes.. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 170 göst.
23 Ekim 2023 Aile kategorisinde Hirakusunannesi (324 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ümranşen (1,627 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.