0 oy
2,380 göst.
Diğer kategorisinde (34 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Arkadaşlar ben kaynanam ve eltim ayni binada oturuyoruz.Eltimin bir kizi ve ust uste 3oglu oldu.Benimde 3cu kizim yolda.kaynanam her bize geldiginde beni kizdiracak seyler söylüyor.cok stres yapiyorum yani bende istemezmiyim bi oglumda olsun.ama rabbim veriyor kimin elinde.hic deger kiymetim yok kaynanamin gozunde hicim yanima geldiginde beni hep kizdiriyor.ama kapimin onunden gecip eltime gider onun cocuklariyla oynar sever.boyle davranmasi cok zoruma gidiyor:(

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah evlatlsrina hepsine sağlık hayirli omurler versin evladin cinsiyeti olmaz senin acindan sevmezse sevmesin ama çocukların icinde yer eder bizi disliyordu diye buyuduklerinde unutamazlar takılma sen kirildigini bildigi icin inadina yapiyordur ben kiz seviyorum dördüncu olursa insallah oda kiz olsun de agzini kapat
-Reklam-
0 oy
(144 puan) tarafından
Allahın verdiğine sukretmez üstüne bide laf söylerler bide müslümanlıktan bahsederler. Benim kaynanam da ilk hamileliğimde hep oğlan doğur oğlan doğur diyip durdu oğlandı ama ölü doğdu sonra iki kızım oldu ama akıllandı galiba bişey demedi. 3.ye hamile kaldım belki bu sefer oğlan doğurursun dedi valla tarlaya domates ekip biber beklemesin kimse tarla mahsulü verir sen ekenin ne ektigine bak dedim şakayla karışık bi daha bişey diyemedi. Çok erkek istiyosa sana değil oğluna laf soksun bi oğlan yapamadın diye tabi yiyosa
0 oy
(99 puan) tarafından
Gitte oğluna söylen tatlim de gulerek ti ye alarak ha bi de ekle oğlunu peygamber komşusu eyliyorum 3 kizla daha ne istiyorsun kiymetimi bil de gül canım  ;)
0 oy
tarafından
Kaynanan madem çok istiyo erkek evlat kendisi doğursun bi erkek büyütsün hem senin yanına niye geliyo o zmn sinir oldum 
(34 puan) tarafından
bende bi anlasam canim kaynana iste sirf beni kizdirmak icin herkesin yaninda laf atiyo hep benim konularimi aciyo.eltilerimin yaninda kiskandiriyorlar beni.canimdan bezdim
0 oy
tarafından
O cinsiyetini oğlu belirliyor senlik bişey yok canım kendi oğluna desin
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Kız erkek ayrımı yapan cahil insanın evine gelmemesi daha iyidir boşver ya .Ne saçmalık cahiliye devrinden kalma insanlar 
0 oy
(53 puan) tarafından
Ne kafana takıyorsun hiç de takma sen yavrularını hayırlı evlat olarak yetiştir ki onlar utansın bu yaptıkları için gün gelir devran döner 
0 oy
(20 puan) tarafından
Valla kusura bakmasın ama cinsiyeti erkek belirliyor kocan yapmış yani senin suçun yok erkekte ix ve y hormonu var kadında sadece ix hormonu var ix ix olunca kız ix y hormonu olunca erkek oluyor
(34 puan) tarafından
iste orayi anlamiyoruz esim diyo ben anlamiyorum o nasil oluyor? x ne y ne diyo ben nerden bilcem
0 oy
(7,402 puan) tarafından

Bu cinsiyet ayrimi yapanları kaynar kazana atmali.:angry: Benim kaynanamda erkekci. Sinir oluyorum. Rabbim ne verirse hayırlısıni versin. Sen hic canını sikma canim.  Ne guzel uc tane melek nasip etmis mevlam. Rabbim kizlarina hayirli omur versin. Miniginide sag saglim kucagina al insAllah.<3

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 255 göst.
0 oy
5 cevap 351 göst.
13 Ekim 2023 Aile kategorisinde hayallhanem (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 158 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Angel1992 (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 445 göst.
7 Haziran 2023 Aile kategorisinde edamira (7 puan) tarafından soruldu