0 oy
1,202 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
Sizin arkadaşınız eşinize face den mesaj atıp konuşsa ne düşünürdünüz? Öyle sohbet amaclı bir konuşma...

46 Cevaplar

0 oy
(48,961 puan) tarafından
nasil bir laf atmis esin nasil konusmus
-Reklam-
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Biz sosyal medya kullanmıyoruz çok uzun yıllardan beri Ama ortak arkadaşlarımız var onlarla WhatsApp'ta görüşüyoruz yazışıyoruz konuşuyoruz tabii bu samimiyet neticesine bağlı saygı çerçevesinde konuşuluyor eşimin Uğur diye çocukluk arkadaşı var cuma mesaj atarım sohbet ederiz kardeşim gibi görürüm Uğur'un eşi ile eşim konuşur yazışır benim çok yakın arkadaşımla konuşur İnsanlar kendilerini belli ederler çok afedersin Tabiri caizse  kaşı gözü ayrı oynayan bir insan zaten benim arkadaşım olamaz
0 oy
(907 puan) tarafından
Hic kocama mesaj gekmemistir oyle, gelir ama kuzeninden , yigeninden falan onuda kiskanacak halimiz yok )) bilemiyorum arkadasim yapsa nasil hissederim kisisine bagli olarak degisir bence
0 oy
tarafından
Tanisiyorlarsa zaten ben tanistirmisimdir bende güvenmediğim arkadaşımla zaten tanistirmam onun için sıkıntı olmaz
(249 puan) tarafından
Ayşe sen çok mantıklı ve iyi birisin benim hiç arkadasim yok olanda böyle çürük benim arkadaşım olur musun?
0 oy
(38 puan) tarafından
benim hic birr arkadaşım esime mesaj atamaz asla güvenmem o kızı parçalarım 

İlgili sorular

+1 oy
28 cevap 1,081 göst.
0 oy
5 cevap 374 göst.
10 Ekim 2022 Aile kategorisinde Veraaaa. (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 677 göst.
30 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu