0 oy
1,123 göst.
Diğer kategorisinde (2,575 puan) tarafından
Akşam geç geldi zaten. Yemeğini hazırladım. Baktım elinde poşetler var. Benim sevdiğim şeylerden. Hiçbirini ellemedim yemeği yedik çay yapmıştım kendi çayını doldurdu ben ignemi vurdum felan konuşmadık hiç. Birden yüzüme baktı özür dilerim dedi. Ben ağlamaya başladım. Annene küfür etmek istemezdim ağzımdan kaçtı dedi. Bidaha anneme anne demiceksin annemin evine gitmiceksin annem aradığında konusmicaksin senin o iğrenç sesini duymasın dedim. Alttan aldı tabi. Ben senin annene verdiğim değeri kendi anneme vermiyorum ben her zaman diyorum ben anneliği senin annende bildim. Bigun saygısızlık etmedim ne dedilerse tamam dedim diye bağırdı. Allah razı olsun çok saygilisin güzel küfür ettin dedim. Ben essegin tekiyim o kadının suçu yoktu bilmem ne dedi sonr çıkardı 1000 TL verdi git beşik al diye.  Bende istemiyorum senin Parana lanet olsun sanada lanet olsun dedim. Gittim oturma odasında uyudum koltukta. Gece gelmiş ayak ucum.da oturarak uyumus. Sabah verdiği parayı cebine geri koydum. Geri çıkarmış. Cekmecelerimi götürdü ustaya yaptırmaya. Ben hicbirsey demedim annen görürse bunları kıyamet kopar dedi. Biliyor yani kopacagini. Bende konuşmadım hiç . Ben essegin tekiyim bütün küfürler kendime gelsin dedi çıktı gitti. Ama ben hala hazmedemiyorum anneme küfür etmesini

24 Cevaplar

0 oy
(10,411 puan) tarafından
Gerçekten eşinin pişman olmuş gibi görünüyor Sen de fazla uzatma gönlünü alsın ama bir daha ona bu fırsatı da verme Allah muhabbetinizi arttırsın zaten kötü günlerden geçiyoruz bide evde birbirinize yıpratmayın git bir istediğim bir beşiği al Ama adamın parasını da çatır çatır harca
(2,575 puan) tarafından
Harcamam ki kiymam kolay kolay biliyor . Sırf beşik almayim susayım kendi haksiz diye annemi devreye koydu. Çünkü aylardır alacam dedim hep tamam dedi gün geldi çattı baktı yapacak bişey yok  cingar cikardi
-Reklam-
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Bence ozur dilemis kabahatini anlamis daha fazla uzatma daha kotu olmasin canim
(2,575 puan) tarafından
Oyle yapacam artık
0 oy
(12 puan) tarafından
Canım erkekler oyledır sınırden gozlerı döner sonrada eşşek gıbı pısman olurlar bu dedıgının aynısını yasadım okudum sankı benı anlatmıssın valla ama çocuğun ıcın idare et cnm babasızlık zordur ben onu çocuklarım ıcın affettım sende affet zamanla toplarlar Allah yardımcımız olsun 
(2,575 puan) tarafından
Kız bırakmaz ki beni zaten. Dibimden ayrılmaz. Bazen ben dayanamıyorum gidicem diyorum. Senide yakarım kendimi de diyor.
(12 puan) tarafından
Yazık kız aşktan al dıyorumya hatalarını anlamaları yeter zaten valla gayette ıyı anlıyorlar dedıgın gıbı sımdı gıt dunyayı getır desem sıtlanır gelır insanın kalbı kalıyor işte Amman boş ver
0 oy
(1,680 puan) tarafından
Çok sevindim canım ama sende bence küslüğe devam etme ne güzel özür dilemiş aranız daha çok bozulmasın

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 291 göst.
5 Temmuz 2023 Aile kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 807 göst.
9 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 172 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mheser22 (289 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 520 göst.