0 oy
1,135 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

valla kizlar bennim.en sinir oldugum.sey hani acilan postlara yprum  yazarsin bi cevap.alamazsin yaaa acaip sinir oluyorum.yaaa ... posta cevap veren biz karsidaki tenezzul edip bi cevap vermiyor valla cok sinir oldum .... ha bide su reklamlar ozellille.bende sohbet chet gibi  reklamlar cok cikiyor bazen yanlislikla.basiyorum.isin yoksa geriye gel dur ...:ermm:

31 Cevaplar

0 oy
(151 puan) tarafından
Sağlıkla ilgili soru soruyorum cevap vermiyorlar ama o kadar saçma şeylere cevap veriyorlar sinir oluyorum 
tarafından
evet valla bak bunu bemde yasadim ....  cok fazla gefeksiz yorum yaoan var ki mesela ... ama ciddi bisey oldu mu postu okuyup geciyorlar ...
(151 puan) tarafından
Valla yanı insan bir cevap verir sanki cevap verseler ne olur
tarafından
yok.anacim.vermezler dedikodu merde biz orda :)))
(151 puan) tarafından
Aynen valla dedikodu linçleme olsa koşa koşa giderler
-Reklam-
0 oy
(6,680 puan) tarafından
Pandemi postları bunaltıyo beni 
tarafından
bitti inseallahhh:)
0 oy
(10,456 puan) tarafından
Ben müstehcen reklamları sinir oluyorum bir de video paylaşamıyorum niye paylaşamadığı mı bilmiyordum ve buna da sinir oluyorum
tarafından
kuzu bu bahsettigin reklamlar bence burda cinsellikle alakali postlar paylasildigindan dolayi cikiyor
(10,456 puan) tarafından
Olabilir
0 oy
tarafından
Yaptığım yoruma cvp vermemleri 
tarafından
ahhaaa bendeeee
0 oy
(120,691 puan) tarafından
1 reklamlar

2 post acip soru soran cevaplamaya yenezul eeyenlere

3 cinsellik icerikli reklamlar

4surekli cinsellikle alakali soru soran kişi
tarafından
su cinsellikkle alakali postlar guzunden bence bu sohbet chet arkadaslik reklamlari cikiyor
0 oy
(44,840 puan) tarafından
En sinir oldugum 120 kisinin girio nakmasi ama sadece  3  4 kisinin cevap vermesi:)
tarafından
:)))... yorumsuz ....
(44,840 puan) tarafından
Niyeeeeeee;)))
tarafından
bnde   mesela post acarim 150 200 kisi gormustur yorumlara bi bakarim 5 6 ....:)))
(44,840 puan) tarafından
Haha :Ddemi bak
0 oy
tarafından

Sayfayi kaplayan reklamlar 

Saygisiz seviyesiz konusmalar 

Cinsel icerikli sorular en cokta ona sinir oluyorum 

Bide kaynana gorumce elti cekistirenler :ermm:

tarafından
valla gorumceyi eltiyi bilemem kuzum ama cwkistirmwk degil dert yananlara uzulurum.ven daha cok .... bende bazen paylasirim.mesela sebebide cekistirmek degil anlatacak kims ebulamam sagolsun burdaki kizlarda derdime.ortak olurlar biraz rahatlarim daha sonra bi iki gun gecince postu silerim ...maksat rahatlamak
tarafından
Canim tamam da burdaki bazi kisiler yangina korukle gitmeyi cok seviyo hemen ben olsam bosardim ben olsam agzinin payini verirdim vs vs hic hos degil daha cok gaza getiriyolar onun icin anlatanlara sinir oluyom kimse yapici degil cunku istisnalar haric
tarafından
evet kesinlikle  .... bu tur yorum.yaoanlar boyle seylerle karsilasmasiklari icin onlara oyle serbest soylemek.kolay oluyor .... bak.misal.ben bekarken karsimdaki.kim olursa olsun babbam da olsa haksozlik oldu mu sesimi cikarrdim.agzima geleni soylerdim ama evlenince susmayi ogremdim .... sesin cikinca haklisin demiyorlar terbiyesiz edebsiz diyorlar .... millet disarida asarim.keserim.diyor ama  bemce bunlar hepsi lafff
tarafından
Tabi canim hepsi bos atar baska bisey degil hemen bosarim agzinin payini verirdim diyenler kendileri eminim ki evde kedi disarda aslanlar
tarafından
:))) onemli olan laflara uymamak ...
0 oy
tarafından

Olumsuz cevap alınca sana ne sana mı soracam diyenler :D

tarafından
ahhaaaa ... bu daha cok guludurrr adami
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Gayet nazik konuşup ta yorum yapıyorken veya post açmış cvp beklerken hönk diye sert cvp alınca sinir oluyorum tmm canım cicim demeyi tercih etmek istemiyo olabilirler ama biraz nezaket bekliyo insan dinimizde sadaka vermek yerine geçer bi tebessüm kaba davranış hiç hoş degil
tarafından
cok.dogru soyeldin kuzum ... kalp kirip gunaha gir ek yerine nazikce guzelce konusmak varkem ....
(3,274 puan) tarafından
Aynen cnm
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Cevap gelmeyen yorumlara bide bildirim geliyo giriyorsun eger 2. 3.sayfadaysa yoruma gitmiyo ya iki saat ariyosun ona sinir oluyorum
tarafından
evet bend eoyleyim ama inadina inadina illa o yorumu bulcam bnn
0 oy
tarafından

Ay canım elimden geldgnce wakit buldukca herkeze cewap weriyorum gözden kacanlar içinde affınıza sığınırm uygulamada **** oldugum pek bşey yok smdilik :)

tarafından
bak cevapsiz yorumlara cok kiziyormusuz ona gor ecanim ... gozumden kacmasinnn:)))))

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 370 göst.
7 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,277 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 317 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
7 cevap 725 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,648 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 180 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Pppppp (948 puan) tarafından soruldu

396,399 soru

11,857,401 cevap

35,954 kullanıcı