0 oy
851 göst.
Diğer kategorisinde (468 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar diyelim eşiniz size kızdı kayınvalidenizin yanında sesini yükseltti kayin validenizin tepkisi ne olur 

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
Guler benim ki 
-Reklam-
0 oy
(27,484 puan) tarafından

Sen gaynan dedigininin aynisi der..... valide sultan

0 oy
tarafından

Hiç bir tepki vermez çünkü eşim kimsenin yanında bana sesini yükseltmez annesi de dahil :)

0 oy
tarafından
Valla o an beni savunuyor gibi gözükür ama alttan alttan da oğluna destek verir. Kendisi cok sever alttan is cevirip orraya çıkınca "ben safim cok, kalbim temiz kötülük yok" der cikar isin icindeeen
0 oy
(6,725 puan) tarafından
Kayinvalidecigimde ogluna bağırır.  ☺️Beni korur Allah razı olsun ondan ❤️
0 oy
tarafından
Hiç yaşamadım ama eşime sordum eşimin dediğine göre oğlum ben sana demedim mi başımı yakma diye benim lafımı dinlemezsen öyle olur der büyük ihtimalle dedi 
0 oy
tarafından
Benimki susar hiç bir şey yapmaz zaten çok şükür eşim kimsenin yanında azarlamaz
0 oy
tarafından

Benim yanimd kizar ama sonra gorumceme anlatir o sinside icten ice guler kilo alir eltime anlatir eltimde mutluluktan havaya ucar:D

0 oy
(3,753 puan) tarafından

Bağıramaz onların yanında bağırmadıda çok şükür eğer öyle bişi olsa anneannesi var o direk devreye girer kızıma karışma o ne öyle kendine gel der :)

öyle bişi olsa anasının evinde kalsın gelmesin zaten eve :) :) :) 

0 oy
(7,935 puan) tarafından
Oğlunu tutar zaten laf sokacak açık arıyor gibi duruyor hep 
0 oy
(151 puan) tarafından

Bir defa olmuştu böyle bir şey ve ben kaynanamin yüzüne baktığımda gülüyordu o an çok sinirlenmiştim :angry:

0 oy
tarafından
Seslenmez benim ki :////
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Benimki annesinin yanında bağırmaz bana annesinin sevinecegini biliyor hatta ne sevinmesi zil takıp oynar. Eşimle kavga etsek mutlu oluyor. Bak diyo benim gönlüme göre gelin getirmezsen böyle başının etini yer diye :D 
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Eşime laf sokar :D beni korur :D

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 733 göst.
23 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ✓✓£sm£r✓✓ (1,983 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 410 göst.
15 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde idilt (1,168 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 231 göst.
4 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 312 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (303 puan) tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,752 cevap

35,002 kullanıcı

...